Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BIGPUN_BMW

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BIGPUN_BMW

  1. Witam, To BLB - jak z awaryjnością? ja w swojej profilaktycznie wymieniłem koło i imbusik w misce. Fotele boskie...!
  2. Pewnie już objeżdża nowe M5 f10:D
  3. BIGPUN_BMW odpowiedział(a) na BIGPUN_BMW temat w Inne marki
    Szukalem spokojnego ale pieknego auta. A moim zdaniem e92 to nadal najladniejsze bmw. I widzac nowa 5 i 6 obawiam sie o nowa coupe...
  4. BIGPUN_BMW odpowiedział(a) na BIGPUN_BMW temat w Inne marki
    W poprzednim aucie mialem v8 272km. Tu szukalem spokoju:) Kolorystyka dobrana pod kolory mojej firmy:)
  5. BIGPUN_BMW odpowiedział(a) na BIGPUN_BMW temat w Inne marki
    Heh:) Z calym szacunkiem do Audi. To swietne wozy ale... Zamienilem sie z kolega na auta. Pobawilem sie wiec a4 b7 2.0 Tfsi Quatro. Mialem wrazenie strasznie ciezkiego przodu. Fakt trzymal sie drogi jak kot, jednak mi wieksza frajde sprawia naped na tyl. Nadsterownosc i bmwowski uklad kierowniczy. Teraz w domu prawdopodobnie pojawi sie a4 avant, dlatego jestem forum. Zbieram informacje spostrzezenia. Zdam relacje po miesiacu. Bede mial wiecej czasu na porownanie:) Wygladu nie oceniam. To juz typowo kwestia gustu:)
  6. witam witam gra z Was ktos jeszcze czasami na PC? nick sroka78 pozdro
  7. BIGPUN_BMW odpowiedział(a) na BIGPUN_BMW temat w Inne marki
    Wojtek, a Ciebie i tu przywialo?
  8. BIGPUN_BMW odpowiedział(a) na BIGPUN_BMW temat w Inne marki
    No dokladnie to a4 Jacka:)
  9. BIGPUN_BMW odpowiedział(a) na BIGPUN_BMW temat w Inne marki
    obecnie jest 19 cali - wystarczy. zawieszenia nie ruszam i tak zawadzam juz w garazu :/ czarna podsufitka :good: :good: :good: :good: :good:
  10. BIGPUN_BMW opublikował(a) temat w Inne marki
    Witam, Przedstawiam moje obecne wozidło. Niebawem w garażu obok stanie A4 avant wtedy pojawi się obszerniejsza galeria, auta o czysto forumowym temacie:)))
  11. Witam, Planuję zakup Audi A4. Postanowiłem zalogować się na forum w celu pomocy przed zakupem Jeśli kupię auto przyrzekam czynnie uczestniczyć w życiu forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.