Treść opublikowana przez Arkadiush
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
[B5 1.8T] Moje cudo
ładnie kolego zapraszam na Spoty
-
Spoty Słupecko - Konińskie
opalarki nie są drogie ja kiedys płaciłem w mrówce około 50-60 zł ;] popatrz na allegro
-
Moja laleczka powerd by Tomekktm1
ładnie teraz wygląda ale niżej Panie nizej ;] dobra felga na ten sezon w przyszłym cos innego chce widzieć
-
Falujące/spadające obroty na biegu jałowym - luzie filmik
albo całkowicie wyczyść przepustnice bo w sumie pamiętam że miałem tak samo w 1,8 i czysczenie albo wymiana pomoze. najlepiej podmienic przepustnice z kims innym
-
[B5 AFN] Green Kaktus
ja tu czekam ciągle na inne foto
-
Siatka "plaster miodu" w grill (przemyślenia)
dawajcie efekt końcowy:)
-
FIS nie działa zegary z innej wersji
kolego schemat i od nowa jedź gdzieś zwarre zrobiłeś i teraz będzie fiksował Tobie ;/ dlatego tak proponuje Ci zrobic albo ktos kto Ci ogaranie to wspólnie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
spoko Ci wyszło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema Wysłane z miksera
-
Spoty Słupecko - Konińskie
W Słupcy też jest od groma miejsca siemanko Wysłane z miksera
-
Męczący wydech w 1.8ADR
ja zmieniłem na 1.8T wydech cały trochę lepiej brzmiało ;]
-
Falujące/spadające obroty na biegu jałowym - luzie filmik
Kolego zrób tak. odłącz akumulator na 20 minut później podłącz przekręć zapłon na około 1 minut wyciągnij kluczyk ponownie włóż odpal auto zostaw go tak na 1 minute dodaj kilka razy gaz i sprawdź czy będziesz miał ten sam efekt
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja śmiało moge polecić hangar autogaz na lechickiej
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- licznik full fis informacje
jak nie ogarniesz tematu to podjedź do elektryka czy do kogoś z forum i będzie spokój mi się udało to Tobie też- Siatka "plaster miodu" w grill (przemyślenia)
Spróbować możesz czekam na efekt końcowy- [B5 AEB] 1.8 T QUATTRO
fajna sztuka- Spoty Słupecko - Konińskie
jakąś relację poproszę ze spotu w niedziele ;]- [B5 AVG] oceaniczny Avant
w dół dystans i będzie sztos- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00