-
[ALL B5] Problem z instalacją lpg BRC (chyba justin) pomocy-szukam dobrego fachowca!!!
ok,jak nie znajdę nic bliżej to wpadnę
-
[ALL B5] Problem z instalacją lpg BRC (chyba justin) pomocy-szukam dobrego fachowca!!!
nie to zwykła instalacja, do tego teraz jeszcze się coś z pieprzyło, jak jest zimny silnik i zapalam na benzynie to strzela i muszego go przegazowywać bo gaśnie i muli go jak nie dam gazu a jak się lekko zagrzeje to jest już ok, tylko ten gaz pieprzony, nikt nie potrafi naprawić tylko wymieniać chcą wszsytko pokolei bo niewiedzą co jest a to koszta!! do zawiercia mam kawałek no ale jak nieznajde nic bliżej no bede zmuszony, w koncu kupilem auto z gazem zeby na nim jezdzic
-
[ALL B5] Problem z instalacją lpg BRC (chyba justin) pomocy-szukam dobrego fachowca!!!
Hej! Mam audiczkę A4 1,8 1995r. i jest tam założona instal brc, problem jest taki że nie ma stałych równych obrotów i czasami gaśnie na postoju, byłem już u kilku "fachowców" ale sie pozbierałem bo chcą mi po kolei wszystko wymieniać żeby dojść do tego co to jest, że instal jest używana itp itd, pomóżcie mi gdzie podjechać z tym problem (śląsk) tak pozatym autko jak już jedzie to super ta instalacja chodzi, gorzej jest na skrzyżowaniach, światłach bo musze go trzymać na gazie bo falują obroty
-
[ALL B5] Problem ze światłami drogowymi
Kupiłem taki spray bodajrze ISO się nazywa za 6zł w sklepie motoryzacyjnym do styków elektronicznych i zadziałało (na pw kolega jihad podpowiedział) nic nie rozkręcając próbowałem jak najgłębiej psikać
-
[ALL B5] Problem ze światłami drogowymi
dzięki![br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 16:59_________________________________________________temat zamknięty, po psiknięciu preparatu do styków elektr. zaczęło się świecić światła drogowe i nawet kontrolka świeci na niebiesko na liczniku dziękuję wszystkim za poradę!
-
[B5 AHU] Nie działa oświetlenie pokręteł nawiewu..pomoc w naprawie ;/
ok, dzięki spróbuję
-
[ALL B5] Problem ze światłami drogowymi
ok sprawdzę bezpiecznik, dzx!
-
[B5 AHU] Nie działa oświetlenie pokręteł nawiewu..pomoc w naprawie ;/
a jak te pokrętło wyciągnąłeś?
-
[ALL B5] Problem ze światłami drogowymi
hmmm to co to może być??? a gdzie są bezpieczniki w a4? i jak ktoś wie który to byłby od drogowych?
-
[ALL B5] Problem ze światłami drogowymi
tak żarówki h4 i są sprawne, jak do tej manetki dojść ?
-
[ALL B5] Problem ze światłami drogowymi
Mój problem polega na tym że światła postojowe, mijania się włączają normalnie, ale po włączeniu świateł drogowych wszystko gaśnie i nie ma też flashu, wygląda na to że przełącznik jest ok, żarówki też sprawdzałem na nowych. Czy ktoś z was orientuje się od czego zacząć, jest może jakiś bezpiecznik świateł drogowych, co to może być ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema ! posiadam a4 z 1995 1,8 benz :>
kragmat
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta