-
[B7 BPW] Szarpanie podczas przyśpieszenia
Zrobilem i mam taki blad "Zawór do/w Pompo-wtryskiwacza cylinder 1-N240 błąd w obwodzie elektrycznym"
-
[B7 BPW] Szarpanie podczas przyśpieszenia
wlasnie panowie nie chodzi o dobry serwis i czy mam nie niego pieniadze czy tez nie nie jestem w kraju za dwa tyg dopiero bede jechal do Polski a tu sest ciezko sie dogadac i wogule na warsztatach wymieniaja wszystko jak leci niewazne czy jest zepsute chcialem porady czy to moze byc powazna usterka abym ja sam zlikwiduje lub zrobie tak aby dojechac do domu
-
[B7 BPW] Szarpanie podczas przyśpieszenia
manual mam ale na lato ma 18 calowe kola i ma troche ciezko a ja nie lubie pilowac na wyskokich obrotach
-
[B7 BPW] Szarpanie podczas przyśpieszenia
BLB kolego wlasnie tez tak mysle jutro to musze zobaczyc czeste sa takie problemy z tymi autami? chcialem mu podkrecic moc ale teraz sie boje
-
[B7 BPW] Szarpanie podczas przyśpieszenia
Dzieki kolego sam sobie to zrobie wkoncu mechanikiem jestem tylko nie moglem tego rozrysc bo teraz jestem w holandi i nie mam sprzetu jutro przejze przewody myslalem je jest cos ze wtryskiem
-
[B7 BPW] Szarpanie podczas przyśpieszenia
gdy podlaczylem auto do komputera wyskoczyl mi blad Ventil fuer Pumpe/Duese Zylinder 1-N240 elektrischer Fehler im Stromkreis nie znam niemieckiego przeczytalem ze trzeba wyczyscic jakies "PD" ale tez niewiem co to jest POMOCY :shocked:
-
Cziptuning silnika.
Witam chcem podniesc moc w mojej audu 2.0 140km BLB poniewaz ma do niej 18calowe felgi i auto sie troche muli i spalenie mi znacznie podeszlo. doradzcie mi czy warto meczyc auto mam przejechane 170tys i sie troche boje
-
[B7 BPW] Szarpanie podczas przyśpieszenia
Witam potrzebuje pomocy mam audi b7 2.0 140km i podczas przyspieszania mi szarpie. Mial moze ktos taki problem powyzej 2tys obrotow na kazdym biegu dopoki sie nagrzeje do 90C boje sie ze to moga byc wtryski >
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam :hi:
Darek2202
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta