Treść opublikowana przez Arkadiush
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Pany robimy coś w końcu czy stypa u nas ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario ja wszystko rozumiem spokojnie a w czym chciałeś pomóc ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Dzięki Vario za poświęcony czas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
no to gicior to akurat są 18- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
no napisałem jak będzie gleba to nie będzie koza- [B5 ADR] Srebrna A-Czwórka Arka
fajna i mody na +- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
no tak szukaliśmy i w końcu udało się ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ---------- Pany co sądzicie o takim setupie letnim? Oczywiście do tego dojdą sprężyny itp Z wielkim podziękowaniem dla Varia oraz Slo na użyczenia sprzętu:travolta:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
no robilismy z Bartkiem ori instalacje że w razie czego nie będzie nikt widział a druga sprawa jedna śrubka nam spadła i ją szukaliśmy magnesem ---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ---------- e tam zwykłe kupie na lato normalne ---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ---------- kratki wydaję mi się takie same powinny być musisz patrzeć jak opór jest to obróć ją i powinna wejść aczkolwiek nie wiem- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
23:2 czyli moc- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jutro wpadnę popołudniu do Vario więc jak coś niech ktoś wpadnie- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
nie przesadzaj byś swoją pokazał a nie Nie planuje rezania to nie ma się czym chwalić ale ogólnie byś ją pokazał ---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ---------- No to wczoraj po prawie 5 h walce kratki zostały zamontowane Wczoraj u Bartka było tak: A później już tak: Dzięki Bartek- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
nie przesadzaj byś swoją pokazał a nie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jestem jutro i sobota w poznaniu więć jak coś chłopaki pisać- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bardzo pilna sprawa? Jest jeden szrot pod Wrześnią ostatnio łowiłem części do Swifta , musiałbym podjechać i zobaczyć czy jakieś Uno i Lanos nie stoją. Ale to dopiero za tydzień/dwa bo coś tam miałem do swifta jeszcze do rozszabrowania Swift jest za***isty ojtam ojtam , jeszcze nim nie jechałeś a to epickie przeżycie , nie ma plastiku który by nie trzeszczał i skrzypiał - można nabrać dystansu do motoryzacji i dbania o auto ..... ......wsiadasz potem do A4 i czujesz się jakbyś bujał się A8 jak kratki nawiewu? Jutro będą ogarniane bo Bartek dzisiaj nie mógł no właśnie chce się przejechać SWIFTEM- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bardzo pilna sprawa? Jest jeden szrot pod Wrześnią ostatnio łowiłem części do Swifta , musiałbym podjechać i zobaczyć czy jakieś Uno i Lanos nie stoją. Ale to dopiero za tydzień/dwa bo coś tam miałem do swifta jeszcze do rozszabrowania Swift jest za***isty- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
a jak ---------- Post dopisany 29-01-2013 at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany 25-01-2013 at 09:30 ---------- Znalazłem chwile czasu i zrobiłem sobie drugie światło przeciwmgłowe Było tak: A teraz jest tak:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie pomogę Ci tu koledzy z Poznania- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak szukasz części do Audi to tu patrz- Spoty Słupecko - Konińskie
mogłeś napisać :)a po co byłeś ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:banan: ---------- Post dopisany at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aha no ok ale ogarnąłem temat ze śrubkami bo klucz mi się spieprzył i dlatego napisałem eske ale jest wsio przygotowane oprócz środkowej konsoli- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra obczaję to dzięki za konsultację telefoniczną ---------- Post dopisany at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ----------- [ALL B5] A4 b5 fourious
nie dopuść do tego żeby temat z twoim samochodem popłynął jak CZIKITA http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/b5-afn-popticall-rs4-sedan-czikita-srodek-samochodu-229732/ o masakra jakie wnętrze - [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !