Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. to nadal fura we Wrocku czy jak ?
  2. także Werka nie musi prowadzić problemu nie ma Tomku poprawdzę Twojego MUSTANGA 200 KONNEGO
  3. a policja w razie kontroli nie będzie się sapać ?
  4. NO ja mogę prowadzić Twojego paździeża także Weronika nie musi prowadzić problemu nie ma
  5. i po lechu free
  6. no można na działeczkę i jechać ale raczej grilla nie robimy bo zima przyszła
  7. chyba się spotykamy na koninie i wtedy lecimy nad jeziorko jakieś także my możemy lecieć tak jak ostatnio Slo Norbi i ja
  8. No w końcu zaczynamy działać coś bo masakra normalnie
  9. Pany mam pytanie na temat LPG. W środę będe zakładał w Poznaniu gaz to od razu muszę jechać do urzędu żeby mi go wbili w dowód ? czy jak to wygląda ?
  10. pewnie Tycu;) 1. darek995 2. scq 3. dam-in 4. Arkadiush 5. Slo? 6. ghost ? 7.tyc_jan 8. ---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ---------- no spoko ja grilla biorę a Ty Norbi weź kiełbaski
  11. Arkadiush odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    Pany jakiś spocik? organizujemy za tydzień w niedziele w koninie zapraszamy
  12. Mikorzyn si! Jak słoneczko wyjdzie, gdzieś nad jeziorko, usadzić tyłek, leona free w rękę i porozmawiać o starych karabinach! no można coś takiego zorganizować jestem za :kox:a inni jak na to ?
  13. Slo jak wypryśniesz to do Poznania dojedziesz w 20 minut
  14. albo grać ekipę i uderzyć na Poznań?
  15. Ja mam 4300 i jestem zadowolony bardzo 5000k strasznie na niebiesko świeca i ich bym nie polecał
  16. o kim mówisz Tomku? albo garaż albo parkingu podziemne :polew:
  17. wyjedźcie do ludzi a nie ciągle Poznań
  18. :hi:Witam Panowie w niedziele 17 może jakiś spocik konkretną ekipa np w Wrześni ?
  19. jeżeli patrzymy na 16-17 to ja mam wolne 17 tylko ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- Napisałem do dwóch z Gniezna czy z okolic to jeden mi napisał "może kiedyś" ---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ---------- może ogarniemy ekipę i polecimy gdzieś? tak jak Norbi napisał
  20. ale od rana ? jeszcze dam jutro znać bo czekam czy alkantara będzie bo na klej przykleimy mocny i będzie si i myślę że z przepustnicą powalczymy a ile za to będziesz chciał ?
  21. coś trzeba stworzyć grubszego a nie tak jedziemy z 3-6 ludzi
  22. Grzesiu będziesz miał czas za tydzień w czwartek na te dekory ? to byśmy u Vario zrobili jakby miał wolny garaż

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.