Treść opublikowana przez lelus_DT
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a kto zaginal :D??
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Ja mam zamiar sie pojawic, mam nadzieje ze mnie nie porzucicie i nie zostane sam :(
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
idnywidual blaszki: K1 ROK92 w kombii[br]Dopisany: 26 Grudzień 2007, 01:43 _________________________________________________----> do jutra 3maj sie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
nie , a6 z 07r taka grafitowa S-line
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
spoko , spoko poznamy sie jeszcze poki co to pociskam a6 w zastepstwie za moja niunie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
lelus_DT ja Cie raczej kojarze... pociskałeś wczesniej srebrną Ibizką w TDI ??? to chyba był rocznik z 2002... No cos kojazysz ale mojego brata ja pociskalem bordowa ibiza z 2003 r
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ykk - narazie ciebie tez nie czaje moze jakas wskazowka ? L3Vy - no autko kojaze ale ciebie nie bardzo ale pewnie sie poznamy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
hehe zgadza sie swiat jest bardzo maly a twojej a4 narazie nie czaje podaj link do fotek jak masz i to nie problem
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
byc moze pewnie sie pokaze gdzies nie dlugo nie wiedzialem ze na forum sa ludzie z dt dobrze wiedziec , w jakim kolorze masz ? moze jakos skojaze
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
byc moze ktos ze szczucina bo w dt chyba takiej nie ma tak ja jestem z domkow wiec stala tam dosc czesto i pewno widziales moja szykuje ale wiesz jakie kolejki u lakiernikow i blacharzy ale na styczen bedzie [br]Dopisany: 26 Grudzień 2007, 00:47 _________________________________________________a tej a3 to jeszcze nie widzialem ale z tarnowa wiem ze ktos ma a4 ze zderzakiem i grilem od b7
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
oj kolego na pewno nie ja hmm dziwne bo takiej a4 w dt nie widzialem jak moja ale w kazdym bac razie nie ja moja niestety jest nie zdatna do jazdy juz od 2 miesiecy ale juz nie dlugo stanie na nogi
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Witam i dzieki chlopaki za pamiec i zainteresowanie mam nadzieje ze sie spotkamy nie raz w realu swoimi postaram sie jak najwiecej udzielac L3Vy - raczej nie mogles mnie widziec wczoraj, przynajmniej nie w mojej a4
-
[ALL] Chromowane obramówki okien
Witam , Ja tez zamontowałem takie listwy z firmy "carpoint" na swoim znalazlem je na allegro z klejem 3M , kupilem dwa rodzaje 1.na listwy boczne o grubosci 9mm (o ile dobrze pamietam) i 2. na grill grubosc 6mm, Trzymaja sie bardzo dobrze ciezko to odkleic jak sie juz przyklei mam to juz sporo czasu i wyglada dalej jak nowe podaje linki do fotek jak ktos jest zainteresowany : http://www.lelus15.webpark.pl/audi1.jpg http://www.lelus15.webpark.pl/audi2.jpg Dodam ze montaz jest bardzo prosty wystarczy od tluscic miejsca gdzie chcemy je przykleic, listwy mozna latwo modelowac,zginac najlepiej je troszke podgrzac w tedy sie ladnie gna np. suszarka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema dla wszystkich