Treść opublikowana przez lelus_DT
-
[ALL B5] Brak swiatla w schowku.
z tego co pamietam to w schowku swiatelko sie pali w tedy gdy sie wlaczy normalne swiatla, ale pewien nie jestem
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja przyjade bedzie to moj dziewiczy pierwszy raz
-
A o to i moja OOOO
kolgo janjazda te felgi sa o rozmiarze 17" z sline
-
[B5 AFN] Ruszające sie pedały
tak tylko ze by tam zagladnac trzeba odkrecac oslone i nie wiem czy jest sens
-
[B5 AFN] Ruszające sie pedały
Witam, Mam taki mały problemik... mianowicie odczuwam pewien luz na pedalach np. jak wciaskam sprzeglo to delikatnie tez widac ze np pedal gazu i hamulca tez sie rusza i jak wezme reka poruszam to na boki tez sie delikatnie ruszaja , oczywiscie nie jest to wielki luz i specjalnie nie przeszkadza juz sie w sumie przyzwyczailem ale zastanawia mnie to moze cos sie poluzowalo, nie orientuje sie ktos czy tam sa jakies sruby pocujace ktore wystarczy dokrecic ze by bylo gites ? prosze nazywac temat zgodnie z regulaminem tym razem poprawiłem
-
A o to i moja OOOO
no coz nie przemyslalem zakup tych lamp ale w sumie ladne sie prezentuja nie sa takie najgorsze .. gdy by nie to ze auto jest po malej kolizji to napewno bym valeo na to nie zmienil a w srodeczku standarcik to co chyba ma kazda po lifcie czyli : - tempomac, -4x airbag, -klimatronik, -elek. szyby -pakiet oswietlenie -skorzana kierownica.... Jutro wrzuce fotki ze srodeczka [br]Dopisany: 10 Marzec 2008, 00:41 _________________________________________________a o to srodek :
-
[B5 AFN] Złamany zaczep w boczku drzwi przednich - jakiś pomysł?
daj ten boczek do kogos kto zajmuje sie spawaniem plastiku np. zderzakow samochodowych bez problemu ci takie cos dorobi, a jak masz urwana czesc to tez ci to przyspawa odpowiednio przyszlifuje i nawet widac nie bedzie a zaplacisz za to 5- 10 zl a co do tego czy pasuje z ang to pasuje idealnie wszytkie przewody przeciez zostaja w drzwiach trzeba je tylko po przepinac i jedynie panel sterowania szybami/ lusterkami (czyli klameczke) trzeba wziasc ze starego boczka. pozdrawiam
-
[B5] Trzeszczy przednie lewe oparcie kierowcy na łokieć (w drzwiach)
ale to oparcie jak ty to nazwales jest zespolone na stale z calym wyciszeniem drzwiowym wiec wydaje mi sie ze to cos z zatrzaskami moze sie ktores odpiely , sciagnij wyciszenie i zobacz co tam slychac moze cos ociera w tym miejscu
-
[B5 ABC] Gdzie kupic błotnik
Kupuj tylko ori ja kupilem po liftowy juz za 150 zl na szrocie przy mnie gosc go sciagal z autka i dlatego wiem ze jest 100% oryginalny.... a zmienialem go wlasnie dlatego ze mialem wczesniej chinska podrobe wykonana z kiebskiego materialu gdzie nawet po zwyklym puknieciu w blache bylo slychac dosc znaczna roznice niz np. na drzwiach nie mowiac o tym ze rdza sie lapie bardzo szybko...
-
[B5 AFN] Wyrwane kabelki od kostki podłaczenia komutera
wydawalo mi sie ze bylo 5 ( 3 dobre i te 2 wyrwane) ale to okaze sie jak odbiore autko Wielkie dzieki za pomoc [br]Dopisany: 06 Marzec 2008, 19:17 _________________________________________________no i panowie troszke sie nie zgadza;p jednak mam 5 kabelkow, dodaje fotke .... wychodzi na to ze mam dwa brazowe zapewne oba maja byc kolo siebie ( jeden pin 4 a drogi pin 5) a ten niebieski w pinie nr 1
-
A o to i moja OOOO
o i juz po zdjeciach ... wyczerpany limit , wrzuce zaraz na inny serwer [br]Dopisany: 09 Marzec 2008, 16:53 _________________________________________________ [
-
A o to i moja OOOO
Witam jak w temacie Lelus przedstawia swoja niunie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Witam po dosc długiej nieobecności To kiedy jakis spocik bedzie, musze sie wybrac w koncu jak juz mam moja niunke
-
[ALL B5] Nie działają kierunki
mi koles sprzedajacy czesci zaspiewal 120 zl wiec mnie ta cena troszke odstraszyla, zastanawiam sie nad kupnem uzywanego na szrocie bo ostatnio jak bylem to widzialem ze takie maja tylko czy z nimi za jakis czas nie bedzie to samo
-
[B6 AWX] Klakson-dlaczego cały czas trąbi?
