Treść opublikowana przez Arkadiush
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Albo po prostu są rzeczy ważne i ważniejsze nie zawsze jest czas na spoty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemanko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak dla mnie nr 2,3,4 są w dobrym wyposażeniu
-
Problem z porannym odpaleniem auta
Podłącz kabel sprawdź błędy wyczyść przepustnice a ostatni krok dolej benzyny z 10 litrów do baku powinno być ok podobnie miałem
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Fifa 16 za tydzień u mnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nawet z żoną byłeś i małym no to tam dokładnie ;] i coś tam ciekawego ma ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
znam byliśmy tam nawet razem
-
Spoty wrocławskie
Siemanko Pany potrzebuje namiar do kogoś kto ma blisko lub mieszka w Legnicy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak tam Pany ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no forum chyba się już nie ożywi ....
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
legnica okolice ktoś coś ? sprawę mam
-
Spoty Słupecko - Konińskie
live is brutal
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
ktoś z legnicy ?? sprawę mam najlepiej na pw nr zadzwonie i wyjaśnie
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
to co szukać w dobrych pieniądzach czy macie jakieś modele godne polecenia ?
-
Audi A4 B5fl 1.9 TDI AJM By patryk199112
kiera z A3 osobiście mi sie ona nie widzi
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
http://allegro.pl/polerka-samochodowa-polerowania-120w-230v-i5374164749.html nada sie taka polerka ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale na face np ;]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
napisz do Władka odp: HEL
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
miesz ktoś na Piątkowie w Poznaniu ? chodzi o odebranie jeden paczki i dostarczenie na Orła Białego stawiam krate piwa tylko dziś jak coś na pw numer zadzwonie wyjaśnię
-
Audi A4 B5 dusi się
sprawdź kolego przepustnice miałem podobnie albo może mapa rozyebała się ;/
-
podświetlenie licznika
zamień zarówki gdzie świecą na te które nie świecą. Miałem problem podobny przy wymianie że okazało się przepalone ;/ ze sklepu
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ano niektórzy mają zbyt wysokie mniemanie o sobie czy coś urażają się i taka prawda. Odnośnie Prezesa to o kim mówisz ? ja założyłem ten wątek po to by sie spotkać pogadać czy coś i nie jest nigdzie napisane że założyciel wątku musi organizować coś czy nie... Wiadomo nie każdy ma zawsze czas i nie każdy może się spotkać prawda... Tak samo xxx założył wątek jakiś i nie wchodzi już to od razu trzeba obwiniać go za to że nikt się nie spotyka ? Ludzie forum jest po to by podyskutować a nie pokazywać kto jest wyższy czy pokazuje fochy swoje bo takie zachowanie jest dziecinne
- Spoty Słupecko - Konińskie