Treść opublikowana przez Arkadiush
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dobrą masz suczkę lakier miazga
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Panowie umie ktoś zakodować kluczyk ?
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
no staram się coś zrobić aczkolwiek trochę rezania jeszcze jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no a Ty ich masz trochę błędów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobre ja będę walczył z oświetleniem wnętrza
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jutro rezamy dalej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak tam rezanie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Wasze przebiegi benzynowców
nieźle tu macie nieźle- Wasze przebiegi benzynowców
Arkadiush to jest forum samochodowe a nie portal randkowy:grin: nie randkuje kolego żartuje oczywiści,bez obrazy jakby co znam się na żartach- Wasze przebiegi benzynowców
Arkadiush to jest forum samochodowe a nie portal randkowy:grin: nie randkuje kolego- Wasze przebiegi benzynowców
no to nieźle ale 24 lata i mąż to młodo mlodo nie mlodo masz u mnie - wiem glupia bylam myslisz ze nie zaluje:smutas: a gdzie Twój samochód? pokaż nam tu a nie siedzisz na forum jak myszka i nic... to w jakim wieku brałaś ślub /? a co kolega taki dociekliwy,czyżby książkę pisał skoro na forum jest niech zaprezentuje nam swoją królową- Wasze przebiegi benzynowców
to jutro obowiązek zrobić to i widzę na forum- Wasze przebiegi benzynowców
no to nieźle ale 24 lata i mąż to młodo mlodo nie mlodo masz u mnie - wiem glupia bylam myslisz ze nie zaluje:smutas: a gdzie Twój samochód? pokaż nam tu a nie siedzisz na forum jak myszka i nic... to w jakim wieku brałaś ślub /?- Wasze przebiegi benzynowców
no to nieźle ale 24 lata i mąż to młodo mlodo nie mlodo masz u mnie -- Wasze przebiegi benzynowców
Only audi- Wasze przebiegi benzynowców
no to nieźle ale 24 lata i mąż to młodo- Wasze przebiegi benzynowców
my po sylwestrze byliśmy na pełnym gazie Widzę 1 raz kobiete tu a kobiety nie moga byc na forum mogą ja nic nie mówię ale to bardo rzadkość bo ja jestem inna wole o autach czytac jak plotkowac:decayed: i wolisz pieniądze wydawać na samochód czy buty? [/quote zalerzy jak te buty mial by wygladac:grin: no ciekawy jestem :grin:a dużo widzę Pań jeżdżących a4 ale żadna nie kwapi się do nas dlatego ja jestem inna LUBIĘ TO !!- Wasze przebiegi benzynowców
my po sylwestrze byliśmy na pełnym gazie Widzę 1 raz kobiete tu a kobiety nie moga byc na forum mogą ja nic nie mówię ale to bardo rzadkość bo ja jestem inna wole o autach czytac jak plotkowac:decayed: i wolisz pieniądze wydawać na samochód czy buty? [/quote zalerzy jak te buty mial by wygladac:grin: no ciekawy jestem :grin:a dużo widzę Pań jeżdżących a4 ale żadna nie kwapi się do nas- Wasze przebiegi benzynowców
my po sylwestrze byliśmy na pełnym gazie Widzę 1 raz kobiete tu a kobiety nie moga byc na forum mogą ja nic nie mówię ale to bardo rzadkość bo ja jestem inna wole o autach czytac jak plotkowac:decayed: i wolisz pieniądze wydawać na samochód czy buty?- Wasze przebiegi benzynowców
my po sylwestrze byliśmy na pełnym gazie Widzę 1 raz kobiete tu a kobiety nie moga byc na forum mogą ja nic nie mówię ale to bardo rzadkość- Wasze przebiegi benzynowców
my po sylwestrze byliśmy na pełnym gazie Widzę 1 raz kobiete tu- Wasze przebiegi benzynowców
no niezły przebieg:shock3:- Wasze przebiegi benzynowców
Widzę że dużo aut zagazowanych- Wasze przebiegi benzynowców
nie ma się co zastanawiać tylko zakładać bo każdy dzień zwłoki to złotówki uciekają. co prawda to prawda:wink: po przejechaniu około 10tys.km koszt instalacji zwrócony No tak ja też tak sądzę bo jak ja leje do pełna swoją krowę i na dystrybutorze jest około 330 zł to masakra - Wasze przebiegi benzynowców