Treść opublikowana przez Arkadiush
-
[A4 B5] silver by Won$ki KOŁA NA SPRZEDAŻ!!!!
ładny kolejny srebrzak ---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ---------- pokaż wnętrze
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ale gdzie przyjechać do R.. czy PZn ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no trzeba jakoś się spotkać Ekipą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tylko bez sensu jest lakierować przód, po to, żeby potem myśleć o zderzaku, kupić i go znowu lakierować... Nie myślę teraz o zderzaku ze spryskami ---------- Post dopisany at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ----------
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No Michale spokojnie najpierw muszę zrobić to a później myślimy nie każde Audi ma spryski
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No ja jeżdżę na 4300 i jakoś ani razu nie doczepili się
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
e tam mi to nie jest potrzebne zderzak i maska idą do malowania
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
teoretycznie zastanawiam się nad tym aczkolwiek są ważniejsze sprawy do ogarnięcia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kula się powolutku ale do przodu ---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ---------- ładnie się prezentują
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to zostajesz przy VOLVO z KLUBOWYMI RAMKAMI
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lepsze niż Audi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam zapas :kox:Jak tam Volvo?
-
Nie odpala, brak komunikacji VAG
Ja mam lekkie problemy z IMMO bo ja mam problemy z pierścieniem bo mi nie odpali za każdym razem tylko kontrolka IMMO świeci ;/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oddam opony z Audi ---------- Post dopisany at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ---------- I co tam swoim Walentynką kupiliście Pany ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja się mogę zamienić
-
Spoty Słupecko - Konińskie
grill u mnie będzie można ognisko zrobić każdy kiełbaskę ma w spodniach:banan: ---------- Post dopisany 14-02-2013 at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany 13-02-2013 at 14:10 ---------- Coś z Konina
-
Wasze przebiegi benzynowców
różne roczniki różne przebiegi masakra
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
koleś zdesperowany w WORD Konin
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemano
-
RS4 B5 By Kosiniak.
miazga
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Spoty Słupecko - Konińskie
dalej ogarnijmy coś w niedziele raz konkretnie a nie czaimy się- Silnik 1.8 125 koni-problemy
- Spoty Słupecko - Konińskie
można z Poznaniem na Wrześniu- Silnik 1.8 125 koni-problemy
błędy są usuwane ale jest tak samo ;/ ---------- Post dopisany 13-02-2013 at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany 05-02-2013 at 19:29 ---------- A gdzie jest ten pierścień? - Spoty Słupecko - Konińskie