Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. NO Kielce Kielce
  2. ---------- Post dopisany at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany at 00:26 ----------
  3. w garażu będzie dobry grill gorzej z dojazdem do domu
  4. Vario też piszesz się na letnie grillowanie?
  5. Ogarniemy co tydzień u kogoś innego
  6. ja mam dużo miejsca na podwórzu przed domem parking damy radę ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ---------- COś czuje że będą cotygodniowe grille A4 no knujcie knujcie ja tęsknię za zlotem letnim Ogarniemy jakiegoś Grilla
  7. ja mam dużo miejsca na podwórzu przed domem parking damy radę ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ---------- COś czuje że będą cotygodniowe grille A4
  8. no też można byłoby U mnie można grilla zrobić altanka ale to w maju coś
  9. jakby co to tu masz trochę fajnych fotek ... ... z poznańskiej sceny https://www.facebook.com/pages/Stylepoznan/122095511162388 jest kilka ładnych audi ---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ---------- Pany może zrobimy jakiegoś spota na Wrześni? ogarniemy większą ekipę z Okolic
  10. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    Ale powiem że prawie przy każdym tak jest ;/ a ten pierścień to ile wymiana czy coś?
  11. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    Pany takie pytanie. Mam problem z Imo. Wkładam kluczyk raz zadziała a raz nie to co z tym można zrobić?
  12. Ankieta zakończyła się także tu tylko będziemy pisać o przebiegach
  13. BYście wrzucili foto z jakiegoś niedawnego spota a nie
  14. To tylko moje zdanie. Tobie ma się podobać... No owszem owszem Jak gadałem z Vario to co sądzisz o dekorach felgach i relingach dachowych w pomarańczu ? Za dużo rzeczy na raz rozważasz... Złap jeden projekt i go zakończ. Aby bawić się z autem "kolorystycznie" musi być jakaś baza - na zwykłym body B5 takie zabiegi to przerost formy nad treścią. Musi być gleba, fela i masywniejsze nadwozie (S albo RS). Zacznij od zawieszenia i felg a potem zobaczymy. no dobrze dobrze coś pomyśle
  15. relingi to kupne jedynie ale tak z Vario gadaliśmy luźno jeszcze raz Bart-S dzia za kratki
  16. To tylko moje zdanie. Tobie ma się podobać... No owszem owszem Jak gadałem z Vario to co sądzisz o dekorach felgach i relingach dachowych w pomarańczu ?
  17. no tak szukaliśmy i w końcu udało się ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ---------- Pany co sądzicie o takim setupie letnim? Oczywiście do tego dojdą sprężyny itp Z wielkim podziękowaniem dla Varia oraz Slo na użyczenia sprzętu:travolta: http://img203.imageshack.us/img203/6366/20130201118.jpghttp://imageshack.us/a/img405/9066/201302011201.jpg Ta felga podchodzi do B5 tylko przy widebody jak np. RS... I jakoś ogólnie nie komponuje z tym nadwoziem (za dużo masy zabrane od dołu - brakuje odpowiednich progów i zderzaków aby jakoś to wyglądało). Z body S/RS = OK ale dla serii chyba nie bardzo... Inna sprawa, że ten wzór w 18" nie robi takiego wrażenia jak 19" (mniejsze wcięcie do środka). Jeśli to ma być ori to jest tylko wariant z A3 gdzie ET jest mega spore i felga będzie mocno schowana pod autem (kiedyś liczyłem i w B6 aby to wypchnąć pod nadkole potrzebny był dystans ok 30mm). Tak czy siak, przy 18" już obowiązkowo gleba bo będzie kiepsko wyglądać. Gleba będzie Bartas ---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ---------- Aaaa to Twoje... (trzeba było mówić ). Aras te felgi są super - bierz felgi mi się podobają ale skoro mówisz że nie będą pasować to ok poszukam coś innego
  18. ale większą ekipą a nie
  19. przestań sam dałem radę ale na prawdę felgi kozak wyglądają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.