Treść opublikowana przez Arkadiush
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wczoraj chyba widziałem Ciebie w godzinach coś koło 22 W WRZ? Mogłem wracać z "Wigilii" No w PWR z torbą sobie dreptałeś byłem tam na blokach a później jechałem powoli i szukałem Twojego : Audi: Hmm - o 22 to mogłem być gdzieś na blokcach Wojska Polskiego albo wychodzić z bloków na 17 Dyw. Piechioty... Szczerze to nie wiem niedaleko bloków jest cmentarz Jedziesz od ronda co w lewo kręcisz na Gno prosto i po lewej stronie masz stację benzynowa Orle czy jakaś tam na rondzie w lewo i pierwsza krzyżówka w lewo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wczoraj chyba widziałem Ciebie w godzinach coś koło 22 W WRZ? Mogłem wracać z "Wigilii" No w PWR z torbą sobie dreptałeś byłem tam na blokach a później jechałem powoli i szukałem Twojego : Audi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Trzeba by było wspólną popijawę zrobić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wczoraj chyba widziałem Ciebie w godzinach coś koło 22
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
tak myślałem nad spryskami i wtedy większego xenon-a albo bixenon:naughty:
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
tu zastanawiam się nad zderzakiem bo wszystkie kabelki są gotowe aczkolwiek nie wiem co lepiej wybrać kompletny zderzak czy ze swojego robić: Eusathink:
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
powoli ale do przodu na poprzdniej stronie nowości
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Na razie widać stypa u nas lekka Bo mini Spot Norbi Tomek i ja lipton Może ktoś się obudzi?
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
No pomalutku pomalutku może dojdę za jakieś 1500sto900 lat do batalionu :grin:
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Trzeba robić ciągle ;-) ---------- Post dopisany 25-12-2012 at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany 20-12-2012 at 18:36 ---------- NO to po nie udanej kradzieży lusterka jednego czas na nowe Dzięki Łukasz Rezenia czas zacząć Przed wymianą: No i po rezaniu:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Wstępnie mi środa pasuje ---------- Post dopisany 25-12-2012 at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2012 at 14:49 ---------- I jak coś jutro robimy?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niedawno z pracy wróciłem:facepalm: a jem piernika
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wesołych (Choinka zapożyczona z facebook)- [B5 AKN] Daily car by robertjudi, Pakiet s4, KW V1 Inox, BBS CH, Recaro
wiele jest takich aut co mimo młodego rocznika a z tyłu korbka- [B5 AKN] Daily car by robertjudi, Pakiet s4, KW V1 Inox, BBS CH, Recaro
Dzięki.Tak to jest setup zimowy też mam słoneczka ale mi dekle ukradli- [B5 AKN] Daily car by robertjudi, Pakiet s4, KW V1 Inox, BBS CH, Recaro
wrzuć wszystko jako obrazek żebyśmy mogli obejrzeć ---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ---------- ładna widzę ze na słoneczkach stoi- SPOTY W TURKU
najlepszego Panowie coś po świętach na koninie chcemy zorganizować Więcej info tutaj---> KLIK- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wszystkiego dobrego !- Spoty Słupecko - Konińskie
no trzeba by było może coś zorganizować większego kilkanaście aut i przejechać się po mieście może ktoś do nas doczepi się- Pytanie silnik benzynowy
Koledze i innym niedowiarkom : Polecam VAG i hamownię zamiast obiegowej opinii, że czym więcej oktanów to więcej mocy (chociaż nie samą moc tutaj chodzi ) kolego ale tu nikomu nie chodzi o to zeby podniesc sobie moc poprzez paliwa premium (no moze i są tacy apacze co tak myslą) skad masz takie informacje ze przy takich paliwach jak to mowisz "glupieje ECU" czy tez silnik sie przegrzewa? Ja nie zauważyłem np że głupieje samochod:facepalm:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Panie i Panowie zdrowych wesołych świąt dużo zdrowia szczęścia oby wasze Audi sprawowało się jak najlepiej- Spoty Słupecko - Konińskie
spotkajmy się jakąś większą ekipą- Akumulator BOSCH
do tego aku nie doleje się wody- Pytanie silnik benzynowy
przeczytałem dosyć ciekawy artykuł ale sprawdzali tylko na jednym aucie, no i do tego Cinqecento mogli na maluchu - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00