Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. Pany robimy coś w końcu czy stypa u nas ?
  2. Vario ja wszystko rozumiem spokojnie a w czym chciałeś pomóc ?
  3. :hi:Dzięki Vario za poświęcony czas
  4. no to gicior to akurat są 18
  5. no napisałem jak będzie gleba to nie będzie koza
  6. fajna i mody na +
  7. no tak szukaliśmy i w końcu udało się ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ---------- Pany co sądzicie o takim setupie letnim? Oczywiście do tego dojdą sprężyny itp Z wielkim podziękowaniem dla Varia oraz Slo na użyczenia sprzętu:travolta:
  8. no robilismy z Bartkiem ori instalacje że w razie czego nie będzie nikt widział a druga sprawa jedna śrubka nam spadła i ją szukaliśmy magnesem ---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ---------- e tam zwykłe kupie na lato normalne ---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ---------- kratki wydaję mi się takie same powinny być musisz patrzeć jak opór jest to obróć ją i powinna wejść aczkolwiek nie wiem
  9. Jutro wpadnę popołudniu do Vario więc jak coś niech ktoś wpadnie
  10. nie przesadzaj byś swoją pokazał a nie Nie planuje rezania to nie ma się czym chwalić ale ogólnie byś ją pokazał ---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ---------- No to wczoraj po prawie 5 h walce kratki zostały zamontowane Wczoraj u Bartka było tak: A później już tak: Dzięki Bartek
  11. nie przesadzaj byś swoją pokazał a nie
  12. ja jestem jutro i sobota w poznaniu więć jak coś chłopaki pisać
  13. Bardzo pilna sprawa? Jest jeden szrot pod Wrześnią ostatnio łowiłem części do Swifta , musiałbym podjechać i zobaczyć czy jakieś Uno i Lanos nie stoją. Ale to dopiero za tydzień/dwa bo coś tam miałem do swifta jeszcze do rozszabrowania Swift jest za***isty ojtam ojtam , jeszcze nim nie jechałeś a to epickie przeżycie , nie ma plastiku który by nie trzeszczał i skrzypiał - można nabrać dystansu do motoryzacji i dbania o auto ..... ......wsiadasz potem do A4 i czujesz się jakbyś bujał się A8 jak kratki nawiewu? Jutro będą ogarniane bo Bartek dzisiaj nie mógł no właśnie chce się przejechać SWIFTEM
  14. Bardzo pilna sprawa? Jest jeden szrot pod Wrześnią ostatnio łowiłem części do Swifta , musiałbym podjechać i zobaczyć czy jakieś Uno i Lanos nie stoją. Ale to dopiero za tydzień/dwa bo coś tam miałem do swifta jeszcze do rozszabrowania Swift jest za***isty
  15. a jak ---------- Post dopisany 29-01-2013 at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany 25-01-2013 at 09:30 ---------- Znalazłem chwile czasu i zrobiłem sobie drugie światło przeciwmgłowe Było tak: A teraz jest tak:
  16. nie pomogę Ci tu koledzy z Poznania
  17. jak szukasz części do Audi to tu patrz
  18. mogłeś napisać :)a po co byłeś ??
  19. :banan: ---------- Post dopisany at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------
  20. aha no ok ale ogarnąłem temat ze śrubkami bo klucz mi się spieprzył i dlatego napisałem eske ale jest wsio przygotowane oprócz środkowej konsoli
  21. dobra obczaję to dzięki za konsultację telefoniczną ---------- Post dopisany at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ----------
  22. nie dopuść do tego żeby temat z twoim samochodem popłynął jak CZIKITA http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/b5-afn-popticall-rs4-sedan-czikita-srodek-samochodu-229732/ o masakra jakie wnętrze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.