Treść opublikowana przez SMS
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
1,9 afn 97r gdy kupowałem 2011r było 295tys a teraz 322 i dalej śmiga.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tak zal0ozylem, ale zbiornika nie zmienilem. a czym sie roznia zbiorniki?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Koledzy na fisie swieci mi sie na czerwono symbol temp plynu chlodniczego. Co moze to powodowac? ---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ----------
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
doczytalem kolego o adaptacji,sorry. a nie wiesz jakie sa kolory pinow od zarowych bo ja mialem wypiente i podlaczone bezposrednio do zarowki? ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ---------- to wiem ktory to numer tylko w kostce byl wypiety i kontrolka byla podpieta na 2 piny tylko nie wiem ktory to kabelek,byly podpiete 2 brazowe z paskami w dwoch kolorach . nie wiesz jaki kolor ma kabelek do pinu 23? ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- Obrotomierz juz zrobilem, jeszcze raz sorry. ---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- Kolor tego kabla bede wiedzial jutro, dzieki za wszystko. ---------- Post dopisany 19-03-2014 at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany 18-03-2014 at 21:44 ---------- Koledzy jednak potrzebuje pomocy z tym 23 pinem zoltej kostki, jaki jest kolor kabelka jaki tam idzie? Ewentualnie jak poznac ktory z dwoch byl w 23 bo dwa byly wypiete. ---------- Post dopisany 20-03-2014 at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany 19-03-2014 at 18:29 ---------- dlaczego po zmianie licznika swieci kontrolka od poduszek powietrznych, bledy sprawdzalem i nie ma w airbagu.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
koledzy czy regulator napiecia altka odpowiada za obrotomierz i moze powodowac ze ten nie dziala a wczesniejszy dzialal(bo zmienilem licznik z przed lifta na polifta) i drugie pytanie jaki kolor maja piny w 26 pinowej zoltej kostce odpowiedzialne za kontrolke swiec zarowych?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To przy przekladce licznika z polifta polfis do samochodu z 97 roku z ktorego opisu korzystac? ---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ---------- Z opisu rozumiem ze to bedzie od 95 ale czy przekladka pinow wedlug tego co na chomiku ukolegi pawelwor
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A przy przekladce korzystac z nich?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kolego pawelwor ale te rysunki na chomiku sa takie same jak te wrzucone na forum< to korzystac z nich czy nie?
-
Zmiana kilku części z Audi polifotwej do przedlifotwej i odwrotnie.
Koledzy moge sie podlaczyc/ jak jest z przekladka licznika z polifta do przedlifta z97 roku?
-
Podświetlenie licznika przed/po lift
Koledzy a ten ostatni licznik ktotego stronke podalem ma diody czy zarowki ?
-
Podświetlenie licznika przed/po lift
Czyli dalej czerwone podswietlanie.
-
[A4 B5] AFN Zielona Laleczka
G0C to jest oznaczenie przelozenia sportowego?
-
Podświetlenie licznika przed/po lift
chce przerobic na biale. ---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ---------- a jakbym wloyl w miejsce arowek czy diod (bo nie wiem co tam jest0 bialego koloru to cyfry beda podswietlane na bialo? ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ---------- ten pewnie tez z czerwonym podswietlaniem a pisze ze lift? ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ---------- LICZNIK ZEGAR AUDI A4 B5 2.5TDI LIFT EUROPA (4027355427) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Podświetlenie licznika przed/po lift
tak myslalem ale wole sie upewnic. kolego a białe sa w ktorych licznikach i jak to poznac?
-
Podświetlenie licznika przed/po lift
LICZNIK AUDI A4 B5 8D0919861F (3943740574) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Koledzy a ten licznik jakie ma podswietlanie?
-
przekładnia kierownicza
Widze ze kolega z okolicy. Polecam Ci kupic uzywke od kolegi Alana z forum. Ja kupulem i jest git.
-
przekładnia kierownicza
Koledzy mam pytanie, czy w przekladni kierowniczej da sie uszczelnic ta gorna czesc ktora wychodzi do kolumny czy tylko regeneracja. czy jest tam jakis uszczelniacz i czy mozna go samemu wymienic? Bo koledze wymienialem przekladnie na uzywke i tam cieknie.
-
Czy to koniec sprzegła
tego juz nie doczytalem
-
Czy to koniec sprzegła
kolego wlasnie przed chwila znalazlem na alegro uzywke jednomase z 1Z za 100zl. ---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ---------- tu masz stronke Jednomas 037105273C, G60,1Z,koło zamachowe 1.9TDI (3996124277) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. tam jest wystawione inne ale w opisie gosc pisze ze ma tez z 1z i numer jest do niego podany.
-
zarówki led
nie mam koloego ale jak zalozylem leda to tak mrugalo jakby byla spalona zarowka
-
zarówki led
Koledzy czy jak zaloże żarowki led w kierunkowskazy to bedzie efekt spalonych zarowek, a jak bedzie czy można temu jakoś zapobiedz?
-
Wymiana uszczelniaczy wałka mechanizmu różnicowego w Audi A4 B6
nie wiedzialem ze to takie proste a wole sie zawsze upewnic. a jaki olej lejemy do skrzyni?
-
Wymiana uszczelniaczy wałka mechanizmu różnicowego w Audi A4 B6
od lewej poloskikoego ale od prawej tez widze ze podcieka tylko mniej. ---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ---------- poloski ---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ---------- Koledzy doradzi mi ktos? ---------- Post dopisany 09-01-2014 at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2013 at 21:06 ---------- chodzi mi najbardziej o to czy bez rozkrecania skrzyni wyjda polosie obie i czy pozniej wejda bez problemu.
-
Podświetlanie baga
koledzy bezpieczniki wszystkie sprawne
-
Podświetlanie baga
Koledzy mój problem wygląda tak, przy probie podłączenia żarówki zrobiło mi się zwarcie i nie świeci mi teraz samo podświetlanie bagażnika. jak sprawdzić gdzie zginął prąd lub ewentualnie skąd można go poprowadzić?