Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SMS

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SMS

  1. 1,9 afn 97r gdy kupowałem 2011r było 295tys a teraz 322 i dalej śmiga.
  2. tak zal0ozylem, ale zbiornika nie zmienilem. a czym sie roznia zbiorniki?
  3. Koledzy na fisie swieci mi sie na czerwono symbol temp plynu chlodniczego. Co moze to powodowac? ---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ----------
  4. doczytalem kolego o adaptacji,sorry. a nie wiesz jakie sa kolory pinow od zarowych bo ja mialem wypiente i podlaczone bezposrednio do zarowki? ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ---------- to wiem ktory to numer tylko w kostce byl wypiety i kontrolka byla podpieta na 2 piny tylko nie wiem ktory to kabelek,byly podpiete 2 brazowe z paskami w dwoch kolorach . nie wiesz jaki kolor ma kabelek do pinu 23? ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- Obrotomierz juz zrobilem, jeszcze raz sorry. ---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- Kolor tego kabla bede wiedzial jutro, dzieki za wszystko. ---------- Post dopisany 19-03-2014 at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany 18-03-2014 at 21:44 ---------- Koledzy jednak potrzebuje pomocy z tym 23 pinem zoltej kostki, jaki jest kolor kabelka jaki tam idzie? Ewentualnie jak poznac ktory z dwoch byl w 23 bo dwa byly wypiete. ---------- Post dopisany 20-03-2014 at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany 19-03-2014 at 18:29 ---------- dlaczego po zmianie licznika swieci kontrolka od poduszek powietrznych, bledy sprawdzalem i nie ma w airbagu.
  5. koledzy czy regulator napiecia altka odpowiada za obrotomierz i moze powodowac ze ten nie dziala a wczesniejszy dzialal(bo zmienilem licznik z przed lifta na polifta) i drugie pytanie jaki kolor maja piny w 26 pinowej zoltej kostce odpowiedzialne za kontrolke swiec zarowych?
  6. To przy przekladce licznika z polifta polfis do samochodu z 97 roku z ktorego opisu korzystac? ---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ---------- Z opisu rozumiem ze to bedzie od 95 ale czy przekladka pinow wedlug tego co na chomiku ukolegi pawelwor
  7. A przy przekladce korzystac z nich?
  8. Kolego pawelwor ale te rysunki na chomiku sa takie same jak te wrzucone na forum< to korzystac z nich czy nie?
  9. Koledzy moge sie podlaczyc/ jak jest z przekladka licznika z polifta do przedlifta z97 roku?
  10. Koledzy a ten ostatni licznik ktotego stronke podalem ma diody czy zarowki ?
  11. Czyli dalej czerwone podswietlanie.
  12. G0C to jest oznaczenie przelozenia sportowego?
  13. chce przerobic na biale. ---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ---------- a jakbym wloyl w miejsce arowek czy diod (bo nie wiem co tam jest0 bialego koloru to cyfry beda podswietlane na bialo? ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ---------- ten pewnie tez z czerwonym podswietlaniem a pisze ze lift? ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ---------- LICZNIK ZEGAR AUDI A4 B5 2.5TDI LIFT EUROPA (4027355427) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  14. tak myslalem ale wole sie upewnic. kolego a białe sa w ktorych licznikach i jak to poznac?
  15. LICZNIK AUDI A4 B5 8D0919861F (3943740574) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Koledzy a ten licznik jakie ma podswietlanie?
  16. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Układ Jezdny
    Widze ze kolega z okolicy. Polecam Ci kupic uzywke od kolegi Alana z forum. Ja kupulem i jest git.
  17. Koledzy mam pytanie, czy w przekladni kierowniczej da sie uszczelnic ta gorna czesc ktora wychodzi do kolumny czy tylko regeneracja. czy jest tam jakis uszczelniacz i czy mozna go samemu wymienic? Bo koledze wymienialem przekladnie na uzywke i tam cieknie.
  18. tego juz nie doczytalem
  19. kolego wlasnie przed chwila znalazlem na alegro uzywke jednomase z 1Z za 100zl. ---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ---------- tu masz stronke Jednomas 037105273C, G60,1Z,koło zamachowe 1.9TDI (3996124277) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. tam jest wystawione inne ale w opisie gosc pisze ze ma tez z 1z i numer jest do niego podany.
  20. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Elektryka i Oświetlenie
    nie mam koloego ale jak zalozylem leda to tak mrugalo jakby byla spalona zarowka
  21. Koledzy czy jak zaloże żarowki led w kierunkowskazy to bedzie efekt spalonych zarowek, a jak bedzie czy można temu jakoś zapobiedz?
  22. nie wiedzialem ze to takie proste a wole sie zawsze upewnic. a jaki olej lejemy do skrzyni?
  23. od lewej poloskikoego ale od prawej tez widze ze podcieka tylko mniej. ---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ---------- poloski ---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ---------- Koledzy doradzi mi ktos? ---------- Post dopisany 09-01-2014 at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2013 at 21:06 ---------- chodzi mi najbardziej o to czy bez rozkrecania skrzyni wyjda polosie obie i czy pozniej wejda bez problemu.
  24. koledzy bezpieczniki wszystkie sprawne
  25. Koledzy mój problem wygląda tak, przy probie podłączenia żarówki zrobiło mi się zwarcie i nie świeci mi teraz samo podświetlanie bagażnika. jak sprawdzić gdzie zginął prąd lub ewentualnie skąd można go poprowadzić?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.