Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lelus_DT

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lelus_DT

  1. a kto zaginal :D??
  2. Ja mam zamiar sie pojawic, mam nadzieje ze mnie nie porzucicie i nie zostane sam :(
  3. idnywidual blaszki: K1 ROK92 w kombii[br]Dopisany: 26 Grudzień 2007, 01:43 _________________________________________________----> do jutra 3maj sie
  4. nie , a6 z 07r taka grafitowa S-line
  5. spoko , spoko poznamy sie jeszcze poki co to pociskam a6 w zastepstwie za moja niunie
  6. lelus_DT ja Cie raczej kojarze... pociskałeś wczesniej srebrną Ibizką w TDI ??? to chyba był rocznik z 2002... No cos kojazysz ale mojego brata ja pociskalem bordowa ibiza z 2003 r
  7. ykk - narazie ciebie tez nie czaje moze jakas wskazowka ? L3Vy - no autko kojaze ale ciebie nie bardzo ale pewnie sie poznamy
  8. hehe zgadza sie swiat jest bardzo maly a twojej a4 narazie nie czaje podaj link do fotek jak masz i to nie problem
  9. byc moze pewnie sie pokaze gdzies nie dlugo nie wiedzialem ze na forum sa ludzie z dt dobrze wiedziec , w jakim kolorze masz ? moze jakos skojaze
  10. byc moze ktos ze szczucina bo w dt chyba takiej nie ma tak ja jestem z domkow wiec stala tam dosc czesto i pewno widziales moja szykuje ale wiesz jakie kolejki u lakiernikow i blacharzy ale na styczen bedzie [br]Dopisany: 26 Grudzień 2007, 00:47 _________________________________________________a tej a3 to jeszcze nie widzialem ale z tarnowa wiem ze ktos ma a4 ze zderzakiem i grilem od b7
  11. oj kolego na pewno nie ja hmm dziwne bo takiej a4 w dt nie widzialem jak moja ale w kazdym bac razie nie ja moja niestety jest nie zdatna do jazdy juz od 2 miesiecy ale juz nie dlugo stanie na nogi
  12. Witam i dzieki chlopaki za pamiec i zainteresowanie mam nadzieje ze sie spotkamy nie raz w realu swoimi postaram sie jak najwiecej udzielac L3Vy - raczej nie mogles mnie widziec wczoraj, przynajmniej nie w mojej a4
  13. lelus_DT odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Witam , Ja tez zamontowałem takie listwy z firmy "carpoint" na swoim znalazlem je na allegro z klejem 3M , kupilem dwa rodzaje 1.na listwy boczne o grubosci 9mm (o ile dobrze pamietam) i 2. na grill grubosc 6mm, Trzymaja sie bardzo dobrze ciezko to odkleic jak sie juz przyklei mam to juz sporo czasu i wyglada dalej jak nowe podaje linki do fotek jak ktos jest zainteresowany : http://www.lelus15.webpark.pl/audi1.jpg http://www.lelus15.webpark.pl/audi2.jpg Dodam ze montaz jest bardzo prosty wystarczy od tluscic miejsca gdzie chcemy je przykleic, listwy mozna latwo modelowac,zginac najlepiej je troszke podgrzac w tedy sie ladnie gna np. suszarka
  14. siema dla wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.