Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. NO to zapraszam weź kierowce kogoś to piwko wypijemy przy robocie
  2. Bananku kiedy wlecisz w kwietniu?
  3. No jestem u kumpla siedzę u niego w mieszkaniu bo gaz mi montują i czekam na furę bo nie opłacało mi się jechać 70 km do domu żeby wieczorem znowu tu jechać ale dostep do kompa masz wiec nie jest zle ale siedzieć w pustym mieszkaniu do 16 to lipa
  4. ja tez Gwerty moze by nam cos namierzyl... ja pochodze z Suwałk i na suwalszczyznie moge coś znależc to nie problem. np. nad jeziorem Hancza. najgłębsze jezioro w Polsce. kumpel co pochodzi z Sulęcina (lubuskie) jak zobaczył Hańczę to stwierdził ze woda jest dużo czystsza niż u niego w jeziorach. super!!! No jestem u kumpla siedzę u niego w mieszkaniu bo gaz mi montują i czekam na furę bo nie opłacało mi się jechać 70 km do domu żeby wieczorem znowu tu jechać
  5. bedzie dobrze ;p zobaczymy jak to wyjdzie:wink: ---------- Post dopisany at 10:50 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ---------- ale nuda na tym osiedlu przyjaźni w Pozku siedze sam w mieszkaniu kto ma jakiś pomysł?
  6. po 18-19 jadę z Norbim po niego
  7. rezaj rezaj
  8. Michale wczoraj zaprowadziłem już i LPG dzisiaj montowany jest do odbioru około 18-19
  9. no no ładnie mruczy ładnie
  10. albo spot gdzieś na pizzy możemy czy coś
  11. dobrze było ---------- Post dopisany 13-03-2013 at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2013 at 21:48 ---------- Pany jak będzie taka pogoda to nie ma sensu spotkanie nasze żebyśmy marzneli
  12. Witam Pany
  13. nie nie Marcinie narazie nie przewiduje takiej opcji u mnie
  14. aha no dobrze to już wiem a do ubezpieczalni też trzeba iść ?
  15. a Ciebie czemu tyle MIchał ?
  16. No opłacać opłaca się no no w tamtym roku kulnąłem około 16 tys km ale przy oszczędzaniu beny:facepalm:zobaczymy ile myknie się na LPG
  17. Hangar Autogaz - Montaż instalacji LPG tutaj Butla 60 litrów około tak jak wstępnie gadałem przez fona a reszta to nie pamiętam Norbi pamięta bo pytał sie
  18. NO domyślam się Tomku.. Masz pecha z tym turbo :facepalm:szczególnie wyłączenie zapłonu przy 150km/h:polew:
  19. no to lipton max
  20. no to prawda właśnie. bo z tym LPG zastanawiam się
  21. Tomek Ty z tym turbo to ciągle masz problem tryb awaryjny ?
  22. w Poznaniu montuje sekwencję Norbi był i polecił koleś dosyć konkretny wydaje się
  23. no to masakra

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.