Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

snowboarder

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez snowboarder

  1. Musze przyznac, ze smutno to sie czyta. Nie trzeba wspomniec o kaczor/lepperlandii bo i tak zawsze zejdzie na uroki zycia w Polsce :-( Ze tak niesmialo zapytam: z czego czerpiecie radosc zycia? Audi to super samochod, ale naprawde docenia sie go, gdy wyjedzie na otwarta droge i poczuje przestrzen. Ja np jezdze czesto na snowboard do miejscowosci oddalonej od domu o rowne 500km. Zajmuje mi to 4 godziny z groszami i robie ta trase w kazdy weekend od Listopada do Lipca. W tym sezonie snieg sie nieco opoznia, wiec mam opoznienie... I musze sie przyznac, ze tak jak kocham snowboard, to sam dojazd w piatek w nocy daje mi prawie tyle samo radosci. Przestrzen, gwiazdy dotykajace horyzontu, samochod, ktory niedostrzegalnie przechodzi z pustyni na snieg a quattro sprawia, ze nie czuc roznicy. Po prostu bajka. Nastepnego ranka pierwsze krzeslo w gore, ech :-) Nie chce was tu wnerwiac, ale cos musicie wreszcie zrobic z tym dziwnym krajem nad Wisla... Albo, skoro w sumie wiadomo od dawna, ze nic sie nie da zrobic - wyjezdzajcie jak najszybciej do krajow, gdzie mozna poczuc radosc z zycia...
  2. Nie wiedzialem gdzie taki luzniejszy temacik pasuje, moze tu. Zdarza wam sie tak po prostu pojechac gdzies na weekend albo krocej tylko zeby przejechac sie waszym Audi? Ja uwielbiam jazde samochodem, wlasnie w ten weekend pojechalismy do Vegas wlasciwie tylko po to, by przejechac sie naszym nowym A4 :-) Bajka, totalny relaks, piekne widoki, super chlodna pogoda. Zycie jest piekne! Opiszcie moze wasze wyjazdy tego typu, jakies fajne trasy, wrazenia, usmiech? luzny temat :arrow: na luzie
  3. Ee tam, to tylko odbijajace sie niebo. Display w Audi od zawsze byl i jest czerwony. Choc tu ciekawostka: w A4 komputer nad kierownica to monochromatyczny (czerwony :-) ) lowres display, a w S4 mam zdecydowanie lepszej jakosci LCD uzywajace kilku kolorow i rozdzielczosc jego jest znacznie wyzsza. Ceny wszystkich wersji sa na audiusa.com, mozna "zbudowac" sobie dowolny samochod i zobaczyc ile kosztuje. Zwykle co najmniej 30% mniej niz w Europie. I sa to pelne ceny, od ktorych praktycznie zawsze mozna dostac jakis discount. Poza tym opcje i wyposazenie sa o wiele lepsze niz w Europie.
  4. Ja mieszkam nad samym oceanem, w zasadzie stale 20 stopni przez okragly rok, nigdy wiecej niz 25... Goraco jest wglab ladu. A co do wersji, to A4 w Stanach jest jako 200KM Tiptronic quattro, 200KM multitronic przod i 3.2 V6 255KM w obu kombinacjach. Nie ma multitronic z quattro.
  5. No coz, jako, ze moj S4 Avant czul sie samotny, to od paru dni ma kolege/brata/siostre :-) Przepiekny czarny A4 2.0T quattro sedan z jasnym wnetrzem. Pare uwag w porownaniu do B6 S4 Avant: - moc (200KM) nieporownywalnie mniejsza, choc musze powiedziec, ze jest lepiej niz myslalem. Silnik napewno sie "wyrobi" i z czasem bedzie tylko lepiej. Opoznienie turbiny + opoznienie tiptronic nieco odczuwalne przy naglych przyspieszeniach/ starcie, choc na pozycji S jest calkiem fajnie. Po osiagnieciu wyzszych predkosci na autostradzie samochod jedzie wspaniale i roznica mocy nie ma juz takiego znaczenia. - Tiptronic