Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Prosba o analize logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oprócz zapowietrzonego ukladu paliwowego... nic ciekawego w tych logach nie widac.

Opisz co sie dzieje z autem etc etc

Opublikowano
  • Autor

tutaj mam próbe dynamiczna

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74238.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74239.html

samochód ma małego zbiora od 2-3tys a po 3tys czasem jakby tracil moc.

czym moze byc spowodowane zapowietrzenie?

---------- Post added at 18:01 ---------- Previous post was at 18:01 ----------

Mechanik powiedział mi ze przeplywka G70 jest walnieta

Opublikowano

Wykonaj logi dynamiczne jak nalezy. Pełna łycha od 1500 do 4200.

Grupy - 003,004,008,010 i 011... kazda oddzielnie.... i zapraszam ponownie.

Pana mechanika pozdrów ode mnie :)

Opublikowano
  • Autor

to wszystko na trzecim biegu ?

---------- Post added at 19:55 ---------- Previous post was at 18:24 ----------

Grupy: 010,010 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74250.html

Grupy: 011,011 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74251.html

Grupy: 004,004 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74247.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74249.html

Grupy: 003,003 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74254.html

kolego mam ta próbe dynamiczna po dwa logi na kazda jakby ktorys nie wyszedł prosze o analize

---------- Post added at 19:57 ---------- Previous post was at 19:55 ----------

po tych testach autko juz ma lepszego zbiora

Opublikowano

Za wiele to z tych logów nie wynika - pedał musi być do dechy, logujesz każdą grupę pojedynczo.

Opublikowano
Za wiele to z tych logów nie wynika - pedał musi być do dechy, logujesz każdą grupę pojedynczo.

Dokladnie kazda grupa osobno... nie musisz powtarzac. Wystarczy jak pojedziesz raz a dobrze.

Oraz, bo kolega moze nie wie kiedy w logach pedal gazu jest do "dechy"

W grupie 010 pozycja 5 (Throttle) musi byc 100%, i to caly czas od 1500 do 4000 obrotow.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

oto te logi dynamiczne

lepiej juz ich nie moge zrobic bo nie mam gdzie

Grupy: 004,004,004,004 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74329.html

Grupy: 010,010,010,010 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74330.html

Grupy: 011,011,011,011 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74331.html

Grupy: 008,008 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74332.html

Grupy: 003,003,003 - http://vaglog.rtnet.pl/biesiu21_74333.html

Opublikowano

Pan mechanik mial racje ... przeplywomierz jest slaby... kiedy zmieniałes filtr powietrza ?

Logi wykonane koszmarnie i chaotycznie.

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie wymienialem filtra ale zrobie to i przeplywke tez. a tak poza tym to wszystko ok?

---------- Post added at 18:23 ---------- Previous post was at 18:13 ----------

oglądałem tą przepływke i ta blaszka co tam jest w srodku nie jest prosta tylko pod katem rozwartym. jest połaczona tylko z góry. dzieki za analize logów i wszystko.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.