Treść opublikowana przez Arkadiush
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ramki klubowe zakupiliście? czy Ty Damian zmieniłeś ta Toyote ? :grin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Lele dzięki za ramkę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Karol Ty masz mapki z fotoradarami jestem chętny. Ja wgrałem do nawigacji w telefonie i działają :grin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario czekam cierpliwie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dla niebieskich jeszcze nie ma udostępnionych ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- Weź nie mów może następnym razem Vario a liczyłeś te dekory ile ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Slo mnie namawiał żebym również zawitał aczkolwiek nie dało rady się zamienić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra ogarnę popatrzę itp a Ty mi napisz na PW ---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ---------- tylko znaleźć dobrego lakiernika nie paprucha ---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ---------- Dobra spadam do łózka bo jutro rano do pracy:hi:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nosz kurw... Proszę Cię Zostawię dekle u Vario. Tylko zapytałem Bartku Ale co Ty się tak tego malowania boisz? Dobry lakiernik za***iście ogarnie temat... