Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. Pany ma ktoś na zbyciu jedną czarną ramkę klubową? Pilnie bym potrzebował
  2. tylko żeby aku Ci nie siadł Winczako:wink:
  3. to trzeba teraz bezpiecznik wymienić czy co? Bo zakładałem ledy i dwie strony i nic d*pa ciemno
  4. nie wiem nie sprawdzałem a włożyłem stare żarówki i też nie działają
  5. Pany a takie pytanie. Miałem podświetlaną rejestracje zwykłymi LED z motoryzacyjnego i zamówiłem LEDY SMD jak wyjąłem jeden drugi świecił to jak podłożyłem tego leda to nie działał :facepalm:i finał finału nie ma podświetlania w ogóle co zrobić?
  6. biorę w ciemno
  7. No Ty Grzesiu masz kozak zderzak
  8. no chce wymienić ale nie wiem czy zwykły poliftowy czy jaki
  9. RS jest ładniejszy - S4 troszkę przesadzili z tymi kratkami. ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ---------- W Słupcy ciągle pada śnieg W PWR też Warszawa też zasypana... mówisz o tym 1? ale ciekawe czy w kolor dostane Zapomnij - nawet jeśli to i tak na 99% odcień będzie inny. I tak trzeba będzie malować więc nie ma to znaczenia... No to szukam w kolorze zderzaka bo malować nie chce :facepalm:zobaczymy może ktoś z forum będzie coś miał
  10. no ale nie powinien dawać takiego samego avatara jak taki znajdę to też u Siebie ustawię i co miałeś ustawić i co? znalazłem-ale kolegę na forum z takim samym, a Twój co tak ciężko sapie-zmęczył się czy cuś zmęczyłem się odśnieżaniem mały pług zapiąć na przód,dwa trzy kółka i po sprawie,zaczęły się ferie więc i zaczął się śnieg.Dzieciaki się cieszą no ja nie mam ferii niestety pod audi dołączę pług:grin:
  11. RS jest ładniejszy - S4 troszkę przesadzili z tymi kratkami. ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ---------- W Słupcy ciągle pada śnieg W PWR też Warszawa też zasypana... mówisz o tym 1? ale ciekawe czy w kolor dostane
  12. Takie pytanie do was mam. Zamierzam wymienić zderzak przedni i powiecie mi który do b5 podpasuje lepiej: Czy po prostu taki poliftowy:
  13. no ale nie powinien dawać takiego samego avatara jak taki znajdę to też u Siebie ustawię i co miałeś ustawić i co? znalazłem-ale kolegę na forum z takim samym, a Twój co tak ciężko sapie-zmęczył się czy cuś zmęczyłem się odśnieżaniem
  14. W Słupcy ciągle pada śnieg W PWR też Ty to miałeś ostatnio przyjechać to wybrałeś piwo:facepalm:
  15. u mnie sypie:facepalm:nawet nie ma się ochoty wyjść z chaty i gdzieś jechać no piękny śnieg .. byłem dzisiaj w Zielonej Górze ... drogi praktycznie czarne .... zjechałem do lasku na sikundę i nie wytrzymałem i wyłączyłem ESP ... bo było takie rondko/postój wokół drzewa a przy okazji szukam tłumaczy/freelancerów ewentualnie biur tłumaczy z doświadczeniem ... chętnych do współpracy, znających się na rzeczy i narzędziach CAT jeśli ktoś kogoś zna to może podać mój kontakt [email protected] Ja nie mam u siebie ESP i daje radę
  16. W Słupcy ciągle pada śnieg
  17. u mnie sypie:facepalm:nawet nie ma się ochoty wyjść z chaty i gdzieś jechać
  18. no ale nie powinien dawać takiego samego avatara jak taki znajdę to też u Siebie ustawię i co miałeś ustawić i co?
  19. Kuźwa Banan gdzie Ty parkujesz? pod Tesco
  20. mi Zaje.. już dawno i dlatego nie kupuje mi nawet kratki w zderzaku zaje.. nie jesteś sam Michale
  21. u siebie pod blokiem?
  22. Jak dojdą to dryndnę do Ciebie i dogadamy się a kiere zrobiłeś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.