Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Czyli odpadają te dwa komplety Sprawdzałem w kalkulatorze i W BBS różnica jest 7mm i w tych porsche też. Ale w tych RH są opony z tylu bardziej naciągnięte więc się zmniejszy chyba obwód? Do tych porsche jakbym założył z tyłu 250/30 to różnica byłaby 0,5 mm ale to już by lipnie wyglądało...
  2. Wiem że pasują i podejdą. Chodzi mi o szerokość felg bo z przodu są węższe a z tyłu szersze i o opony. Czy to nie przeszkadza w napędzie quattro?
  3. Witam Mam pytanie czy takie felgi mogą być założone do napędu quattro? http://moto.allegro.pl/nowe-rh-turbo-porsche-5x130-5x112-komplet-i1323190482.html http://moto.allegro.pl/felgi-z-oponami-19-wzor-bbs-lm-5x112-vw-audi-i1321080722.html Z góry dzięki. Pozdrawiam
  4. http://www.mapet-tuning.com/sklep/product_info.php?cPath=33_346_659&products_id=1256 rozmawialem z nim przez tel. daje 50zl znizki na start dla forum i jeszcze mozna sie dogadac. Wiec u niego moznaby zrobic jakies grupowe zamowienie?
  5. Dzięki wielki koledzy . Dobrze że się zapytałem. Niezły oszust z tego gościa… Jeżdżę teraz na sprężynach Weitec i zwykłych amort. Które już musze wymienić i dlatego zastanawiam się nad całym zawieszeniem gwintowanym [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 17:54_________________________________________________ Ciekawy jestem co odp.
  6. Witam . Chciałbym się zapytać czy warto kupić to zawieszenie gwintowane? http://moto.allegro.pl/item736446796_fk_audi_a4_b5_gwintowane.html Czy może lepiej troszke dołożyć kasy i kupić nowe firmy Ta-Technix albo MTS Technik ? Pozdrawiam
  7. mo odpowiedział(a) na admin20 temat w Łódzkie
    Ja tym razem odpadam bo muszę iść do pracy
  8. mo odpowiedział(a) na admin20 temat w Łódzkie
    ja tez oczywiście podjadę :> i kolega z b7 chyba tez 1. paulo77+1 2. Pulpit 3. jojo88 4. malin01 +(może) 5. Koleś 6. sebastian_marat+1? 7. misiek_23 8. Tobi_one 9. Tommi 10. mily 11. skovroon (na chwile) 12. mo
  9. witam. był ktoś na dzisiejszym spociku? ja dzisiaj nie mogłem podjechać ale czekam na kolejny termin i na pewno wpadnę
  10. ja jutro jednak nie dam rady przyjechać na spocik
  11. może być 17 i chyba tak jak ostatnio pod starym sądem
  12. ja tez z chęcią podjadę tylko proponowałbym późniejszą godz?
  13. czyli "cuś" takiego jak Twój awatarek tak taka sama tylko inna felga
  14. chyba nic się nie uda zorganizować w tym TM nie ma chętnych oprócz nas 2
  15. bo on nie jest z TM tylko z okolic Tomaszowa wiec dlatego mogłeś jej jeszcze nie widzieć ooo widze ze i moja czarna dama sie zalapala:) przyjedzcie do nas paczką do Skierniewic na spota zapraszamy bo on nie jest z TM tylko z okolic Tomaszowa wiec dlatego mogłeś jej jeszcze nie widzieć ooo widze ze i moja czarna dama sie zalapala:) przyjedzcie do nas paczką do Skierniewic na spota zapraszamy Ja przyjadę na pewno. Mam nadzieje ze będzie jeszcze więcej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.