Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. ładny kolejny srebrzak ---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ---------- pokaż wnętrze
  2. ale gdzie przyjechać do R.. czy PZn ?
  3. no trzeba jakoś się spotkać Ekipą
  4. Tylko bez sensu jest lakierować przód, po to, żeby potem myśleć o zderzaku, kupić i go znowu lakierować... Nie myślę teraz o zderzaku ze spryskami ---------- Post dopisany at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ----------
  5. No Michale spokojnie najpierw muszę zrobić to a później myślimy nie każde Audi ma spryski
  6. No ja jeżdżę na 4300 i jakoś ani razu nie doczepili się
  7. e tam mi to nie jest potrzebne zderzak i maska idą do malowania
  8. teoretycznie zastanawiam się nad tym aczkolwiek są ważniejsze sprawy do ogarnięcia
  9. kula się powolutku ale do przodu ---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ---------- ładnie się prezentują
  10. to zostajesz przy VOLVO z KLUBOWYMI RAMKAMI
  11. lepsze niż Audi
  12. mam zapas :kox:Jak tam Volvo?
  13. Ja mam lekkie problemy z IMMO bo ja mam problemy z pierścieniem bo mi nie odpali za każdym razem tylko kontrolka IMMO świeci ;/
  14. oddam opony z Audi ---------- Post dopisany at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ---------- I co tam swoim Walentynką kupiliście Pany ?
  15. Ja się mogę zamienić
  16. grill u mnie będzie można ognisko zrobić każdy kiełbaskę ma w spodniach:banan: ---------- Post dopisany 14-02-2013 at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany 13-02-2013 at 14:10 ---------- Coś z Konina
  17. różne roczniki różne przebiegi masakra
  18. koleś zdesperowany w WORD Konin
  19. miazga
  20. dalej ogarnijmy coś w niedziele raz konkretnie a nie czaimy się
  21. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    ok
  22. można z Poznaniem na Wrześniu
  23. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    błędy są usuwane ale jest tak samo ;/ ---------- Post dopisany 13-02-2013 at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany 05-02-2013 at 19:29 ---------- A gdzie jest ten pierścień?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.