Treść opublikowana przez snowboarder
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
myslalem, ze nie znacie tej marki tak dobrze.... wiecej nie zgaduje, bo nie mam pomyslu co pokazywac
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie mam jakos natchnienia, wiec pewnie znowu latwe bedzie...
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Wyglada jak 1969 Dodge Coronet, moze Super Bee...
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Kierownica podpowiada, ze to chyba jakis classic Aston Martin .... Kurcze nie ma nic piekniejszego niz DB9
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Dla was wszystko jest latwe Twoja kolej.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Panoz Esperante?- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
No to Moro byles pierwszy, twoja kolej- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
bardzo cieplo! ale jednak chyba wypada konkretniej....- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
troszeczke cieplej, ale nie- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
zimno...- [ALL] patrzcie i płaczcie
róznie jest z różnymi markami, tak samo z gwarancją. Choć wiem, że zmieniło się na lepsze.... A, rozumiem. Zapytales, czy ci sprzedadza. Pewnie, ze za gotowke ci sprzedadza. Gwarancja, ubezpieczenie itd to jednak moze byc inna bajka. Gdy kupujesz nowe auto u dealera, twoje stare ubezpieczenie pokrywa je bodajze przez miesiac. Dealer prosi o dane i drukuje taki maly kupon, ktory przykleja ci na przednia szybe - zastepuje to tablice rejestracyjna i ubezpieczenie do momentu dostania prawdziwych blach. Ale zaloze sie, ze mozesz sie dogadac z dealerem, jesli np ladujesz auto od razu na statek i zglosisz, ze auto jest nie do ruchu na drodze, to pewnie ci sprzeda. Kazdy ma prawo kupic samochod i postawic sobie na srodku salonu - wtedy nie musi go rejestrowac...- [ALL] patrzcie i płaczcie
2x razy taniej to zwykle sucha cena podstawowa. Doliczajac wyposazenie podstawowe w Stanach, a to za co wy musicie placic, wychodzi zwykle 3x taniej. Ale my jestesmy biedne myszki, wy macie silna zlotowe i naprawde wspanialego prezydenta [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 08:07 _________________________________________________ Ich nic nie obchodzi, co zrobisz z autem.- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Syrena :-) Sport- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
No tak, mowilem, ze wsyztsko latwe... Twoja kolej wiec- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Dla was to wszystko pewnie latwe....- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Barabus TKR, taki dziwolag...- Kto ma iPhone'a ten mistrz!!! :)
Powiem wam, ze pierwszy gadzet, ktory dziala lepiej niz reklama pokazuje. Mam od prawie poczatku, dostalem w prezencie i bez entuzjazmu podszedlem (bylem pewien, ze prze-reklama na maxa), a tu okazalo sie, ze jest ekstra. Ma pare glitches, ale do poprawy updatem software'u... Ekstra.- [B6 S4 4.2 Q Avant] Moja S4
Marcin, super auto, mam dokladnie takie samo :-) Trudno mi w pelni odniesc sie do twoich uwag, nie jestem rajdowym kierowca i nie mam doswiadczenia w jezdzie super doladowywanymi turbo. Ale tak na szybko. Co do jednolitego przyspieszenia, to ten typ tak ma. Jesli jezdziles tylko turbo do tej pory, to jest tu zupelnie inaczej, musisz sie przyzwyczaic... Dla mnie - lepiej inaczej :smile: Ja jezdzilem 250KM turbo (Volvo T5) przed moim S4 i jak dla mnie skok jest ogromny. Stad twoja uwaga, ze jezdzi jak 250KM a nie 340 do mnie zupelnie nie przemawia. Choc jasne, ze maly lekki rajdowy samochod z 250KM inaczej sie odczuwa. Samochod solidnie przyspiesza we wszystkich zakresach. Ja tak lubie....- RS4 vs M3
