Treść opublikowana przez Arkadiush
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
a foty 2din sa na stronie 3 na roboczo jak i w samochodzie ---------- Post dopisany 29-12-2012 at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2012 at 13:17 ---------- i nowy gadzet w pełni sprawny działajacy http://s2.postimage.org/pkpxwmr9x/image.jpg <br /><br /> ---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ---------- http://s9.postimage.org/gm9ur7tfv/image.jpg <br /><br /> http://s13.postimage.org/4gydykjab/image.jpg <br /><br /> ja mam trochę inny ten scyzoryk:whistling:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pany do was pytanie. Zamiast malowania coś takiego jakbym zrobił na masce?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
NO dzwoniłem do niego 3 razy i lipton :facepalm:nie odbiera ---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ---------- gdybym mógł pojechałbym z wami
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wysłałem na pw. ---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ---------- Wysłałem na pw. Powiedz Lechowi, żeby też wpadł do Vario - zabiorę dekle. ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ---------- ...takie nowe miejsce na spoty chyba się szykuje dzwonie do niego ale cisza na razie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ma ktoś jakiś number do Lele ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
O 16:30 powinienem być już na miejscu - swapniemy lampy, zrobimy Twój central, odbiorę ramki dla Arka i zwijam się na rezanko ze slo. o ile ramki dojadą ;P chyba że Grześku ma do Lele bliżej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jest czarna
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To jutro jakbyś był w Pz to byłbym wdzięczny za odebranie jak nie sprawi Ci to problemu Jutro po pracy podskoczę do Vario - teraz tylko zgrać się z Lele (Lechu podrzuciłbyś ramki do VC?) slo - mam MCE dla Ciebie http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/MCE/MCEF.JPG pisałem z Maxcudo to niby tam jest ramka ale pewny nie jestem:facepalm:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To jutro jakbyś był w Pz to byłbym wdzięczny za odebranie jak nie sprawi Ci to problemu
-
Podświetlanie LED
powinny świecić bo są nowe ze sklepu ale sprawdzę
-
Podświetlanie LED
nie nie próbowałem
-
Podświetlanie LED
tu w każdą stronę było podłaczane i nic ciemno ;/ ale z tyłu pewnie tego panelu nie wloże
-
Wasze przebiegi benzynowców
chyba Ci to nie przeszkadza no tak ale można pisać też. Piszemy o przebiegach więc nie wiem o co chodzi Tobie... haha, człowieku, aż mi się się śmiać chciało jak to przeczytałem. Na 270 wypowiedzi w tym temacie, 69 jest Twoich. Czyżbyś aktualizował przebieg co każdego posta? Większość Twoich wypowiedzi to SPAM Oczywiście chodzi o użytkownika Arkadiush. Spam to jest ciągłe pisanie jednej i tej samej rzeczy a nie robię tak. A po pierwsze piszę w wątku o przebiegach. Ankieta zrobiona
-
Podświetlanie LED
Witam. Mam pytanie. Otóż zamówiłem takie ledy: Panel Moduł Led 6 SMD5050 T10 W5W C5W C10W G4 12V (2888877168) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Aczkolwiek po podłączeniu ich one w ogóle nie świecą a jak włożę stare żarówki działają co to może być? Chodzi o podsufitówke na przodzie. I jak można włożyć ten panel na tył ? bo tam nie mieści się ten panel
-
Wasze przebiegi benzynowców
chyba Ci to nie przeszkadza no tak ale można pisać też. Piszemy o przebiegach więc nie wiem o co chodzi Tobie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Czerwona Suczita - A4 1.8 ADR
ładna sztuka kolor też fajny- [ALL B5] Silver limousine part II Quattro, Bose, Recaro...
ładna ładna sztuka- Audi A4 b5 historia prawdziwa:) od początku do teraz Czerwona niunia zapraszam
Lampy bym zmienił na Valeo- Moja ASIA
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko żeby aku Ci nie siadł Winczako:wink: podładowałeś już go? Ciebie to z daleka słychać- Moja Zieleninka A4 B5 :)
ładnie ładnie widzę że też masz słoneczka na audi :wink:wymień kierownicę też kolor ładny- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja mam gdzieś to wezme dzisiaj na spot, to może ktoś Ci podrzuci do PWR:decayed: BTW Vario Ty sie czasem nie wybierasz?? Bart-S możesz wziąć te dekielki?? Ja wezmę felgi o ile bagaja otworze, bo na mrozach ostatnio coś sie zacina:wink: no jakbyś wziął byłbym wdzięczny- Spoty Słupecko - Konińskie
no jakoś ekipa nie kwapi się- Wasze przebiegi benzynowców
bardzo smieszne he a tak serio? Powaznie mowie. Udokumentowany. A pozatym samochód długi czas w rodzinie... ja mam niecałe 174 tys i tez udokumentowany - Czerwona Suczita - A4 1.8 ADR