Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. MI też coś czasem poświstuje ... myślałem, ze to prędkość obrotowa, później że w powiązaniu z numerem przełożenia ... ale an razie nie wiem .. może kwestia ciśnienia doładowania i może mam nieszczelność w dolocie .... albo - jak rok temu - były to belki bagażnika .. ale wtedy było to ewidentnie przy określonej prędkości Tylko pewnie mówisz o DIESLU a ja mam BENZYNIAKA także nie wiem... jutro może Bart-S podłączy kompa i się coś okażę
  2. Bit do naszej piosenki Liroy-Impreza - YouTube
  3. Pany takie pytanie. OD jakiegoś czasu podczas jazdy mi coś śwista aczkolwiek nie wiem co to a jak podniosłem maskę przy świecach coś brzęczy że tak określę co to może być Panowie ? podczas jazdy raz świszczy raz nie tal samo pod maską blisko świec chyba też taki brzęczy a czy to wina oleju nie wiem bo od niedawna tak się stało... Sprawdzałem olej to jak wyjąłem miarkę była ok a jak wlożyłem to nawet kropki nie było... Co to może być ?
  4. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    NO to nie wiem co masz z tym.. może odłącz i podłącz od nowa aku to moze to pomoże; ) wczoraj przypadkiem kuklem na kody w klimatroniku i odziwo nr 17 Czyli prędkość pokazuje normalnie. Uj wie co było ale działa:) pewnie zrobił Ci prezent
  5. :hi:Gratulacje
  6. Może coś ogarniemy na Słupcy?
  7. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    to ja wiem ale nie w tym rzecz prawda? nie napisałem o tym tylko o czymś innym ---------- Post dopisany 26-01-2013 at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany 20-12-2012 at 01:19 ---------- Pany takie pytanie. OD jakiegoś czasu podczas jazdy mi coś śwista aczkolwiek nie wiem co to a jak podniosłem maskę przy świecach coś brzęczy że tak określę co to może być Panowie ?
  8. a co Ci się stało ?
  9. Ty akurat na PWR często jesteś :wink:ostatnio miałeś przyjechać to wybrałeś browara ojtam ojtam będziesz mi to wypominał jakby nie było w PWR cały czas jestem prawie:wink: To jakoś nigdy Cię spotkać nie można :grin:Bo u Bartka co jakiś czas byłem ze Slo i cisza po Tobie w poniedziałek kratki jadę ogarniać do Bartka to podjedź Był był, jak 3.0 składaliśmy z Miśkiem. Oj to wybacz to Banan podjedź w poniedziałek zobaczę Twoją kozę
  10. No to zapraszam na kolejne podejście - elektryki się nie boję. Problem w tym, że trzeba zrobić dla niej miejsce najpierw Bartek a czego się nie podejmiesz? chyba wszystko zrobisz Wszystko jest do zrobienia - tylko jak coś grzebię pierwszy raz, to lubię na spokojnie U mnie dzisiaj było na spokojnie wywaliliśmy stare włożyliśmy nowe kratki bez podświetlania Tak ale zadziałała kalulacja (czas potrzebny na wykoanie instalacji) + brak wymaganego sprzętu (nie byłem przygotowany na odwierty ). Ale prawie podłączyłeś kabelki i lutownica była nawet się nie nagrzała
  11. Ty akurat na PWR często jesteś :wink:ostatnio miałeś przyjechać to wybrałeś browara ojtam ojtam będziesz mi to wypominał jakby nie było w PWR cały czas jestem prawie:wink: To jakoś nigdy Cię spotkać nie można :grin:Bo u Bartka co jakiś czas byłem ze Slo i cisza po Tobie w poniedziałek kratki jadę ogarniać do Bartka to podjedź
  12. No to zapraszam na kolejne podejście - elektryki się nie boję. Problem w tym, że trzeba zrobić dla niej miejsce najpierw Bartek a czego się nie podejmiesz? chyba wszystko zrobisz Wszystko jest do zrobienia - tylko jak coś grzebię pierwszy raz, to lubię na spokojnie U mnie dzisiaj było na spokojnie wywaliliśmy stare włożyliśmy nowe kratki bez podświetlania
  13. No to zapraszam na kolejne podejście - elektryki się nie boję. Problem w tym, że trzeba zrobić dla niej miejsce najpierw Bartek a czego się nie podejmiesz? chyba wszystko zrobisz
  14. Twój nowy nabytek ? :polew::polew::polew::polew:
  15. Ty akurat na PWR często jesteś :wink:ostatnio miałeś przyjechać to wybrałeś browara
  16. Stringi Tomka na spoty
  17. Tylko Grześ - ja uczyłem się na nadwoziu B6. B5 prawie żadnych nie modziłem (nie było chętnych - teraz się jakiś oszołom znalazł ). Podejrzewam, że machnąłbyś mu to podświetlenie bez problemu Oszołom
  18. szacun kurde ale zajebioza kiera
  19. No Grzesiu prawie jak antyk
  20. Trzeba rozebrać wszystko pod kratkami - schowek pasażera, kierowcy i konsolę środkową. Nawiercić otwory na przewody - poprowadzić wiązkę. Trochę czasu zejdzie - a że nie robię B5 na codzień to i przygotować się trzeba lepiej prawie to samo napisałem będę się uczyć od Bartka będę rezał całą B5:grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.