Ja sie nawet przymierzalem do RS4, ale za ta sama cene moge miec S6, co byscie wybrali? Poza tym RS4 jest tak twardy, ze jako "podstawowy" samochod sie nie nadaje moim zdaniem... A na dodatek w US zakazali tej super kierownicy i super foteli, zastapili je tymi z S4, wiec roznica z S4 robi sie o tyle mniejsza...- ogromny wzrost sprzedazy Audi
Wyglada, ze nasz marka jak burza zdobywa nowych milosnikow :-) http://www.audiworld.com/news/07/best-february-company-history/ Styczen-Luty '07 - 9% wzrost na swiecie w porownaniu z zeszlym rokiem, w USA w Lutym 37% wzrost (!) W moich okolicach (LA) jeszcze pare lat temu BMW po prostu nie mialo konkurencji w autach z importu. Co drugi samochod na kazdym parkingu - BMW. Teraz zmienia sie to znacznie na korzysc Audi. Wsrod moich kolegow bardzo wielu ma Audi, zawsze tez po pierwszym Audi robia sie oni dosc zapalonymi milosnikami i kupuja nastepne. W sytuacji gdy Mercedes praktycznie stracil wszystkich klientow (absolutnie aktualnia koszmarna reputacja, zero powtornych klientow, wszyscy, ktorzy maja Mercedesa narzekaja) rywalizacja wsrod europejczykow to BMW-Audi. Jest jeszcze Volvo, ale raczej duzo mniej. Volvo ma tez taki sobie customer service, sam mialem kiedys i nigdy nie kupie... BMW z kolei zaczyna miec spora reputacje takiego sobie wykonczenia wnetrz, co jest dosc oczywiste dla wtajemniczonych ;-))) Ci, ktorzy nie chca japonskich samochodow coraz czesciej przechadza wiec na Audi. Ciekawostka, wiecie, ze Q7 jest aktualnie drugim po A4 modelem w USA? Mysle, ze A5 moze tez byc super przebojem, wielu szukajacych sporotwego coupe bedzie co najmniej porownywac BMW do A5... Czy u was tez widac wiecej Audi na ulicy?- Avant przeceniany?
No tak, trudno wyjsc poza uczucia Generalnie moj post byl glosnym spytaniem samego siebie, czy jesli nastepne Audi bedzie nie-Avant, to czy to bedzie OK? Mi sie Avant bardzo podoba, tym bardziej, ze mam S4 Avant i jest to wspanialy woz. Ale dochodze powoli do wniosku, ze wzgledy wizualno-uczuciowe sa chyba wazniejsze niz praktyczne... W moim przypadku to sa tylko wycieczki, glownie snowboardowe, ale takze po prostu wyjazdy weekendowe-fotograficzne, rzadko dluzsze.. I sedan jest wystarczajaco duzy. Psow nie mam, argument jak najbardziej rozsadny. Poza tym przyznam sie, ze bylem juz blisko zamiany na S6, wycofalem sie, bo pomyslalem, ze moze sprowadza S6 Avant i bede wtedy zalowal. A teraz nachodza mnie znowu watpliwosci :-)))- 335i Coupe
S5 ladniejsza!- Avant przeceniany?
Od kilku miesiecy mam przyjemnosc rownoczesnego uzytkowania S4 Avant i A4 w wersji sedan. Avant byl moim pierwszym wyborem, wydawal mi sie idealnym polaczeniem frajdy z jazdy z frajda z pakowania Teraz mam bezposrednie porownanie i dochodze do wniosku, ze chyba nastepne Audi bedzie w wersji sedan... Po prostu Avant nie ma az takiej przewagi, jak sie wydaje. Zeby spakowac snowboardy i tak musze polozyc fotele, w sedanie to samo. Dodatkowo praktyczna dlugosc przestrzeni do pakowania przy polozonych fotelach jest dluzsza w sedanie (!). Bez zastanowienia bierzemy sedan na wyjazd na deske i nie mamy zadnego problemu. Fakt, ze zmieszcze nieco mniej luznych paczek. Ale generalnie nie mam zastrzezen. Z kazdym nowym modelem coraz trudniej tez znalezc Avanta. Nowy S6 w ogole nie jest u nas (US) oferowany w wersji Avant. To byl powod dla ktorego odlozylem powazne zainteresowanie tym modelem, a teraz dochodze do wniosku, ze w sumie to powod moze jest blachszy niz dotad myslalem. Poza tym S6 sedan wyglada rewelacyjnie, co dziwniejsze podoba mi sie strasznie w bialej (!!!) wersji. Kto by pomyslal? A co inni wlasciciele Avantow mysla? - Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili