Treść opublikowana przez Arkadiush
-
Wasze przebiegi benzynowców
nie ma się co zastanawiać tylko zakładać bo każdy dzień zwłoki to złotówki uciekają. co prawda to prawda:wink:
-
Wasze przebiegi benzynowców
jedziemy na tym samym wózku
-
Wasze przebiegi benzynowców
no to nieźle
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
szczerze widziałem w realu te lampy i jak święcą i moim zdaniem nie robi jakiegoś to szału.. ja mam Valeo lampy od Grześka i w planach jest Bix i na pewno o niebo lepszy efekt niż te które masz;) koledzy trochę mają racji
-
[A4 AHL] Perłowy Zielony LZ6L Limousine - AKTUALIZACJA 17.02.2013 [SHITERS]
przejedz się np 2.7 biturbo to zobaczysz to jest wciskanie w fotel
-
Wasze przebiegi benzynowców
no właśnie także ja się nie spieram
-
Wasze przebiegi benzynowców
no może tak ale wnikam w autentyczność Twojego przebiegu:wink:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chętnie pojadę z Slo ekipa PSL pojedzie
-
Wasze przebiegi benzynowców
ciekawe:wink:
-
Wasze przebiegi benzynowców
taka bryka przydałaby się z takim silniczkiem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:I dzisiaj trzeba wrócić do szarej rzeczywistości czyli iść do pracy:facepalm:
-
Wasze przebiegi benzynowców
oryginalnie ? czy kręcony był ? bo jak nie to szok:shock3: Oryginalny. Jutro zrobię dokładne fotki i zrobię temat o niej to czekam z niecierpliwością
-
Muzyka w naszych autkach
Dorzucę coś od siebie
-
Wasze przebiegi benzynowców
oryginalnie ? czy kręcony był ? bo jak nie to szok:shock3:
-
Wasze przebiegi benzynowców
I jeździ bez remontu? Jak tak to niezły wynik ale wiadomo że te silniki są pancerne:good: Ja przez prawie 2 lata wymieniłem tylko w ADR rozrząd , termostat uszczelke dekla:decayed: Przebieg jak sprzedawałem 270tyś a może i więcej:decayed: Obecny ALT 190tyś ja u siebie też wymieniałem rozrząd pompe wody itp zresztą napisałem wsio na profilu i znowu sygnature mi usuneli:facepalm:
-
Wasze przebiegi benzynowców
blisko mojego przebiegu:wink:
-
Ubywajacy plyn od wspomagania ?
wiesz ja miałem podobnioe z B5. Nic nie kapało ani nic tylko po wężu delikatnie szło itp dałem taki niby "zacisk plastikowy" i jest ok :wink:także zobacz czy kabli nie masz mokrych
-
Wasze przebiegi benzynowców
trochę nakulane
-
Wasze przebiegi benzynowców
No ja kupiłem swoje od dziadka bo w książce wszystko jest:wink:
-
Wasze przebiegi benzynowców
może boją się że coś Ci się stanie jakbyś usłyszał ile masz na prawdę już Mnie zaczyna coś kuć w serduchu:grin: nie chcę już wiedzieć Oddychaj głęboko ---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- no to podobnie jak u mnie W dzisiejszych czasach idzie wszystko załatwić,gdzieś na forum jest opisane jak to się robi czy po VIN-ie czy w salonie.Grunt to,żeby jeździło i sie nie psuło. Nie upieram się przy autentyczności ale auto mam od znajomego a on ściagnął to auto osobiście z Niemcowni od pierwszego właściciela ( w lutym 2010r.). Dodam tak już tylko jako ciekawostkę że znam osobiście dwa przypadki samochodów w których na pewno nikt nie uwierzy w przebieg przy odsprzedaży (o ile wogóle taka nastąpi ): 1. VW Polo Classic 1,6 z 98r. z przebiegiem w tej chwili ok. 45000km (właścicielem od nowości jest mój wujek; stary kawaler w wieku 72 lat z fajną emeryturką) 2. BMW 5 E39 3,0d z 2001r. z przebiegiem niecałe 130000km (właścicielem jest znajomy mojego ojca; facet w wieku ok. 65lat mający własny biznes; bmw dlatego że od zawsze mu się podobają auta tej marki, a 3,0d dlatego że wtedy zachwalali jaki to dobry silnik- silnik roku itd.) W przypadku drugiego samochodu nie uwierzy w to nikt; no bo kto kupuje auto wielkości serie 5 w 3,0d żeby robić ok. 10tys km rocznie? Obydwa samochody znam dość dobrze więc ich przebiegi są na 100% autentyczne. Oczywiście są tą przypadki abstrakcyjne i takich samochodów nie spotkamy raczej na giełdach lub w komisach; auta tak zadbane zostają w rodzinach właścicieli lub wśród jego znajomych. Popieram coś takiego. Też znam kilka takich przypadków i auta zostają w rodzinie i nie są na sprzedaż bo taki przebieg to aż szok i rzadkość
-
Wasze przebiegi benzynowców
może boją się że coś Ci się stanie jakbyś usłyszał ile masz na prawdę już Mnie zaczyna coś kuć w serduchu:grin: nie chcę już wiedzieć Oddychaj głęboko ---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- no to podobnie jak u mnie W dzisiejszych czasach idzie wszystko załatwić,gdzieś na forum jest opisane jak to się robi czy po VIN-ie czy w salonie.Grunt to,żeby jeździło i sie nie psuło. Dokładnie jak narazie moje autko działa i jeździ zrobiłem trochę w niej zapraszam do oglądania
-
Wasze przebiegi benzynowców
może boją się że coś Ci się stanie jakbyś usłyszał ile masz na prawdę już Mnie zaczyna coś kuć w serduchu:grin: nie chcę już wiedzieć Oddychaj głęboko ---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- no to podobnie jak u mnie
-
Wasze przebiegi benzynowców
może boją się że coś Ci się stanie jakbyś usłyszał ile masz na prawdę
-
Wasze przebiegi benzynowców
a do tego jeszcze 100tys. cofnięte:grin: jak nie lepiej
-
Wasze przebiegi benzynowców
na stary rok był prezencik ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ---------- też nakulane nieźle Co prawda na liczniku ma lekko ponad 300 000km, ale jak do polski przyjechał w 2005r (jako 9 latek) z przebiegiem 220 000km było zdecydowanie za dużo, dlatego aby ułatwić sprzedaż gość skręcił licznik do tyłu o 40 000km Przelot na LPG to 120 000km Co się nie robi dla załatwienia interesu grunt to żeby oko sie nacieszyło A to najbardziej cieszy oko