Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzysiek-krze

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysiek-krze

  1. Tak wiem, tylko gdzie on się znajduje ??
  2. Witam. Po zabawie z elektryką w aucie padło mi zasilanie stałe w kostce. Tj radio po zmostkowaniu działa tylko wtedy kiedy jest włożony kluczyk i nie zapamiętuje ustawień. Wcześniej było wszystko ok. Szukałem różnych schematów ale nie nigdzie radia. Może ktoś pomóc ???
  3. To rozwiązanie wydaje mi się sensowniejsze. Tylko czy jest przejście z kabiny pod akumlator. Będę podłańczał jeszcze CB
  4. Na zimę mam stalowe i mi wystarczą. Jezdzić się da no ale nie wygląda to ładnie...
  5. kamilglm tyle mi chyba zostało. Oznaczenie na feldze to KBA 42963 allegro i wujek google niewiele więdzą na ten temat
  6. A wie ktoś co to za cholerstwo ? I skąd wziąść na to dekle ??
  7. Hmmm wszystkie kable puściłem od strony pasażera ale to chyba nie ma żadnego znaczenia. Pedały i ukł kierowniczy obszedłem w fajny sposób. Jednak gdzieś popełniłem błąd mianowicie nie ściągałem plastkiu bo tą srubkę mam odsłoniętą ( obok otwierania maski ). Wzmacniacz nie idzie a) Podłączone do złej śrubki ( a może to uziemienie ? ) Błędne podłączenie do zasilania w radujku kablem Remove ( choć i tak napięcie powinno dochodzić ) Narazie nie mam czasu sprawdzać dalej gdzyż muszę iść do pracy
  8. Oj o tym nie wiedziałem. Zaraz pokombinujemy. Dzięki za informacje
  9. Witam. Zamierzam podłączyć tubę oraz CB prosto pod akumlator. Pytanie czy jest przejście ? I gdzie najlepiej puścić kable. PS szukałem na forum i nic ciekawego nie znalazłem, chyba nie umie dobrze szukać
  10. Witam. Mam takie felgi. Nie wiem czy to są od Audi czy innego auta. Czy te gwiazdki będą pasować ?? http://moto.allegro.pl/dekielki-oryginalne-audi-vw-rozne-rodzaje-i2083407945.html
  11. Witam, wszystkich. Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Audiczki. Niebawem pierwsze zdjęcia i pytania Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.