Treść opublikowana przez Arkadiush
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
NO to zapraszam weź kierowce kogoś to piwko wypijemy przy robocie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bananku kiedy wlecisz w kwietniu?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No jestem u kumpla siedzę u niego w mieszkaniu bo gaz mi montują i czekam na furę bo nie opłacało mi się jechać 70 km do domu żeby wieczorem znowu tu jechać ale dostep do kompa masz wiec nie jest zle ale siedzieć w pustym mieszkaniu do 16 to lipa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tez Gwerty moze by nam cos namierzyl... ja pochodze z Suwałk i na suwalszczyznie moge coś znależc to nie problem. np. nad jeziorem Hancza. najgłębsze jezioro w Polsce. kumpel co pochodzi z Sulęcina (lubuskie) jak zobaczył Hańczę to stwierdził ze woda jest dużo czystsza niż u niego w jeziorach. super!!! No jestem u kumpla siedzę u niego w mieszkaniu bo gaz mi montują i czekam na furę bo nie opłacało mi się jechać 70 km do domu żeby wieczorem znowu tu jechać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bedzie dobrze ;p zobaczymy jak to wyjdzie:wink: ---------- Post dopisany at 10:50 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ---------- ale nuda na tym osiedlu przyjaźni w Pozku siedze sam w mieszkaniu kto ma jakiś pomysł?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
po 18-19 jadę z Norbim po niego
-
Spoty Słupecko - Konińskie
rezaj rezaj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Michale wczoraj zaprowadziłem już i LPG dzisiaj montowany jest do odbioru około 18-19
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no no ładnie mruczy ładnie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
albo spot gdzieś na pizzy możemy czy coś
-
Spoty Słupecko - Konińskie
dobrze było ---------- Post dopisany 13-03-2013 at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2013 at 21:48 ---------- Pany jak będzie taka pogoda to nie ma sensu spotkanie nasze żebyśmy marzneli
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Pany
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie nie Marcinie narazie nie przewiduje takiej opcji u mnie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aha no dobrze to już wiem a do ubezpieczalni też trzeba iść ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ciebie czemu tyle MIchał ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No opłacać opłaca się no no w tamtym roku kulnąłem około 16 tys km ale przy oszczędzaniu beny:facepalm:zobaczymy ile myknie się na LPG- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hangar Autogaz - Montaż instalacji LPG tutaj Butla 60 litrów około tak jak wstępnie gadałem przez fona a reszta to nie pamiętam Norbi pamięta bo pytał sie- Spoty Słupecko - Konińskie
NO domyślam się Tomku.. Masz pecha z tym turbo :facepalm:szczególnie wyłączenie zapłonu przy 150km/h:polew:- Spoty Słupecko - Konińskie
no to lipton max- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to prawda właśnie. bo z tym LPG zastanawiam się- Spoty Słupecko - Konińskie
Tomek Ty z tym turbo to ciągle masz problem tryb awaryjny ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w Poznaniu montuje sekwencję Norbi był i polecił koleś dosyć konkretny wydaje się- Spoty Słupecko - Konińskie
no to masakra - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00