na S nieco inaczej zmienia biegi, trzyma 5 dluzej, zanim przejdzie na 6 - Zdecydowana roznica - waga. A4 zdecydowanie lzejsze, co na poczatku sprawilo, ze mialem odrobine mniej zaufania do niego. Quattro jednak sprawia, ze po chwili przyzwaczajasz sie, choc maly podswiadomy opor pozostaje. Dochodzi tu tez pewnie roznica zawieszenia, choc w A4 mam opcje "sportowe zawieszenie". - Wnetrze bardzo podobne, fotele (tu mialem najwiecej obaw, po Recaro nie chcialem kanapy) sa bardzo dobre, nie za miekkie i boczne trzymanie calkiem poprawne. W A4 mam jasne drewniane inserty, i chco tez mialem opory, to wygladaja super. - Bardzo duzy bagaznik, zdecydowanie zaskoczenie na plus. - Radio zdecydowanie poprawione. W obu samochodach mam Symphonie + Bose i Radio Satelitarne Syrius (to chyba tylko na US), w A4 uklad radia jest zdecydowanie lepszy. Np wylacznik w S4 po lekkim nacisnieciu wylacza radio, w A4 najpierw mute, dopiero dluzsze przycisniecie wyczalacza. Ekstra opcja. Sam uklad radia duzo czytelniejszy, Sirius ma wiecej znakow na tytuly piosenek i wyniki meczy NBA (bardzo wazne :-) ). - Znakomicie dzialajacy bluetooth z telefonem. Super obsluga z kierownicy. Generalnie jakbyscie mieli pytania, to chetnie odpowiem. Super samochod. Pierwsze fotki z tego weekendu:
  6. snowboarder odpowiedział(a) na sline temat w Audi A6/S6/RS6
    Można sprowadzić Nie, nie mozna. Jesli jakis samochod nie jest oficjalnie sprzedawany w US, to go po prostu nie mozna sprowadzic. Moj kolega, Francuz przekonal sie o tym na wlasnej skorze i kosztowalo go to jakies $30K. Mial w Paryzu TT, jeden z pierwszych. W US jeszcze ich nie bylo. On bez specjalnych przygotowan, wsadzil auto na statek i wyslal do LA. W porcie tu sie dowiedzial, ze musi zaplacic za pelne testy tego modelu, czy nadaje sie na rynek US itd. Podobno jest taka procedura przy kazdym nowym wprowadzanym europejskim i japonskim modelu, tyle tylko, ze zwykle koncerny za to placa. Jemu powiedzieli - chcesz auto - sam plac. Nawet nie wiem ile to bylo, ale jakas rownowartosc kilkunastu conajmniej TT. Wyslal Audi z powrotem do Francji. Niezle, nie?
  7. snowboarder odpowiedział(a) na sline temat w Audi A6/S6/RS6
    Super auto! Kurcze, naprawde fajne. Jak zawieszenie, bardzo twarde? Ja sie napalilem na nowy S6 Avant, ale sie okazalo, ze w US nie bedzie :-( Tylko sedan. Wtedy moze mialbym z toba szanse, bo to nowy V10. A poki co to tylko grzecznie pomacham i przepuszcze :-)
  8. Bardzo fajny wozik, strasznie podobny do mojego :-) Sluchaj, co to za kola sa? Intrygujace, nie jestem pewien, czy mi sie podobaja, ale intrygujace...
  9. Sorry, tak, mieszkam w LA. Jak najbardziej w Krainie Szczesliwosci :-) Samochod jest odlotowy. Mam detector radarow (legalny u nas) wiec mam tendencje do "testowania" go :-) Moc jest zawsze pod reka, ale to co mnie zawsze zadziwia najbardziej to jednak quattro. Jezdze duzo na snieg i za kazdym razem usmiech mi nie znika...
  10. W ramach przywitania 3 fotki mojego Audi zrobione w zeszlym roku zaraz po kupnie... Mial wtedy jeszcze taki wspanialy przod bez zadnej rejestracji, pozniej po 3 ticketach sie zlamalem i teraz niestety juz front skalany numerami :-(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.