Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Co sądzicie o tym zawieszeniu gwintowanym ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie to zawieszenie sprzedałem na allegro dokładnie temu kolesiowi oddałem je za 350 zł bo praktycznie niedostępne były wkłady do amortyzatorów a tu byly potrzebne dwa przednie.

jeśli gościu postanowił je zregenerować to wporządku jeśli tylko umył i nasmarował gwinty olejem to daj sobie spokój z tym zestawem.

Opublikowano

Dobre. :wink4:

oglądałem ten zawias ostatnio. Sam się zainteresowałem, ale ze względu na "niewiadomy" przebieg odpuściłem.

Opublikowano

cfaniak z tego kolesia z allegro... :naughty:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 12:09_________________________________________________nie docenił jednak mocy forum... :)

Opublikowano

cfaniak z tego kolesia z allegro... :naughty:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 12:09_________________________________________________nie docenił jednak mocy forum... :)

Powiedziałbym że prędzej oszust niż cwaniak. Sprzedaje o prawie 50% więcej. W to że jest regenerowane bym raczej nie wierzył. Koleś pochwaliłby się tym w aukcji.

Opublikowano

niekoniecznie..

Napisałem do niego. Zobaczymy co odpisze.

Opublikowano

pytanie jest czy jezdziles wczesniej ze sportowym zawieszeniem ?

Jezeli nie to mocno się zdziwisz jezeli chodzi o komfort.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielki koledzy :notworthy:. Dobrze że się zapytałem. Niezły oszust z tego gościa…

pytanie jest czy jezdziles wczesniej ze sportowym zawieszeniem ?

Jezeli nie to mocno się zdziwisz jezeli chodzi o komfort.

Jeżdżę teraz na sprężynach Weitec i zwykłych amort. Które już musze wymienić i dlatego zastanawiam się nad całym zawieszeniem gwintowanym

[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 17:54_________________________________________________

niekoniecznie..

Napisałem do niego. Zobaczymy co odpisze.

Ciekawy jestem co odp.

Opublikowano
witam

zaieszenie nie bylo nigdy regenerowane nie znam niestety jego przebiegu

Tyle napisał. Nic tylko brać :wink4:

Opublikowano

ja wlasnie czekam na paczuszke z gwintem ta-technix

sprzedaje je koles z ktorym wczesniej znalem sie z forum GSi-klubu z dostawa do domu za 1030 zlotych

normalnie okolo 1100 zlotych ale pewnie kazdemu cos pusci z ceny :)

a wiadomo ze nowe i wiadomo ze z gwarancja :)

napisz do niego jak nie ma na miejscu to napewno da sie szybko zalatwic

http://www.allegro.pl/show_user.php?search=karlosastragsi

Opublikowano

ja wlasnie czekam na paczuszke z gwintem ta-technix

sprzedaje je koles z ktorym wczesniej znalem sie z forum GSi-klubu z dostawa do domu za 1030 zlotych

normalnie okolo 1100 zlotych ale pewnie kazdemu cos pusci z ceny :)

a wiadomo ze nowe i wiadomo ze z gwarancja :)

napisz do niego jak nie ma na miejscu to napewno da sie szybko zalatwic

http://www.allegro.pl/show_user.php?search=karlosastragsi

daj kolego znac jak juz zalozysz i jaki jest komfort jazdy do sam szukam jakiejś zawiechy do siebie i nie wiem co wybrac a te sa w bardzo przystepnej cenie

Opublikowano

wlasnie od wczoraj tocze sie na tym zawieszeniu ....

ja ma 17" i opony 225/50 i jest ok zawieszenie jest skrecone tak ze od kola do blotnika jest centymetr przerwy ......

jak dla mnie fajnie - nie jest mega twardo ale jest duzo duuuuuzo pewniej niz na serii

no i duzo ladniej :naughty:

zobaczymy jak to bedzie wygladalo po czasie ale z tego co pisza na forach np golfa to naprawde te zawiechy daja rade na naszych drogach - ja w rejonie mam raczej dobre nawierzchnie wiec mam nadzieje na dlugi okres uzytkowania

wymiana ori na technixa okolo 5 godzin roboty wszystko fajnie pasuje :good:

pozdro

Opublikowano

Trochę głupie pytanie ale jakbyś miał podać w procentach % to o ile twardziej się zrobiło ? :decayed:

Chce sobie wyobraźić jak to będzie u mnie :decayed: :decayed:

Opublikowano

I ja myślałem o zawieszce Ta-technix ale od innego sprzedawcy bo jako jedyny miał wystawione do Quattro tyle że cena wachała sie w granicach 1500zł teraz widze staniała jest za 1395zł, więc mozna poczekać do zimy chyba jeszcze :naughty:

Zakładał ktoś juz do Quattro??

Opublikowano

Trochę głupie pytanie ale jakbyś miał podać w procentach % to o ile twardziej się zrobiło ? :decayed:

Chce sobie wyobraźić jak to będzie u mnie :decayed: :decayed:

no tego to ja nie jestem w stanie wyliczyc :P

jesli boisz sie ze bedzie za twardo to napewno nie bedzie auto na komforcie nie stracilo za wiele

z drugiej strony na nierownosciach tyl tez nie dobija

maslo maslane ale jest twardo ale nie za twardo :P

wiec jak dla mnie ok :)

Opublikowano

Ok to mi wystarczy, :decayed: dzięki :hi:

Opublikowano

Ambro a od kogo bierzesz ten gwint??

Opublikowano

dosć drogie :blink:

Ja chciałem kupić w wakacje z podziałem na osi pierw tył a później przód ale jak napisałem do goscia maila to mnie zabił cena za sam tył prawie 900zł, dobrze że sie nie skusiłem wtedy, bo teraz w komplecie dosć dobra cena jest za TA-technix

http://allegro.pl/item738768549_audi_a4_quattro_1994_2001_zawieszenie_gwintowane.html

Ale ten zakup odłoże sobie raczej na poczatek przyszłego roku :gwizdanie:

No chyba zeby zbic troche z ceny jakimś grupowym zamówieniem :naughty:

Opublikowano

Pytałem paru osób i mi doradzono ten MTS-Technik. Jeśli będzie organizowany jakiś grupowy zakup gwinta (z upustem) to się piszę :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.