Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. MI elektryk powiedział że mam lekkie skoki napięcia w aku i trzeba go podładować ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 01:18 ---------- A powiedzcie mi jest to możliwe że przez skoki napięcia w aku przepustnica wariuje ?
  2. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w Nadwozie i Wnętrze
    To byś musiał na wskazówki dać new żarówki ---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ---------- pomyśleć trzeba co tu zrobić żeby ładnie wyglądało
  3. u mnie jeszcze nie śmiardziało w kabinie paliwem ---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ---------- przeczytałem dosyć ciekawy artykuł
  4. nie ma spiny, są drugie terminy no właśnie Tomek mówi dobrze Michale widziałeś mikro spot dzisiejszy relację ?:polew:
  5. on pisze na forum i uczy się jednocześnie
  6. No to może może uda się razem z kolegą Tomaszem (Slo) byśmy byli zainteresowani
  7. No to dobrze by było a ile osób w planie jest ?
  8. Panowie powiedzcie mi czy można np zabrać 3 osoby ze sobą?
  9. No ja wybrałbym się ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ---------- my też w sensie wszyscy standardowo? fajnie by było - bo nawet w Poznaniu ciężko się z wami spotkać Ostatnio był spot w KC na zielonym
  10. i tak muszę format zrobić bo w windowsie mam wirusy jakieś i nie mogę nawet usunać ich
  11. Panowie jakiś dobry antywirus? bo obecnie mam avast i mam 8 wirusów i formata muszę zrobić
  12. NO to można pomyśleć bo w tych czasach biedy można się dorobić a powiedz ile to wytrzymuje czy jak ?
  13. Vario dajesz na kreskę? :grin:
  14. Ty masz lepszego mariana niż ja
  15. autko ładne
  16. już tak tak za darmo jeszczde Slo
  17. Vario pomyślimy pomyślimy albo na coś innego :banan:
  18. ale delikwenci
  19. E6 to już któryś u mnie z biznesówek i jestem zadowolony z tej gamy telefonów jedynie nie polecam E52 może to pierwsze wydanie lipa u mnie było 10 razy na serwisie :facepalm: ---------- Post dopisany at 16:49 ---------- Poprzedni post napisany at 16:43 ---------- Co sądzicie? ---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:49 ---------- Micro spot Słupecki
  20. Ale przed świętami nie da rady chyba już chyba że coś grubszego koledzy z okolic dojadą i na Konin ---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ---------- Micro spot Słupecki :banan:
  21. Skąd takie wiadomości, usłyszałeś gdzieś? wyczytałeś? Czy tak sobie piszesz z nudów? No właśnie też się zastanawiam co kolega głosi bo wg tego co mówi to aż strach zalać V-Power Racing który ma bodajże 102oktany... Właśnie pic polega na tym że lejąc lepsze paliwo spalanie przeważnie spada i kto wie czy w sumie nie wychodzi na to samo kupując zwykłą 95 której spali więcej czy kupując jakąś lepszą której spali mniej:eusathink: ja leje raz 95 raz 98 a v-power nie lałem
  22. ale ten płyn na tryski pomaga akurat powiem wam
  23. Taki środek raz na jakiś czas używam
  24. No dobrze aczkolwiek zdarzyło mi się to kilka razy ale jak przegazowałem to już później jest ok więc nie wiem albo syf w paliwie
  25. coś wrzucę niedługo ---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 01:20 ---------- Dzisiaj w nocy policja mnie zatrzymała do kontroli itp i do lamp się nie doczepili także nie ma czego się bać !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.