Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Darek2202

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Zrobilem i mam taki blad "Zawór do/w Pompo-wtryskiwacza cylinder 1-N240 błąd w obwodzie elektrycznym"
  2. wlasnie panowie nie chodzi o dobry serwis i czy mam nie niego pieniadze czy tez nie nie jestem w kraju za dwa tyg dopiero bede jechal do Polski a tu sest ciezko sie dogadac i wogule na warsztatach wymieniaja wszystko jak leci niewazne czy jest zepsute chcialem porady czy to moze byc powazna usterka abym ja sam zlikwiduje lub zrobie tak aby dojechac do domu
  3. manual mam ale na lato ma 18 calowe kola i ma troche ciezko a ja nie lubie pilowac na wyskokich obrotach
  4. BLB kolego wlasnie tez tak mysle jutro to musze zobaczyc czeste sa takie problemy z tymi autami? chcialem mu podkrecic moc ale teraz sie boje
  5. Dzieki kolego sam sobie to zrobie wkoncu mechanikiem jestem tylko nie moglem tego rozrysc bo teraz jestem w holandi i nie mam sprzetu jutro przejze przewody myslalem je jest cos ze wtryskiem
  6. gdy podlaczylem auto do komputera wyskoczyl mi blad Ventil fuer Pumpe/Duese Zylinder 1-N240 elektrischer Fehler im Stromkreis nie znam niemieckiego przeczytalem ze trzeba wyczyscic jakies "PD" ale tez niewiem co to jest POMOCY :shocked:
  7. Witam chcem podniesc moc w mojej audu 2.0 140km BLB poniewaz ma do niej 18calowe felgi i auto sie troche muli i spalenie mi znacznie podeszlo. doradzcie mi czy warto meczyc auto mam przejechane 170tys i sie troche boje
  8. Witam potrzebuje pomocy mam audi b7 2.0 140km i podczas przyspieszania mi szarpie. Mial moze ktos taki problem powyzej 2tys obrotow na kazdym biegu dopoki sie nagrzeje do 90C boje sie ze to moga byc wtryski >

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.