Treść opublikowana przez SMS
-
wymiana wachaczy przód
ja na ms jeżdże juz dwa lata i to nie po najlepszych drogach i wszystko ok.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dzis okolo 14:30 na parkingu na plantach w Bochni czarna b5 sedan na klubowych ramkach
-
Srebrny sedan by SMS
Na fele przyjdzie czas jak cos wiecej kasy bedzie. Dzis wpadl gwint. Jutro zdjecia.Zaczyna mi sie coraz bardziej podobac moja a4, brakuje mi tylko 17 ale to jak bedzie kasa.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dzis 15:45 bialy avant b5 KBC na klubowych ramkach w krzeczowie. Jechalem za toba kolego do skrzyzowania z krzeczowska.
-
Słabe wspomaganie
z Alanem jestem w stałym kontakcie
-
Słabe wspomaganie
a nie macie koledzy kogoś kto by miał taką pompę?
-
Słabe wspomaganie
Czyli tak jak myslalem pompa do wymiany. Mam pompe 110bar to zaloze ja a jak nie poprawi sie to wtedy bede szukal 120. Czyli z 2,5 podejdzie plug&play?
-
Słabe wspomaganie
Koledzy wymienilem przekladnie kierownicza na używkę ponieważ moja lała. Przekladnia jest z 2,5tdi. Mam teraz slabe wspomaganie i wyje mi pompa. Co moze to powodowac, prosze o porady. Czy moze powodowac to ze pompa jest za slaba bo wiem ze 2,5 tdi ma inna pompe. Dodam jeszcze ze jak mam okolo 1,5 tys obrotow to wspomaganie chodzi lzej. czy w 2,5 tdi byly inne pomy?
-
jaki to jest sufit? szybka odpowiedz czy to s line?
z tego co widzie to ciemny szary.
-
Wycie przy maksymalnym skręceniu
Myśle kolego ze pompa wspomagania Ci siada.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dzis 12;45 w Brzesku złote b5 na czarnych ramkach klubowych KBR na ulicy mickiewicza jadące w kierunku ronda.
-
Olej przy egr
Szczerze to ja uwazam ze starsze samochody produkowali z mysla o jakosci a teraz wszystko idzie na ilosc.
-
Co lepsze do zacisków farba czy spray?
A co myslicie o zlotych zaciskach?
-
Tulejka przy ręcznym (w zacisku)
ja mam stare zaciski na tył. odezwij sie na priw.
-
Olej przy egr
W sumie ja mialem golfa 3 1,6 i tez mi nigdy nie przymarzlo.
-
Olej przy egr
Mam kumpla z vw z takim silnikiem to juz mu pare razy przymarzlo.
-
Olej przy egr
Ja sobie bede musial zalozyc oil catcha. Uszczelki zrob miedziane.
-
Olej przy egr
mi kolego poci sie na wyjsciu dolotu do egr ale to pewnie dlatego ze mam egr zaslepiony. ale jak pisza wszyscy turbo cos oleju zawsze wezmie. na przyklad mam iveco ktorym w firmie jezdze i ma miesiac temu założoną nowa turbine i tez olej bierze.
-
Spękane fajki świec żarowych AFN
tu masz post kolegi z forum o konektorach.http://a4-klub.pl/index.php?/topic/223445-sposob-na-fajki-swiec-zarowych/?hl=%2Bsposob+%2Bfajki
-
Spękane fajki świec żarowych AFN
Kolego doczytalem gdzies na forum ze konektory moga zastapic fajki Sa to konektory 5mm, ktorys kolega z naszego forum o tym pisal, cena podobno w sklepie caraudio 50gr. Pozniej wysztarczy tylko przylutowac do przewodow.
-
Olej przy egr
Zdjalem i jest tez troche oleju. Czyli turbo puszcza?
-
Olej przy egr
Dzieki kolego za podpowiedz. Zrobiłem te zaślepki z miedzianej blachy i jest ok. jeszcze raz dzieki. Dziś sprawdziłem i dalej Mam tam wyciek. moje pytanie brzmi, co powoduje ze olej tam sie dostaje? Chodzi mi o przyczyne tego ze olej dolotem sie w to miejsce dostaje.
-
Jak wymienić tarcze ?
Reczny sie kolego sam reguluje.
-
Jak wymienić tarcze ?
może za mało dobitnie się wyraziłem ale dzięki za uzupełnienie.
-
Jak wymienić tarcze ?
Kolega ma całkowitą racje, jak klucz dobrze nie siądzie to zjedziesz sruby, a wiem że te na imbus 8 z tyłu trzymaja bardzo mocno. przerabiałem temat wymiany tarcz z tyłu. słyszalem ze aby zlikwidowac napręzenia śrub to trzeba młotkiem w łeb śruby uderzyć. wiem to od kuzyna mechanika.