-
dziwny problem z centralnym zamkiem
Tylko sprawa wygląda jeszcze tak że mam dokładanego nie oryg. pilota który działa jak chce a czasem zdarza się że gdy otwieram z klucza to otwiera się cały. więc otwieram samochód z kluczyka wkładając go w zamek i nie jest on z pilotem
-
dziwny problem z centralnym zamkiem
Witam mam problem z centralnym zamkiem a problem polega na tym że gdy otwieram drzwi z kluczyka to otwierają się tylko drzwi kierowcy a gdy otworze te drzwi to wtedy dopiero otwiera się cała reszta. czy ktoś wie co może być problemem? pozdrawiam
-
wymieniony kompresor i dalej nic!!!!!
Dzięki za informację
-
wymieniony kompresor i dalej nic!!!!!
dzięki za informację umówiłem się już na piątek do specjalisty. a czy mogę jezdzić z tą sprężarką czy lepiej zdjąć pasek albo coś innego zrobić żeby jak coś jej nie uszkodzić?
-
wymieniony kompresor i dalej nic!!!!!
Audi a4 1,9 tdi 90 km kompresor ZEXEL witam wymieniłem kompresor bo stwierdzono że stary był zatarty i po wymianie nowy włącza się na jakieś 3 sekundy. wentylator się kręci. dodam że kompresor kupiłem używany "niby sprawny".czy ma ktoś jakieś propozycje żeby mi pomóc bo zainwestowałem już w to jakieś pieniądze i chciał bym żeby to działało pozdrawiam
-
Podłączenie oryginalnego subwoofera pod nieoryginalne radio
ok czyli teraz kumam:) dzięki
-
Podłączenie oryginalnego subwoofera pod nieoryginalne radio
ok to jak podłącze rca pod subufer?
-
Podłączenie oryginalnego subwoofera pod nieoryginalne radio
i to tego była by mi potrzebny ten adapter? np. taki Wyjście na wzmacniacz Audi BMW Mercedes Volkswagen (2930357306) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Podłączenie oryginalnego subwoofera pod nieoryginalne radio
no będę musiał się temu przyjrzeć. dzięki ---------- Post dopisany 17-01-2013 at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany 16-01-2013 at 12:31 ---------- a jesli chodzi o opis obrazk to co to jest 6 i 7?
-
Podłączenie oryginalnego subwoofera pod nieoryginalne radio
dzięki kolego. to teraz trzeba znaleźć jakieś wymiary pod tego suba:)
-
Podłączenie oryginalnego subwoofera pod nieoryginalne radio
no tylko chodzi o miejsce w bagażniku. a jak bym po prostu zmienił kable od orginalnego suba i podłączył go jak zwyłą skrzynie pod wzmacniacz? bo mam w tej chwili puszczone kable od wzmacniacza?
-
Podłączenie oryginalnego subwoofera pod nieoryginalne radio
mam takie pytanie. nie mam orginalnego radia i głośniki tylko na przodzie a na tylnej półce nie ma miejsc na głośniki i chciał bym zamontować orginalny subufer od kombi do sedana. ma ktoś jakiś pomysł żeby to podłączyć?
-
Centralny zamek - problem zagadka
sam mam ten problem od pewnego czasu i też czekam na jakieś dobre rozwiązanie:)
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
zrobiłem dzisiaj lampki pod nogami jestem bardzo zadowolony z inwestycji mam zamiar zrobić jeszcze z tyłu ale to jak będzie cieplej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
mam Audi a4 1.9 TDI 90 Km i mam nadzieję ze nie będę miał za dużo pytań do was auto zakupiłem nie dawno więc na początek dobrze przejże forum na rozpoznanie i znalezienie jakiś ciekawostek pozdrawiam
lol12335
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta