Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. Też dorzucę coś od siebie stare dzieje kiedyś był szał na to ! stare czasy StrogMen ---------- Post dopisany at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ---------- Dobrze słychać w głośnikach audi ---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:14 ---------- ---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ---------- ---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ---------- ---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ----------
  2. też musimy zrobić piosenkę o klubie audi a4 :polew: ---------- Post dopisany at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ---------- Na jaki kolor moknie jej dziurka na dziką czerwień to Twoja a4
  3. No to w razie co to podjedziemy czy mi kolega Mieciu załatwi ---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:00 ---------- Przez przypadek znalazłem piosenkę o audi a4
  4. Vario a masz tam u swojego magika rezystorki i diody żeby zrobić podświetlane klamki wewnętrzne ? a te lampki w jakich granicach wahają sie $ ?
  5. lubią Twoją dupe
  6. lepiej zrobić strajk na ceny paliwa które w polsce zaczynają być coraz większe:facepalm: ---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ---------- Tydzień temu wsparłem skromnymi 200 zł Urząd Miasta w Nowym Tomyślu, wzamian za pocztówkę ze zdjęciem. Nie mniej jednak coś trzeba z tym począć i chyba najsensowniej jeździć przepisowo, przynajmniej w terenie zabudowanym. Z ciekawostek "gospodarne" gminy muszą zakupić pokrowce na tablice informacyjne dot. info o postawieniu i funkcjonowaniu w danym miejscu fotoradaru. Te niebieskie z fotką i informacją na jakim odcinku dokonywany jest pomiar. W sytuacji kiedy dziadostwo typu Multanova nie siedzi w skrzynce pokrowiec winien być założony na znak. Cena 1szt. pokrowca oscyluje w granicach 1000,00zł, swoją drogą ciekawe kto to produkuje i jak układają się koszty produkcji 1szt. Ładna przebitka musi być U mnie jeden ziomek jeździ bez przedniej rejestracji i przekracza prędkość i zdjęcia nie ma
  7. chciał rezać XENON:kox:
  8. Michale kiedy masz czasik? W środę do 13 , cały czwartek , piątek do 13 autko na miejscu więc możesz podjechać pracuje środa czwartek:facepalm:
  9. Michale kiedy masz czasik?
  10. ja miałem tak samo:facepalm: pisałem z nim o podświetlanych kratkach i później nagle cisza itp a tu patrze 1,5 tygodnia i kratki przyszły masakra:facepalm:
  11. ja kupowałem i masz rację lekko ciężki
  12. Bart-S i odpoczynek ; - ) tylko pytam a to go wysłali z roboty z Wrześni czy tak załatwił sobie ?
  13. :hi:Witam Pany Bartek poleciał do pracy czy odpoczynek tam ?
  14. Arkadiush odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema koledzy Coś ode mnie z miasta jak ktoś byłby zainteresowany Oferta - Audi A4 - Audi A4 B6 Sedan 12/2000r. Klimatronic Silnik 2.0 Benzyna 130 KM. Auto zarejestrowane w Polsce, w ciaglej eksploatacji. Czyste i zad
  15. Ogląda ktoś Walkę? ---------- Post dopisany 24-02-2013 at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2013 at 23:52 ---------- No i Saleta wygrał przez Nokaut
  16. :siema:Pany u mnie znowu od chuya śniegu spadło że odśnieżałem:facepalm: a u was? trzeba zbierać się do roboty jak to mówią: "Do Pracy rodacy"
  17. odwiedzę na piwo
  18. w tablicy mam szukam obecnie lampek do podświetlania masz coś może ?
  19. gdzie wstawiasz Vario?
  20. no tak trzeba zacząć rezać okres letni powoli się zbliża to trzeba
  21. wiesz co jak kupiłem samochód w ogóle nie świeciło mi podświetlanie oddałem mu i w sumie trzymał mi kilka godzin ale muszę szukać tych lampek bo są tak paskudne że efekt LED nie daje takiego efektu jaki powinien:facepalm:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.