Treść opublikowana przez Arkadiush
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jesteśmy już ---------- Post dopisany at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ---------- myśleliśmy że przyjedziesz do nas micra :grin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dajcie znać kiedy się zlecicie u bartka - podjechałbym pogadać , daleko nie mam Będziemy ze Slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Wasze przebiegi benzynowców
oj ciezko w przebieg uwiezyc:grin: aczkolwiek ja tez mam niski:decayed: Pewnie Andzia- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
U mnie sąsiedzi z góry jak szurają meblami wieczorem, to znaczy że urządzają karaoke do 3 Najlepiej mieszkam w domku spokój cisza można rezać w garażu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no wódeczka dobrze schłodzona nie jest zła ---------- Post dopisany at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ---------- mandat dostałeś ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cytrynówka ---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ---------- Robię zakupy Na Bukowinę :grin:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
smakosz- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja to ostatnio nie pije bo jak z kolegamiz roboty zrobiliśmy męską wigilie to nikt nie wyszedł cało:grin:- Wasze przebiegi benzynowców
mi to niedługo stuknie wymiana oleju zastanawiam się czy prze BT wymienić i jechać na starym- Wasze przebiegi benzynowców
Ja miałem! Jak sprawdzałem historię auta to obiecałem sobie że ustawię na zegarach te 500kkm ale okazało się że jednak nie mam na to dowodów ciii nie przyznawaj się- Spoty Słupecko - Konińskie
jak narazie widzę tylko Ciebie ale spoko dużo- [ All B5 ] Audi A4 1.6 ADP Mój Czarny Szerszeń :)
może wyglądają lepiej w realu ale wiesz- Wasze przebiegi benzynowców
szczerze ja nie... Ja mam ori przebieg więc jestem zadowolony kłamiesz, nie ma oryginalnych przebiegow jakoś nie jestem nauczony kłamstwa to raz a dwa są samochody gdzie są oryginalne przebiegi oryginalny to znaczy niepowtarzalny czyli 999 000 00 no ja takiego nie mam chyba że Ty masz taki- Wasze przebiegi benzynowców
szczerze ja nie... Ja mam ori przebieg więc jestem zadowolony kłamiesz, nie ma oryginalnych przebiegow jakoś nie jestem nauczony kłamstwa to raz a dwa są samochody gdzie są oryginalne przebiegi- Wasze przebiegi benzynowców
szczerze ja nie... Ja mam ori przebieg więc jestem zadowolony- Wasze przebiegi benzynowców
widze ze twoje auto bylo u tego samego naprawcy licznikow co moje choinka ale biznes kręcą większość klubowiczów była u nich:grin: nie większość bo co do niektórych naprawiacze SAMI podjechali:grin: choinka biznes kręci się im- Wasze przebiegi benzynowców
widze ze twoje auto bylo u tego samego naprawcy licznikow co moje choinka ale biznes kręcą większość klubowiczów była u nich:grin:- Wasze przebiegi benzynowców
nie cofnięte tylko korekta:grin: albo wrecz naprawa a nie korekta Chyba wezmę dofinansowanie z Uni i otworze firmę: "Profesjonalna diagnostyka licznika" :grin:- Wasze przebiegi benzynowców
nie cofnięte tylko korekta:grin: wybacz korekta- Wasze przebiegi benzynowców
to byś miał cofnięty tak jakbyś chciał- Wasze przebiegi benzynowców
Profesjonalna diagnostyka licznika czyli 100zl dajesz i 100tyś km jestes do tyłu pojedziemy żeby cofneli do 1000:grin: zrobimy jakieś grupowe korekty będzie taniej:grin: no może jak pojedziemy klubem to nam zrobią za połowę ceny ja sie pisze moj juz i tak raz tam był to pewnie dla Ciebie 80% zniżki- Wasze przebiegi benzynowców
Profesjonalna diagnostyka licznika czyli 100zl dajesz i 100tyś km jestes do tyłu pojedziemy żeby cofneli do 1000:grin: zrobimy jakieś grupowe korekty będzie taniej:grin: no może jak pojedziemy klubem to nam zrobią za połowę ceny- [ All B5 ] Audi A4 1.6 ADP Mój Czarny Szerszeń :)
ładnie ładnie:witch: ale byś musiał coś zrobić z oświetleniem zegarów bo lekko lipnie to wygląda - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00