Treść opublikowana przez Arkadiush
-
Spoty Słupecko - Konińskie
to nadal fura we Wrocku czy jak ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
także Werka nie musi prowadzić problemu nie ma Tomku poprawdzę Twojego MUSTANGA 200 KONNEGO
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a policja w razie kontroli nie będzie się sapać ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
NO ja mogę prowadzić Twojego paździeża także Weronika nie musi prowadzić problemu nie ma
-
Spoty Słupecko - Konińskie
i po lechu free
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no można na działeczkę i jechać ale raczej grilla nie robimy bo zima przyszła
-
Spoty Słupecko - Konińskie
chyba się spotykamy na koninie i wtedy lecimy nad jeziorko jakieś także my możemy lecieć tak jak ostatnio Slo Norbi i ja
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No w końcu zaczynamy działać coś bo masakra normalnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pany mam pytanie na temat LPG. W środę będe zakładał w Poznaniu gaz to od razu muszę jechać do urzędu żeby mi go wbili w dowód ? czy jak to wygląda ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Spoty Słupecko - Konińskie
pewnie Tycu;) 1. darek995 2. scq 3. dam-in 4. Arkadiush 5. Slo? 6. ghost ? 7.tyc_jan 8. ---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ---------- no spoko ja grilla biorę a Ty Norbi weź kiełbaski- SPOTY W TURKU
Pany jakiś spocik? organizujemy za tydzień w niedziele w koninie zapraszamy- Spoty Słupecko - Konińskie
Mikorzyn si! Jak słoneczko wyjdzie, gdzieś nad jeziorko, usadzić tyłek, leona free w rękę i porozmawiać o starych karabinach! no można coś takiego zorganizować jestem za :kox:a inni jak na to ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hejka:hi:- Spoty Słupecko - Konińskie
Slo jak wypryśniesz to do Poznania dojedziesz w 20 minut- Spoty Słupecko - Konińskie
albo grać ekipę i uderzyć na Poznań?- Które żarniki wybrać?
Ja mam 4300 i jestem zadowolony bardzo 5000k strasznie na niebiesko świeca i ich bym nie polecał- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o kim mówisz Tomku? albo garaż albo parkingu podziemne :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wyjedźcie do ludzi a nie ciągle Poznań- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Witam Panowie w niedziele 17 może jakiś spocik konkretną ekipa np w Wrześni ?- Spoty Słupecko - Konińskie
jeżeli patrzymy na 16-17 to ja mam wolne 17 tylko ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- Napisałem do dwóch z Gniezna czy z okolic to jeden mi napisał "może kiedyś" ---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ---------- może ogarniemy ekipę i polecimy gdzieś? tak jak Norbi napisał- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale od rana ? jeszcze dam jutro znać bo czekam czy alkantara będzie bo na klej przykleimy mocny i będzie si i myślę że z przepustnicą powalczymy a ile za to będziesz chciał ?- Spoty Słupecko - Konińskie
coś trzeba stworzyć grubszego a nie tak jedziemy z 3-6 ludzi- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Grzesiu będziesz miał czas za tydzień w czwartek na te dekory ? to byśmy u Vario zrobili jakby miał wolny garaż - Spoty Słupecko - Konińskie