Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. Vario do Ciebie na face pisałem
  2. to do chłopaków z Poznania bo ja nie mam czasu
  3. Ostatnio Bartek lutował u Tomka w -10 i ręce mu się trzęsły
  4. Bartuś ćwiczysz już wokal i gre na gitarze? Ćwiczę gitarę - vocal mam po 0.7 damy Ci litra nawet I paczkę cygar
  5. Bartuś ćwiczysz już wokal i gre na gitarze?
  6. Jak chcesz, to ja mam wyjmaki i IPA w zgrabnym opakowaniu w atomizerze. I jestem na miejscu w tym tygodniu, więc jak jesteś zainteresowny, to możemy powalczyć. A jak przyjedziesz do mnie, to nawet jest garaż, w którym temperatura jest wyższa niż 0 C. Daj znać. spokojnie mamy wejścia i do radia :grin:a co do kontrolki ja tak nie miałem..
  7. na catering też nas nie stać
  8. Potrzebujemy do zespołu Menager to pewnie nie będzie nie stać nas :grin:
  9. my nic tylko w nocy w może w -10 Bartek robił BT Slo jak mu się ręce trzęsły Vario wstępujesz do naszego zespołu?
  10. To są te co miałeś na sobie w czwartek - używanych nie chcę, jak już to nowe Kurde to jak je zobaczyłeś? byłem prawie cały czas tam nieźle Jak szedłeś się dogrzewać to mi pokazywał Choinka a tak chciałem je zobaczyć
  11. To są te co miałeś na sobie w czwartek - używanych nie chcę, jak już to nowe Kurde to jak je zobaczyłeś? byłem prawie cały czas tam nieźle
  12. O choinka to będzie w miesiąc od uja wejść :grin:
  13. No to widzę że wszystkie potrzebne osoby mamy Bartek jak ogarniesz garaż daj znać to zrobimy teledysk
  14. To Piechol jesteś od Choreografii
  15. No to Bartek z gitarą i mikrofonem :grin:
  16. Slo kamerzysta Ja w chórku będę
  17. dlatego chcemy iść w ich ślad mamy fury hostessy się załatwi i kamerzystę też aktorów uzbieramy i miejsce w garażu Bartka :grin:
  18. Chyba to nie przejdzie ponieważ niektórzy klubowicze mają wąty ankieta jest głosujcie !
  19. Jak tam Pany? ---------- Post dopisany at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ---------- Ostatnio u Bart-Sa jak byliśmy wraz ze Slo i ekipą z Torunia stwierdziliśmy zarobić pieniądze Tylko poszukujemy pomysłu na tytuł: Ona jeździ do mnie czy na mnie ?:grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.