Treść opublikowana przez BIGPUN_BMW
-
[B7 BLB] 2.0 TDI Audi z napędem Jet-a !
Witam, To BLB - jak z awaryjnością? ja w swojej profilaktycznie wymieniłem koło i imbusik w misce. Fotele boskie...!
-
2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska
Pewnie już objeżdża nowe M5 f10:D
-
BMW E92 320i
Szukalem spokojnego ale pieknego auta. A moim zdaniem e92 to nadal najladniejsze bmw. I widzac nowa 5 i 6 obawiam sie o nowa coupe...
-
BMW E92 320i
W poprzednim aucie mialem v8 272km. Tu szukalem spokoju:) Kolorystyka dobrana pod kolory mojej firmy:)
-
BMW E92 320i
Heh:) Z calym szacunkiem do Audi. To swietne wozy ale... Zamienilem sie z kolega na auta. Pobawilem sie wiec a4 b7 2.0 Tfsi Quatro. Mialem wrazenie strasznie ciezkiego przodu. Fakt trzymal sie drogi jak kot, jednak mi wieksza frajde sprawia naped na tyl. Nadsterownosc i bmwowski uklad kierowniczy. Teraz w domu prawdopodobnie pojawi sie a4 avant, dlatego jestem forum. Zbieram informacje spostrzezenia. Zdam relacje po miesiacu. Bede mial wiecej czasu na porownanie:) Wygladu nie oceniam. To juz typowo kwestia gustu:)
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
witam witam gra z Was ktos jeszcze czasami na PC? nick sroka78 pozdro
-
BMW E92 320i
Wojtek, a Ciebie i tu przywialo?
-
BMW E92 320i
No dokladnie to a4 Jacka:)
-
BMW E92 320i
obecnie jest 19 cali - wystarczy. zawieszenia nie ruszam i tak zawadzam juz w garazu :/ czarna podsufitka :good: :good: :good: :good: :good:
-
BMW E92 320i
Witam, Przedstawiam moje obecne wozidło. Niebawem w garażu obok stanie A4 avant wtedy pojawi się obszerniejsza galeria, auta o czysto forumowym temacie:)))
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, Planuję zakup Audi A4. Postanowiłem zalogować się na forum w celu pomocy przed zakupem Jeśli kupię auto przyrzekam czynnie uczestniczyć w życiu forum