Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SMS

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SMS

  1. SMS odpowiedział(a) na Soldier007 temat w Audi A4 B5
    ja na ms jeżdże juz dwa lata i to nie po najlepszych drogach i wszystko ok.
  2. Dzis okolo 14:30 na parkingu na plantach w Bochni czarna b5 sedan na klubowych ramkach
  3. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Na fele przyjdzie czas jak cos wiecej kasy bedzie. Dzis wpadl gwint. Jutro zdjecia.Zaczyna mi sie coraz bardziej podobac moja a4, brakuje mi tylko 17 ale to jak bedzie kasa.
  4. Dzis 15:45 bialy avant b5 KBC na klubowych ramkach w krzeczowie. Jechalem za toba kolego do skrzyzowania z krzeczowska.
  5. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4 B5
    z Alanem jestem w stałym kontakcie
  6. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4 B5
    a nie macie koledzy kogoś kto by miał taką pompę?
  7. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4 B5
    Czyli tak jak myslalem pompa do wymiany. Mam pompe 110bar to zaloze ja a jak nie poprawi sie to wtedy bede szukal 120. Czyli z 2,5 podejdzie plug&play?
  8. SMS opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Koledzy wymienilem przekladnie kierownicza na używkę ponieważ moja lała. Przekladnia jest z 2,5tdi. Mam teraz slabe wspomaganie i wyje mi pompa. Co moze to powodowac, prosze o porady. Czy moze powodowac to ze pompa jest za slaba bo wiem ze 2,5 tdi ma inna pompe. Dodam jeszcze ze jak mam okolo 1,5 tys obrotow to wspomaganie chodzi lzej. czy w 2,5 tdi byly inne pomy?
  9. z tego co widzie to ciemny szary.
  10. Myśle kolego ze pompa wspomagania Ci siada.
  11. Dzis 12;45 w Brzesku złote b5 na czarnych ramkach klubowych KBR na ulicy mickiewicza jadące w kierunku ronda.
  12. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w 1.9TDI
    Szczerze to ja uwazam ze starsze samochody produkowali z mysla o jakosci a teraz wszystko idzie na ilosc.
  13. A co myslicie o zlotych zaciskach?
  14. ja mam stare zaciski na tył. odezwij sie na priw.
  15. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w 1.9TDI
    W sumie ja mialem golfa 3 1,6 i tez mi nigdy nie przymarzlo.
  16. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w 1.9TDI
    Mam kumpla z vw z takim silnikiem to juz mu pare razy przymarzlo.
  17. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w 1.9TDI
    Ja sobie bede musial zalozyc oil catcha. Uszczelki zrob miedziane.
  18. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w 1.9TDI
    mi kolego poci sie na wyjsciu dolotu do egr ale to pewnie dlatego ze mam egr zaslepiony. ale jak pisza wszyscy turbo cos oleju zawsze wezmie. na przyklad mam iveco ktorym w firmie jezdze i ma miesiac temu założoną nowa turbine i tez olej bierze.
  19. tu masz post kolegi z forum o konektorach.http://a4-klub.pl/index.php?/topic/223445-sposob-na-fajki-swiec-zarowych/?hl=%2Bsposob+%2Bfajki
  20. Kolego doczytalem gdzies na forum ze konektory moga zastapic fajki Sa to konektory 5mm, ktorys kolega z naszego forum o tym pisal, cena podobno w sklepie caraudio 50gr. Pozniej wysztarczy tylko przylutowac do przewodow.
  21. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w 1.9TDI
    Zdjalem i jest tez troche oleju. Czyli turbo puszcza?
  22. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w 1.9TDI
    Dzieki kolego za podpowiedz. Zrobiłem te zaślepki z miedzianej blachy i jest ok. jeszcze raz dzieki. Dziś sprawdziłem i dalej Mam tam wyciek. moje pytanie brzmi, co powoduje ze olej tam sie dostaje? Chodzi mi o przyczyne tego ze olej dolotem sie w to miejsce dostaje.
  23. SMS odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Reczny sie kolego sam reguluje.
  24. SMS odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    może za mało dobitnie się wyraziłem ale dzięki za uzupełnienie.
  25. SMS odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Kolega ma całkowitą racje, jak klucz dobrze nie siądzie to zjedziesz sruby, a wiem że te na imbus 8 z tyłu trzymaja bardzo mocno. przerabiałem temat wymiany tarcz z tyłu. słyszalem ze aby zlikwidowac napręzenia śrub to trzeba młotkiem w łeb śruby uderzyć. wiem to od kuzyna mechanika.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.