Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. a foty 2din sa na stronie 3 na roboczo jak i w samochodzie ---------- Post dopisany 29-12-2012 at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2012 at 13:17 ---------- i nowy gadzet w pełni sprawny działajacy http://s2.postimage.org/pkpxwmr9x/image.jpg <br /><br /> ---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ---------- http://s9.postimage.org/gm9ur7tfv/image.jpg <br /><br /> http://s13.postimage.org/4gydykjab/image.jpg <br /><br /> ja mam trochę inny ten scyzoryk:whistling:
  2. Pany do was pytanie. Zamiast malowania coś takiego jakbym zrobił na masce?
  3. NO dzwoniłem do niego 3 razy i lipton :facepalm:nie odbiera ---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ---------- gdybym mógł pojechałbym z wami
  4. Wysłałem na pw. ---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ---------- Wysłałem na pw. Powiedz Lechowi, żeby też wpadł do Vario - zabiorę dekle. ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ---------- ...takie nowe miejsce na spoty chyba się szykuje dzwonie do niego ale cisza na razie
  5. Ma ktoś jakiś number do Lele ?
  6. O 16:30 powinienem być już na miejscu - swapniemy lampy, zrobimy Twój central, odbiorę ramki dla Arka i zwijam się na rezanko ze slo. o ile ramki dojadą ;P chyba że Grześku ma do Lele bliżej
  7. To jutro jakbyś był w Pz to byłbym wdzięczny za odebranie jak nie sprawi Ci to problemu Jutro po pracy podskoczę do Vario - teraz tylko zgrać się z Lele (Lechu podrzuciłbyś ramki do VC?) slo - mam MCE dla Ciebie http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/MCE/MCEF.JPG pisałem z Maxcudo to niby tam jest ramka ale pewny nie jestem:facepalm:
  8. To jutro jakbyś był w Pz to byłbym wdzięczny za odebranie jak nie sprawi Ci to problemu
  9. powinny świecić bo są nowe ze sklepu ale sprawdzę
  10. nie nie próbowałem
  11. tu w każdą stronę było podłaczane i nic ciemno ;/ ale z tyłu pewnie tego panelu nie wloże
  12. chyba Ci to nie przeszkadza no tak ale można pisać też. Piszemy o przebiegach więc nie wiem o co chodzi Tobie... haha, człowieku, aż mi się się śmiać chciało jak to przeczytałem. Na 270 wypowiedzi w tym temacie, 69 jest Twoich. Czyżbyś aktualizował przebieg co każdego posta? Większość Twoich wypowiedzi to SPAM Oczywiście chodzi o użytkownika Arkadiush. Spam to jest ciągłe pisanie jednej i tej samej rzeczy a nie robię tak. A po pierwsze piszę w wątku o przebiegach. Ankieta zrobiona
  13. Witam. Mam pytanie. Otóż zamówiłem takie ledy: Panel Moduł Led 6 SMD5050 T10 W5W C5W C10W G4 12V (2888877168) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Aczkolwiek po podłączeniu ich one w ogóle nie świecą a jak włożę stare żarówki działają co to może być? Chodzi o podsufitówke na przodzie. I jak można włożyć ten panel na tył ? bo tam nie mieści się ten panel
  14. chyba Ci to nie przeszkadza no tak ale można pisać też. Piszemy o przebiegach więc nie wiem o co chodzi Tobie...
  15. ładna sztuka kolor też fajny
  16. Arkadiush odpowiedział(a) na KaMaZ87 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładna ładna
  17. tylko żeby aku Ci nie siadł Winczako:wink: podładowałeś już go? Ciebie to z daleka słychać
  18. ładnie ładnie widzę że też masz słoneczka na audi :wink:wymień kierownicę też kolor ładny
  19. Ja mam gdzieś to wezme dzisiaj na spot, to może ktoś Ci podrzuci do PWR:decayed: BTW Vario Ty sie czasem nie wybierasz?? Bart-S możesz wziąć te dekielki?? Ja wezmę felgi o ile bagaja otworze, bo na mrozach ostatnio coś sie zacina:wink: no jakbyś wziął byłbym wdzięczny
  20. no jakoś ekipa nie kwapi się
  21. bardzo smieszne he a tak serio? Powaznie mowie. Udokumentowany. A pozatym samochód długi czas w rodzinie... ja mam niecałe 174 tys i tez udokumentowany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.