Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AudiJestBogiem

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AudiJestBogiem

  1. Dzięki! Napewno się sprzyda!
  2. AudiJestBogiem opublikował(a) temat w 1.6
    Ostatnio pękły mi paski klinowe w samochodzie.Chcę je wymienić ale że jestem laikiem w tym proszę o pomoc. Muszę zdejmowac zderzak czy można tego uniknąć?
  3. Witam.Chciałbym przyciemnić tylnie szyby w mojej srebrnej A4 B5.Chciałbym się dowiedzieć w ilu % polecacie przyciemniać. Nie chcę całkowicie czarnego żeby nie robić z tego gangsta-wozu,po prostu lekko przyciemnić jak to często można zobaczyć w nowych samochodach. Przeglądałem allegro ale cięzko znaleźć różnicę w poszczególnych wariantach.POZDRAWIAM !
  4. U mnie były pokrzywione prowadnice hamulców w lewym tylnimi i miałem to samo.Cały czas się grzało.
  5. To jest prawdopodobnie wymysł poprzedniego właściciela,bo nie spotyka się takich listw;]
  6. Witam. Chciałbym przedstawić wam moją A4.Sprowadzona została na sylwestra tego roku z przebiegiem 270k km.Rocznik :1996.Silnik 1.6+LPG(świeżo założony dopiero 500km ) Samochód wpadł w moje ręce jako prezent na urodziny.Jest to wersja bez klimy/szyberdach.Lakier jak na te lata, jest w bardzo dobrym stanie.Jako auto do przemieszczania się z punktu A do B spełnia się bardzo dobrze,jednak brakuje jej mocy. Kolega również ma podobna A4 1.6 i jego ma o wiele lepsze przyśpieszenie (nie chodzi o LPG) może to świece,zajmę się tym. Jeśli chodzi o silnik to seria.Po zakupie wymiana płynów,rozrządu,hamulcy.Jeśli chodzi o zmiany jakie dodałem to min: -malowanie zacisków hamulcowych -montaż podświetlenia podłogi (pod kostkę ISO) -ledy w rejestracji -ramki rej. -naklejki AUDI Jeśli chodzi o plany to mam dwie możliwości: sprzedaż i kupno czegoś mocniejszego np E46 ,druga to zostawienie go i wtedy zainwestuję w jakieś 17',kierę poliftową,światła LED tył,soczewki z dziennymi a'la R8. Wkrótcę dodam lepsze zdjęcia te tylko tak na szybko.
  7. Audi A4 1.6 1996-pierwszy samochód, Witam i szerokości wszystkich Audimaniakom

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.