Treść opublikowana przez Arkadiush
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tomku ależ skąd zostań projektantem stringów z logiem audi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tutaj wszystko może się zdarzyć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Michał ok ---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ---------- u nas zawsze jest radośnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Slo pisał ze to wzór dla Bartka ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- Bartek zdradziłeś nas :thumbdown:miałeś z nami nakręcić teledysk itp a wybrałeś kontrakt z ABBA
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hehe nieee, wolę moje 9 letnie A4 ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- A tu odwrotnie - raj. Nie ma czegoś takiego jak akcyza 20% na auto o większej pojemności. Tutaj dowalają podatek jak jeździsz czym starszym niż 2007. ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ---------- ...generalnie na parkingu Gestampu (pracowniczym) same wypasione furki (bardzo dużo A4, A5). Więc jak widać nie tylko management się buja ale i "zwykły robol" też Jeśli przyjadę tu znów to pomyślę czy sobie nie dopłacić z własnej kieszeni i nie wynająć B8 albo C7. wyślij nam pocztówkę Chyba oszalałeś - za ich pocztówkę mógłbyś sobie zderzak kupić Jutro Wam coś narysuję w Paint-cie narysuj ale musisz się skupić i zrobić to idealnie żeby fuszery nie było miliony ludzi to będzie oglądać Żeby mi nie wyszły gacie jak w wątku slo to była kierownica Bartku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hehe nieee, wolę moje 9 letnie A4 ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- A tu odwrotnie - raj. Nie ma czegoś takiego jak akcyza 20% na auto o większej pojemności. Tutaj dowalają podatek jak jeździsz czym starszym niż 2007. ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ---------- ...generalnie na parkingu Gestampu (pracowniczym) same wypasione furki (bardzo dużo A4, A5). Więc jak widać nie tylko management się buja ale i "zwykły robol" też Jeśli przyjadę tu znów to pomyślę czy sobie nie dopłacić z własnej kieszeni i nie wynająć B8 albo C7. wyślij nam pocztówkę Chyba oszalałeś - za ich pocztówkę mógłbyś sobie zderzak kupić Jutro Wam coś narysuję w Paint-cie narysuj ale musisz się skupić i zrobić to idealnie żeby fuszery nie było miliony ludzi to będzie oglądać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hehe nieee, wolę moje 9 letnie A4 ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- A tu odwrotnie - raj. Nie ma czegoś takiego jak akcyza 20% na auto o większej pojemności. Tutaj dowalają podatek jak jeździsz czym starszym niż 2007. ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ---------- ...generalnie na parkingu Gestampu (pracowniczym) same wypasione furki (bardzo dużo A4, A5). Więc jak widać nie tylko management się buja ale i "zwykły robol" też Jeśli przyjadę tu znów to pomyślę czy sobie nie dopłacić z własnej kieszeni i nie wynająć B8 albo C7. wyślij nam pocztówkę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no będę musiał podjechać do Ciebie piątek sobote mam wolną
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Panowie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pany miłej nocy życzę spadam bo dzisiaj miałem robotę z drzewem ;/ 3majcie się
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartek w kożuch się ubieraj :grin:rezaj tam jakieś fury
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo chodzi mi o wyczyszczenie i zaadaptowanie przepustnicy dałoby radę ? zawsze mozna podjechac, kompa uzycze ... Vario i Gwerty coś tam mają ale co kilka głów to nie jedna
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario a te Wzór MIA maszynowo polerowane ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
teraz działa raz że odpale a dwa żę kilka razy musze wyłożyć i włożyć kluczyk:facepalm:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no bo ja nie chce sam grzebać żeby nic nie rozwalić A Pany macie jakiś sposób żeby IMO zaczął działać? Coś podobno z jakimś z pierścieniem mam:facepalm:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo chodzi mi o wyczyszczenie i zaadaptowanie przepustnicy dałoby radę ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario na dniach będę wiedział co i jak także dam cynka ---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ---------- Vario lub Grzesiu macie tam VAG ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
u mnie z przepustnicą są muszę ją wyczyścić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
JA może w następnym tygodniu piątek sobota ale nie jestem pewny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w Polsce ich nie brakuje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to grubo :facepalm:ano niektórzy nie mają sumienia i oszukują
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czemu kretacza?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A VAG-u co wyszło Ci ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kolejna piosenka o audi ---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ---------- Slo zrób coś takiego OPT - GLINEK AIRIRDE B6 AVANT TVN TURBO GLIWICE - YouTube
-
Spoty Słupecko - Konińskie
wiesz ja miałem coś w podobie i to była przepustnica ;/ trzeba wyczyścić i powinno być si:wink: