Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. Wiesz co z tego co wiem to da się ale musisz wgrywać wszystko a to roboty a roboty ;/ więc lepiej szukać liczników EU
  2. ---------- Post dopisany 13-02-2013 at 00:44 ---------- Poprzedni post napisany 12-02-2013 at 23:13 ---------- Oferta - Audi A4 - AUDI JEST ZADBANE WSIADAC I JECHAC.CENA OKAZYJNA BO POTRZEBUJE KASY!!!W AUCIE WSZYSTKO DZIALA JAK NALERZY,ZERO RDZY OCYNK ZADNEGO BURCH napisze tak P O R A Ż K A ---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 00:44 ----------
  3. dzisiaj na targowisku byłem trochę pobawić się
  4. ładnie ładnie:) Grzesiu mógłbyś pokazać jak to w nocy świeci ? narazie auto u vario. ok
  5. Norbi liczę na współpracę ---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ---------- Liczę na to
  6. ładnie ładnie:) Grzesiu mógłbyś pokazać jak to w nocy świeci ?
  7. narazie przestuj u mnie maska end zderzak idzie pod pędzel :-) prze co ? No idzie do malowania zderzak i maska czekam na info od Bart-S jak tam u niego wyszło
  8. narazie przestuj u mnie maska end zderzak idzie pod pędzel :-)
  9. byś ładnie skomentował a nie
  10. Vario wrzuć fotki mietusów na batalion, jak badą ogarnięte. a i jeszze jak bys mogł zrob fotki klamek wewnetrznych. co ma zrobione w czarnym macie i podswietlane. bo sa na batalionie zaciekawieni. ---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ---------- Jak tam? arek to co dipujesz dekory? NO Grzesiu to jest wiesz kwestia w toku zastanawiam się
  11. :hi:wszystkich
  12. No w końcu ja też zrobiłem trochę możesz zobaczyć u mnie na profilu teraz idzie do malowania maska i zderzak przedni :banan:
  13. Pany może coś ogarniemy tutaj większego jakiś większy spocik coś? Może ogólnie możemy ilu tu nas jest obecnych ?
  14. Pany my tu odżyjemy coś? Czy jednak stypa będzie u nas ? ---------- Post dopisany 10-02-2013 at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany 09-02-2013 at 23:17 ----------
  15. to dalej Maxcudo przyjedź i zrobimy to ! ---------- Post dopisany at 01:23 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ---------- Może go załatwimy do naszego zespołu?
  16. Coś dorzucę do Siebie ---------- Post dopisany at 00:52 ---------- Poprzedni post napisany at 00:49 ---------- ---------- Post dopisany at 00:55 ---------- Poprzedni post napisany at 00:52 ---------- ---------- Post dopisany at 00:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:55 ---------- ---------- Post dopisany at 00:57 ---------- Poprzedni post napisany at 00:56 ---------- ---------- Post dopisany at 01:00 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ---------- Hit za***isty
  17. Pany umie ktoś z Wlkp z Okolic Słupca Września Konin wyczyścić przepustnicę?
  18. Pany licznik z pełnym fis-em potrzebuje z zegarkiem analogowym ! Pisać na PW
  19. także Tycu u mnie można sezon grillowania A4 rozpocząć nie wiem co na to reszta Ekipy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.