Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafufmx

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. eheheh żadna wersja r tylko r od mojego imienia zeby sie temat wyrozniał Wszyscy tylko wieksze koło i wieksze koło:P a wieksze juz nie wchodzi w gre, auto nie jest na wystawe tylko ma jezdzic... po naszych "drogach"
  2. http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?227750-R-Audi-A4-1-9-AVF-quattro-Avant-R&p=2721505#post2721505 kontynuacja wątku u nowego własciciela
  3. Witam, przedstawiam nowy nabytek:) Wyposażenie seryjne: -1.9 TDI AVF QUATTRO 6-biegowa skrzynia -Klimatronic 2 strefy -2x Elek. szyby http://a4-klub.pl/vb/images/icons/icon11.png -Ori Ksenony -Audi Concert -FIS -pakiet oświetlenie Modyfikacje: -Fotele S-line -Kierownica MF z B7 -Przedni zderzak s-line -Tylni zderzak na 2 rury + końcowki wydechu -Gałka zmiany biegów s-line -Oklejone listwy wew. na biało Plany: -Rns-e -Zawiecha S-line -Fele tylko 17" http://a4-klub.pl/vb/images/icons/icon11.png -Podłokietnik jakiś ciekawy ze skóry, bo w starym jest urwana zapinka http://a4-klub.pl/vb/images/icons/icon13.png -Podłaczenie podgrzewania foteli (zmiana panelu) -Sprawdzenie go na hamowni -Może dystanse Załozone sa zimowki 16" Jeśli by ktoś mial do sprzedania zawieszenie 1BV/BE S-line to chetnie kupie albo zamienie sie na APEX -40mm Szukam też felg 17" ale nie wiem jeszcze jakie, co proponujecie?
  4. Witam, Aktualnie mam seryjne zawieszenie 1BA quattro: przód: 0JJ - klasa wagowa 9 - przy 1BA 886-918 kg tył: 0YM - klasa wagowa 12 - przy 1BA (Zawieszenie Standard): 598-625 kg Chciałbym zmienić same spreżyny na S-line 1BV quattro : przód: 0JH - klasa wagowa 8 - przy 1BE/BV 900-940 kg tył:0YL - klasa wagowa 11 - przy 1BE/BV (Zawieszenie Sport): 598-625 kg Jak widzicie klasa wagowa niższa ale obciażenie podobne (nawet wieksze z przodu a z tyłu takie same) Nie chciałbym zeby ZA BARDZO go obniżyło, jak myslicie co z tego będzie? Pozdrawiam
  5. Witam, jestem Rafał, dysponuje A4 B6 quattro AVF. Pozdrawiam>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.