Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SMS

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SMS

  1. tak tez myslalem ze to wina sond. Zastanawiałem się tez nad świecami. Ciekawe z tym wypadaniem jest to ze jak przejadę z 15km , potem troche postoi zgaszony a później jadę to wypadanie się juz nie powtarza.
  2. wiem kolego ale takie juz kupiłem a narazie nie mogę znalezc nikogo w okolicy kto to zrobi. Pytanie tylko czy może to być powodem wypadania? Teraz pokazalo wypadanie na 4 i 6 oraz coś o obwodzie grzania sondy tylko nie zapisałem tego i nie pamiętam dokladnie
  3. instalacja stag6 wtrysku hana zielone. Auto szarpie tylko na gazie i bez znaczenia jaki bieg. Od niedzieli do dzis jest wszystko ok. sprawdzałem na vagu i pokazalo mi wypadanie zaplonu na 2 i 5 cylindrze, sprawdzałem tez jezdzac tylko na pb i nie bylo wypadania ( tylko na gazie się tak dzieje) co jest przyczyną? Czy winowajca mogą być sondy bo nie mam katow a sondy z ecu nie usunięte .
  4. slepy dzis na rynku w lipnicy okolo 10:30. Ja jechałem białym Iveco.
  5. dziś po 14 w Bochni na ul. Kazimierza niebieska b6 sedan na klubowych ramkach. Ja jechałem swoja srebrna. Pozdro dla kierownika
  6. Mój avk nierówno pracuje na gazie a po przeliczeniu na benzynę pracuje normalnie. Co może być przyczyną? Mruga wtedy check
  7. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4/S4 B6
    Tak kolego, jak go kupiłem myślałem ze mam a tu paczę w tlumik końcowy i pusty. Jutro postaram się nagrać ale jakość będzie slaba bo telefonem. Jak obiecałem próbowałem nagrać glos silnika ale słychać tylko szum? koledzy potrzebuje kogoś kto usunie mi sondy z ecu, najlepiej z okolic Krakowa, Tarnowa.
  8. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4/S4 B6
    Postaram się kolego. Z tym ze ja mam założone końcówki ulter
  9. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4/S4 B6
    Jeszcze tylko sondy z ecu musze wywalić.
  10. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4/S4 B6
    Ja pytałem bo chciałem się dowiedzieć czy wzrasta moc przy przelocie. A samochód na przelocie kupiłem i moc mi wystarcza.
  11. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4/S4 B6
    Ok napewno wstawie.
  12. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4/S4 B6
    Seryjnie powinien miec 220 ,musze na hamownie podjechać bo chciałbym się dowiedzieć ile mam na przelocie. 218 ma BBJ a ASN AVK 220.
  13. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4/S4 B6
    Nad dystansami jeszcze nie myślałem. Katy są wycięte i wstawione puszki z rurką i tłumiki przelot z końcówkami ulter. Do ledow mam rezystory ale nie wiem jakie bo to mi kumpel robił.
  14. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4/S4 B6
    Pierwszy mod juz jest, lampki podsufitki Led oraz podświetlanie słoneczek . Zostało jeszcze podświetlanie nóg i bagażnik oraz tablicy rejestracyjnej . Koledzy potrzebuje oprawki żarówek pozycyjnych Dekory zmienione, lampki Led tablicy rejestracyjnej i klubowe ramki tez wpadły. Okazało sie Panowie że tłumiki mam pelen przelot Koledzy jaka moc może mieć mój AVK na pełnym przelocie? ​ ​ Tak wygląda teraz
  15. SMS odpowiedział(a) na WojOrm temat w 3.0
    Koledzy podepnę się pod temat, gdzie w Małopolsce usuwają sondy z ecu?
  16. SMS opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Koledzy pytanie mam, czy uszczelniacz na wejsciu flanszy prawej polosi do skrzyni wymienia sie tak samo jak w b5,a jesli nie to jak?
  17. SMS opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Jaki olej i ile do skrzyni mojego AVK?
  18. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Wleciał wskażniik od kolegi Paput [/img] Do sprzedania,jeszcze nigdzie nie wystawiona. Cena 6900 auto sprzedane, temat zamknięty.
  19. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4/S4 B6
    A ma może ktos tarcze prędkościomierza w km?
  20. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4/S4 B6
    Taki plan mialem. I na pewno to będzie pierwszy mod. I tu zapytam czy ma ktos dekory na sprzedaż
  21. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4/S4 B6
    cos napewno bedzie
  22. SMS opublikował(a) temat w Audi A4/S4 B6
    Wczoraj zakupiłem b6 w sedanie z wyposażenia: -skorzane przednie fotele i tylna kanapa -climatronik dwustrefowy -alu 17 -końcowki ulter (pełen przelot) -ksenony -składane lusterka -ori alarm -prawe lusterko przy cofaniu obniża się Więcej opisu jutro..........................................bo narazie jestem pod wielkim wrażeniem Z modów już zrobionych: - całe podświetlanie wnętrz led -podświetlanie tablicy led -ramki klubowe -dekory soul (chwilowo) Plany: -grill s4 -przyciemnienie szyb -lotka na klape baga sline (zroobione) -listwy drzwi s4 (zakupione) -fela 18 (zrobione) Myśle ,że w tym tygodniu zrobie foty jak się zmieniła i filmik z głosem wydechu.
  23. Kolego ja mam tylko bez szybki
  24. gratulacje fury i zapraszam do obejrzenia mojej.
  25. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    dasz mi namiar?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.