Treść opublikowana przez kamaz30
-
Demontaż osłony progu
NO własnie tez chciałbym zadać takie pytanie. Ktoś to przerabiał ??
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
2 tyg temu zdecydowałem się na założenie instalacji gazowej do mojej Audi A4 1.8 T Zdecydowałem się odstawić auto to warsztatu firmy SP AUTO w Szczecinie. http://www.spauto.pl/ Instalację którą wybrałem to oczywiście BRC SEQUENT 24.11 + większa butla 60l i wlew pod klapką. Od początku moim samochodem zajął się PATRYK - widać że bardzo się przykładał, robił wszystko starannie i co najważniejsze czysto. Jak do tej pory przejechałem ponad 1000km i jestem naprawdę zadowolony - a nigdy nie byłem zwolennikiem instalacji LPG - ale niestety dzisiejsza sytuacja i ceny zmuszają czasem do takich kroków. Dodatkowo mam 2 lata gwarancji oraz (co rzadko się zdarza ) Assistance. Auto świetnie przyspiesza na każdym biegu, żadnej utraty mocy, czy szarpania itp. Więc jeśli ktoś ze Szczecina i okolić poszukuje instalatora to śmiało mogę polecić firmę SP Auto i instalatora PATRYKA
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
Witam, Mam zamiar w nadchodzącym tygodniu zamontować gaz BRC Sequence 24. Zastanawiam się nad oddaniem samochodu to warsztatu SP Auto w Szczecinie. http://www.spauto.pl/. Czy ktoś może coś napisać na ich temat ? Jakieś swoje doświadczenia? jak robota, instalacja, podejście do klienta no i oczywiście serwis instalacji. Będę wdzięczny za kilka słów. Pozdrawiam
-
[ALL B6] Tajemniczy kabelek
No to teraz już mam 100% pewnosci.
-
[ALL B6] Tajemniczy kabelek
A już sie martwiłem że to coś innego. Dzięki za pomoc )) :hi:
-
[ALL B6] Tajemniczy kabelek
temperatury czego ?? czy on nie powinien być gdzie wpięty i gdzie ?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Dzięki, lista podpisana
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
czesc. Kiedy i gdzie robicie jakis mały spocik ? Od kilku dni posiadam A4 Avant 1.8 T i chetnie bym podjechał, bo mam kilka pytań co to autka to może ktoś będzie mógł mi pomóc w kilku rzeczach aaaa i może ktoś ma VAG i mógłbym sie podpiąć zeby sprawidzić co w "trawie" piszczy - będę wdzięczny :>
-
[ALL B6] Tajemniczy kabelek
Od kilku dni jestem posiadaczem Audi A4 B6 Avant. Zacząłem ją sobie dokładnie oglądać i znalazłem odłączony luzem leżący "tajemniczy kabelek". Niestety nie znam sie na tyle żeby wiedzieć od czego on jest i czy powinien być faktycznie odłączony... może ktoś będzie w stanie mi pomóc. Dodam że kabelek znajduje się pomiędzy przednim zderzakiem a chłodnicą. link do zdjęcia poniżej http://zapodaj.net/a58c334b236c.jpg.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów - szczęśliwych posiadaczy AUDI Właśnie dzisiaj stałem się posiadaczem Audi A4 Avant 1.8 T 2003r i po paru godzinach stwierdzam że auto jest rewelacyjne To tyle na początek. Jutro wstawię kilka fotek. Pozdrawiam :>