Treść opublikowana przez Arkadiush
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Przeróbka Tunelu
wszystko jest do ogarnięcia ;d proponujesz łatwiejsze rozwiązanie czyli przeróbkę czy trudniejszy i bardziej skomplikowany sposób montowanie klimy? jak się bawić to na bogato montować klimę ;D
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Przeróbka Tunelu
wszystko jest do ogarnięcia ;d- Spoty Słupecko - Konińskie
Arku kiedy jakiś spot? za krótko mam urlop teraz w lato wpadne to ogarniemy coś myśle że wtedy swoim ulepem przyjadę ;DSzkoda ale cóż czekam co tam kupisz. ale działa na zmysły co kupię myślta- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Przeróbka Tunelu
wsadź 2 din z klimą i pasuje ;]- Czy pasują zegary od Audi s4 b5 do Audi a4 b5 1997r ? Z pełnym FIS em
z czujnikiem oleju wpinach czujnik w podstawę filtra oleju i kabelek i działa ;] akumulator masz podłączony ciągle ;] spalania też działa ;] ja nic nie grzebałem w liczniku- Czy pasują zegary od Audi s4 b5 do Audi a4 b5 1997r ? Z pełnym FIS em
wszystko masz w kostkach ;]- Spoty Słupecko - Konińskie
Arku kiedy jakiś spot? za krótko mam urlop teraz w lato wpadne to ogarniemy coś myśle że wtedy swoim ulepem przyjadę ;D- parują lampy przednie
kolego gdzieś masz nieszczelność najlepiej wyciągnij je i sprawdź- Czy pasują zegary od Audi s4 b5 do Audi a4 b5 1997r ? Z pełnym FIS em
pewnie masz taki licznik: wiec nie wiem po co wskazówki od esy do takiego jak prawdopodobnie musisz kupić licznik. Kup taki licznik i bajka:- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Spoty Słupecko - Konińskie
koledzy wlepy mam do odebrania są ;D- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Czy pasują zegary od Audi s4 b5 do Audi a4 b5 1997r ? Z pełnym FIS em
a czy to jest efekt jakiś? moim zdaniem bez sensu mieć bez FIS a sam wskazówki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
urlop ;] - Przeróbka Tunelu