Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SMS

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SMS

  1. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Elektryka i Oświetlenie
    jest problem bo mam tylko to co na zdjeciu i nic wiecej,nawet nie wiem po co był podłaczony.
  2. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Elektryka i Oświetlenie
    koledzy a jest szansa to podlaczyc?
  3. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4 B5
    a ma ktos z euro te kratki?
  4. Koledzy znalazlem w bagażniku pod tapicerka takie cos. <br /><br /> <br /><br /> jest to podłaczone pod jakas kostke, a ta druga jest podłaczona jak na zdjeciu. co to jest i do czego służy?
  5. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4 B5
    czym sie roznia od europejskich
  6. Witam,potrzebuje sie dowiedziec o cene sprzegla altka bosch 120A
  7. To po mobilu napewno musze zrobić,dzieki za pomoc.
  8. czyli płukanka jest wskazana?
  9. a czym sie go płuka? co by sie stalo jakbym nie wyplukal? ---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ---------- i jak wyplukac?
  10. Koledzy potrzebuje porady. do tej pory leje mobil 2000 10W40 i zastanawiam sie nad zmiana na motul 8100 X-cess 5W40. czy to dobry pomysł? mam przejechane 315000km.
  11. SMS odpowiedział(a) na biker110 temat w Audi A4 B5
    ja kupilem używke pierburga i chodzi juz 3 lata
  12. SMS opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Kupie kratki nawiewu podświetlane do audi a4 b5.
  13. Egr

    SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Silnik i Układ Napędowy
    to ciesze sie ze dobrze jest, jak to mowia kto pyta nie bladzi,ale dzis i tak rozbieram turbo bo sztanga maly ma skok, bo tylko niecaly 1cm, ale to juz do innego tematu dzieki za pomoc temat uwazam za zamkniety
  14. Egr

    SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Silnik i Układ Napędowy
    Dzieki za pomoc kolego, sprawdzilem go juz kompem i dziala. ---------- Post dopisany 24-11-2012 at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany 12-11-2012 at 20:12 ---------- koledzy a jak N75 w2 trybie on osiaga wartosc 98% to dobrze? bo w instrukcji logowania tdi wyczytalem ze to powinno byc 100%
  15. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Silnik i Układ Napędowy
    Dzięki kolego z porade.
  16. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Silnik i Układ Napędowy
    czyli to bedzie zewnetrzny prawy, tak kolego? to mi sie dzieje przy delikatnym skrecie w prawo.
  17. SMS opublikował(a) temat w Silnik i Układ Napędowy
    Koledzy mam pytanie: jadąc samochodem przy skręcie w prawo nawet delikatnym któryś przegub mi stuka, jak sprawdzic który albo który to może być?
  18. a czy moze to powodowac egr lub n75
  19. wymienilem w swoim audi przepływke,filtr powietrz, wyczyscilem turbo miesiac temu a w tamtym tygodniu znow poczulem spadek mocy jadac na 4 biegu pod gorke 2500obr. podpiolem pod vag a tam błąd 00575 - Intake Manifold Pressure 17-10 - Control Difference - Intermittent. co moze byc tego powodem?
  20. Egr

    SMS opublikował(a) temat w Silnik i Układ Napędowy
    jak zdiagnozować egr bez kompa, jest jakas metoda. dodam ze zdjalem wezyk od egr i zalozylem inny i probowalem ustami sprobowac ale nie dalem rady ani go poruszyc, czy to dobrze?
  21. Dzieki za pomoc. odezwe sie jak to zrobie
  22. SMS odpowiedział(a) na SMS temat w Małopolskie
    przydala sie moja informacja na temat motula? jak tak to sie ciesze bo tez mailem problemy ze znalezieniem ---------- Post dopisany 01-11-2012 at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany 15-09-2012 at 11:25 ---------- koledzy jeszcze przy wjezdzie do brzeska z czworki jest motul
  23. Koledzy mam nastepujący problem, jadąc poziom paliwa na wskażniku mi spada aż do rezerwy, a nastepnie wzrasta ale nie do prawdziwego poziomu. po ponownym zapaleniu samochodu jest poziom troche wyzszy ale dalej nie taki jak ma byc. gdy jade dalej wyrównuje sie ze stanem rzeczywistym. gdy podpiolem pod waga wyskoczył taki błąd 00771 fuel level sensor(G) 30-10 open or short to plus-intermittent. co moze powodowac taki błąd i zachowanie?
  24. SMS opublikował(a) temat w Małopolskie
    Koledzy jakby ktos z okolic bochni szukal motula to sprzedaja go na koncu partyzantow.
  25. Koledzy planuje zmienic olej w mojej a4 1,9tdi afn. wczesniej byl lany mobil 2000 10w40, a chcialbym teraz wlac MOTUL 8100 x-cess 5w40. dodam ze mam 310tys przebiegu. czy moge bez obaw zrobic taka zmiane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.