Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. Tomku ależ skąd zostań projektantem stringów z logiem audi
  2. tutaj wszystko może się zdarzyć
  3. Michał ok ---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ---------- u nas zawsze jest radośnie
  4. Slo pisał ze to wzór dla Bartka ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- Bartek zdradziłeś nas :thumbdown:miałeś z nami nakręcić teledysk itp a wybrałeś kontrakt z ABBA
  5. Hehe nieee, wolę moje 9 letnie A4 ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- A tu odwrotnie - raj. Nie ma czegoś takiego jak akcyza 20% na auto o większej pojemności. Tutaj dowalają podatek jak jeździsz czym starszym niż 2007. ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ---------- ...generalnie na parkingu Gestampu (pracowniczym) same wypasione furki (bardzo dużo A4, A5). Więc jak widać nie tylko management się buja ale i "zwykły robol" też Jeśli przyjadę tu znów to pomyślę czy sobie nie dopłacić z własnej kieszeni i nie wynająć B8 albo C7. wyślij nam pocztówkę Chyba oszalałeś - za ich pocztówkę mógłbyś sobie zderzak kupić Jutro Wam coś narysuję w Paint-cie narysuj ale musisz się skupić i zrobić to idealnie żeby fuszery nie było miliony ludzi to będzie oglądać Żeby mi nie wyszły gacie jak w wątku slo to była kierownica Bartku
  6. Hehe nieee, wolę moje 9 letnie A4 ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- A tu odwrotnie - raj. Nie ma czegoś takiego jak akcyza 20% na auto o większej pojemności. Tutaj dowalają podatek jak jeździsz czym starszym niż 2007. ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ---------- ...generalnie na parkingu Gestampu (pracowniczym) same wypasione furki (bardzo dużo A4, A5). Więc jak widać nie tylko management się buja ale i "zwykły robol" też Jeśli przyjadę tu znów to pomyślę czy sobie nie dopłacić z własnej kieszeni i nie wynająć B8 albo C7. wyślij nam pocztówkę Chyba oszalałeś - za ich pocztówkę mógłbyś sobie zderzak kupić Jutro Wam coś narysuję w Paint-cie narysuj ale musisz się skupić i zrobić to idealnie żeby fuszery nie było miliony ludzi to będzie oglądać
  7. Hehe nieee, wolę moje 9 letnie A4 ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- A tu odwrotnie - raj. Nie ma czegoś takiego jak akcyza 20% na auto o większej pojemności. Tutaj dowalają podatek jak jeździsz czym starszym niż 2007. ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ---------- ...generalnie na parkingu Gestampu (pracowniczym) same wypasione furki (bardzo dużo A4, A5). Więc jak widać nie tylko management się buja ale i "zwykły robol" też Jeśli przyjadę tu znów to pomyślę czy sobie nie dopłacić z własnej kieszeni i nie wynająć B8 albo C7. wyślij nam pocztówkę
  8. no będę musiał podjechać do Ciebie piątek sobote mam wolną
  9. Witam Panowie
  10. Pany miłej nocy życzę spadam bo dzisiaj miałem robotę z drzewem ;/ 3majcie się
  11. Bartek w kożuch się ubieraj :grin:rezaj tam jakieś fury
  12. bo chodzi mi o wyczyszczenie i zaadaptowanie przepustnicy dałoby radę ? zawsze mozna podjechac, kompa uzycze ... Vario i Gwerty coś tam mają ale co kilka głów to nie jedna
  13. Vario a te Wzór MIA maszynowo polerowane ?
  14. teraz działa raz że odpale a dwa żę kilka razy musze wyłożyć i włożyć kluczyk:facepalm:
  15. no bo ja nie chce sam grzebać żeby nic nie rozwalić A Pany macie jakiś sposób żeby IMO zaczął działać? Coś podobno z jakimś z pierścieniem mam:facepalm:
  16. bo chodzi mi o wyczyszczenie i zaadaptowanie przepustnicy dałoby radę ?
  17. Vario na dniach będę wiedział co i jak także dam cynka ---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ---------- Vario lub Grzesiu macie tam VAG ?
  18. u mnie z przepustnicą są muszę ją wyczyścić
  19. JA może w następnym tygodniu piątek sobota ale nie jestem pewny
  20. w Polsce ich nie brakuje
  21. no to grubo :facepalm:ano niektórzy nie mają sumienia i oszukują
  22. czemu kretacza?
  23. A VAG-u co wyszło Ci ?
  24. Kolejna piosenka o audi ---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ---------- Slo zrób coś takiego OPT - GLINEK AIRIRDE B6 AVANT TVN TURBO GLIWICE - YouTube
  25. wiesz ja miałem coś w podobie i to była przepustnica ;/ trzeba wyczyścić i powinno być si:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.