Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. Wczoraj chyba widziałem Ciebie w godzinach coś koło 22 W WRZ? Mogłem wracać z "Wigilii" No w PWR z torbą sobie dreptałeś byłem tam na blokach a później jechałem powoli i szukałem Twojego : Audi: Hmm - o 22 to mogłem być gdzieś na blokcach Wojska Polskiego albo wychodzić z bloków na 17 Dyw. Piechioty... Szczerze to nie wiem niedaleko bloków jest cmentarz Jedziesz od ronda co w lewo kręcisz na Gno prosto i po lewej stronie masz stację benzynowa Orle czy jakaś tam na rondzie w lewo i pierwsza krzyżówka w lewo
  2. Wczoraj chyba widziałem Ciebie w godzinach coś koło 22 W WRZ? Mogłem wracać z "Wigilii" No w PWR z torbą sobie dreptałeś byłem tam na blokach a później jechałem powoli i szukałem Twojego : Audi:
  3. Trzeba by było wspólną popijawę zrobić
  4. Wczoraj chyba widziałem Ciebie w godzinach coś koło 22
  5. tak myślałem nad spryskami i wtedy większego xenon-a albo bixenon:naughty:
  6. tu zastanawiam się nad zderzakiem bo wszystkie kabelki są gotowe aczkolwiek nie wiem co lepiej wybrać kompletny zderzak czy ze swojego robić: Eusathink:
  7. powoli ale do przodu na poprzdniej stronie nowości
  8. Na razie widać stypa u nas lekka Bo mini Spot Norbi Tomek i ja lipton Może ktoś się obudzi?
  9. No pomalutku pomalutku może dojdę za jakieś 1500sto900 lat do batalionu :grin:
  10. Trzeba robić ciągle ;-) ---------- Post dopisany 25-12-2012 at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany 20-12-2012 at 18:36 ---------- NO to po nie udanej kradzieży lusterka jednego czas na nowe Dzięki Łukasz Rezenia czas zacząć Przed wymianą: No i po rezaniu:
  11. Wstępnie mi środa pasuje ---------- Post dopisany 25-12-2012 at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2012 at 14:49 ---------- I jak coś jutro robimy?
  12. niedawno z pracy wróciłem:facepalm: a jem piernika
  13. Wesołych (Choinka zapożyczona z facebook)
  14. wiele jest takich aut co mimo młodego rocznika a z tyłu korbka
  15. Dzięki.Tak to jest setup zimowy też mam słoneczka ale mi dekle ukradli
  16. wrzuć wszystko jako obrazek żebyśmy mogli obejrzeć ---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ---------- ładna widzę ze na słoneczkach stoi
  17. Arkadiush odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    najlepszego Panowie coś po świętach na koninie chcemy zorganizować Więcej info tutaj---> KLIK
  18. Wszystkiego dobrego !
  19. no trzeba by było może coś zorganizować większego kilkanaście aut i przejechać się po mieście może ktoś do nas doczepi się
  20. Koledze i innym niedowiarkom : Polecam VAG i hamownię zamiast obiegowej opinii, że czym więcej oktanów to więcej mocy (chociaż nie samą moc tutaj chodzi ) kolego ale tu nikomu nie chodzi o to zeby podniesc sobie moc poprzez paliwa premium (no moze i są tacy apacze co tak myslą) skad masz takie informacje ze przy takich paliwach jak to mowisz "glupieje ECU" czy tez silnik sie przegrzewa? Ja nie zauważyłem np że głupieje samochod:facepalm:
  21. :hi:Panie i Panowie zdrowych wesołych świąt dużo zdrowia szczęścia oby wasze Audi sprawowało się jak najlepiej
  22. spotkajmy się jakąś większą ekipą
  23. do tego aku nie doleje się wody
  24. przeczytałem dosyć ciekawy artykuł ale sprawdzali tylko na jednym aucie, no i do tego Cinqecento mogli na maluchu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.