klakson jest mocowany do pasa przedniego z lewej strony pod lampa , na wysokosci belki, a dostac sie do niego to raczej od strony komory silnika nie masz co liczyc mozesz sprobowac odkrecic oslone silnika i od spodu choc nie wiem czy nie prosciej sciagnac poprostu zderzak i wszystko masz jak na tacy
-
[ALL B5] Nie działają kierunki
u mnie jest to samo, przeczyscilem styki nawet to rozebralem ale co jakis czas sie wieszaja(zawsze w najmniej odpowiednim momencie), wiec dla swietego spokoju lepiej kupic nowy. Mi jest troszke wstyd jadac taka niunia wlaczam kierunek a tu zonk nawet sobie wyrobilem taka umiejetnosc ze jak sie wiesza to wlaczam i wylaczam przynajmniej ci z tylu nie musza wiedziec ze jest taka opcja ze w audi sie cos psuje
-
[B5 AFN] Wyrwane kabelki od kostki podłaczenia komutera
ok, wielkie dzieki w tej chwili auto mam u mechanika wiec nie moge sprawdzic czy te kolorki sie zgadzaja, tylko z tego co pamietam tam bylo chyba 5 lub 6 kabelkow w tym dwa brazowe , ale zdazylem juz wyczytac ze do VAGA uzywa sie tylko 4 kabelkow tak ze wszystko powinno sie zgadzac napisze jak autko odbiore z warsztatu
-
[B5 AFN] Wyrwane kabelki od kostki podłaczenia komutera
no wlasnie chodzi o kolorki bo w ktore piny maja byc wpiete to wiem bo te metalowe koncowki zostaly w kostce tylko nie wiem ktory kabelek do ktorej koncowki ;(
-
[B5 AFN] Wyrwane kabelki od kostki podłaczenia komutera
Witam , Jak w temacie, przy rozbiorce srodkowego tunela blacharz wyrwal dwa kabelki od kostki w ktorej wpina sie kompa , ma ktos schemat takich kabelkow ze by tego zle nie polutowac ?
-
[B5 1Z] air bag pasażera
mozesz tez to zobaczyc sciagajac zaslepke z boku deski rozdzielczej, tak jak bezpieczniki tylko z drogiej strony i widac czy jest poduszka, wydaje mi sie ze mniej roboty niz z schowkiem bo zaslepka jest na zatrzaskach, pozdro
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
co do ceny sie nie zastanawialem ale 1200 zl pasuje wziasc, sa nowiutenkie prosto od Gładysza
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
zostawie na zime o ile dotrwa to auto do nastepnej zimy bo ja to lubie sobie zmienic autko na lato, ale chce kupic tez a4 tak ze jak cos to sprzedam na 15' a 17' zostawie do nastepnej [br]Dopisany: 30 Grudzień 2007, 16:00 _________________________________________________a co do felg to tez mam ladne fele do sprzedania od nowego pasata o takie jak tu tylko ze noweczki http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=287523128
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
zobacze jak bedzie u mnie, jak bedzie stala za wysoko to ja troche opuszcze:) ale to dopiero na wiosne przez zime pobujam jeszcze na oryginalnych 15stkach
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
TTom3k jak Ci sie fele sprawuja bo wczoraj mi w lapy wpadly takie same, nie bylem na kupnie ale dobra kasa byla to je wzialem obnizales zawieszenie ?
-
[B5 AFN] Lampy tyl czy roznia sie odcieniami ?
Witam Mam taki problem chce dokupic jedna lapme do tylu do B5 po II lifcie i nie wiem czy wszystkie lampy maja identyczne odcienie czy moze szukac identycznej firmy jak ta co mam, pamietam ze mialem taki problem w golfie jak dokupilem jedna to roznila sie troszke odcieniem jedna ciemniejsza druga jasniejsze i tutaj chcial bym tego uniknac bo to troche ciulowo wyglada i odrazu widac ze auto bylo klepniete . Nowe zamienniki chyba sa jasniejsze niz te oryginaly przynajmniej tak widac na zdjeciach ,