Treść opublikowana przez SMS
-
Co to jest?
jest problem bo mam tylko to co na zdjeciu i nic wiecej,nawet nie wiem po co był podłaczony.
-
Co to jest?
koledzy a jest szansa to podlaczyc?
- Kratki
-
Co to jest?
Koledzy znalazlem w bagażniku pod tapicerka takie cos. <br /><br /> <br /><br /> jest to podłaczone pod jakas kostke, a ta druga jest podłaczona jak na zdjeciu. co to jest i do czego służy?
- Kratki
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam,potrzebuje sie dowiedziec o cene sprzegla altka bosch 120A
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
To po mobilu napewno musze zrobić,dzieki za pomoc.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
czyli płukanka jest wskazana?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a czym sie go płuka? co by sie stalo jakbym nie wyplukal? ---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ---------- i jak wyplukac?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Koledzy potrzebuje porady. do tej pory leje mobil 2000 10W40 i zastanawiam sie nad zmiana na motul 8100 X-cess 5W40. czy to dobry pomysł? mam przejechane 315000km.
-
[B5 AFN] Przeplywomierz
ja kupilem używke pierburga i chodzi juz 3 lata
-
Kratki
Kupie kratki nawiewu podświetlane do audi a4 b5.
-
Egr
to ciesze sie ze dobrze jest, jak to mowia kto pyta nie bladzi,ale dzis i tak rozbieram turbo bo sztanga maly ma skok, bo tylko niecaly 1cm, ale to juz do innego tematu dzieki za pomoc temat uwazam za zamkniety
-
Egr
Dzieki za pomoc kolego, sprawdzilem go juz kompem i dziala. ---------- Post dopisany 24-11-2012 at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany 12-11-2012 at 20:12 ---------- koledzy a jak N75 w2 trybie on osiaga wartosc 98% to dobrze? bo w instrukcji logowania tdi wyczytalem ze to powinno byc 100%
-
Przegub
Dzięki kolego z porade.
-
Przegub
czyli to bedzie zewnetrzny prawy, tak kolego? to mi sie dzieje przy delikatnym skrecie w prawo.
-
Przegub
Koledzy mam pytanie: jadąc samochodem przy skręcie w prawo nawet delikatnym któryś przegub mi stuka, jak sprawdzic który albo który to może być?
-
turbo dziura
a czy moze to powodowac egr lub n75
-
turbo dziura
wymienilem w swoim audi przepływke,filtr powietrz, wyczyscilem turbo miesiac temu a w tamtym tygodniu znow poczulem spadek mocy jadac na 4 biegu pod gorke 2500obr. podpiolem pod vag a tam błąd 00575 - Intake Manifold Pressure 17-10 - Control Difference - Intermittent. co moze byc tego powodem?
-
Egr
jak zdiagnozować egr bez kompa, jest jakas metoda. dodam ze zdjalem wezyk od egr i zalozylem inny i probowalem ustami sprobowac ale nie dalem rady ani go poruszyc, czy to dobrze?
-
Co powoduje bład
Dzieki za pomoc. odezwe sie jak to zrobie
-
Motul
przydala sie moja informacja na temat motula? jak tak to sie ciesze bo tez mailem problemy ze znalezieniem ---------- Post dopisany 01-11-2012 at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany 15-09-2012 at 11:25 ---------- koledzy jeszcze przy wjezdzie do brzeska z czworki jest motul
-
Co powoduje bład
Koledzy mam nastepujący problem, jadąc poziom paliwa na wskażniku mi spada aż do rezerwy, a nastepnie wzrasta ale nie do prawdziwego poziomu. po ponownym zapaleniu samochodu jest poziom troche wyzszy ale dalej nie taki jak ma byc. gdy jade dalej wyrównuje sie ze stanem rzeczywistym. gdy podpiolem pod waga wyskoczył taki błąd 00771 fuel level sensor(G) 30-10 open or short to plus-intermittent. co moze powodowac taki błąd i zachowanie?
-
Motul
Koledzy jakby ktos z okolic bochni szukal motula to sprzedaja go na koncu partyzantow.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Koledzy planuje zmienic olej w mojej a4 1,9tdi afn. wczesniej byl lany mobil 2000 10w40, a chcialbym teraz wlac MOTUL 8100 x-cess 5w40. dodam ze mam 310tys przebiegu. czy moge bez obaw zrobic taka zmiane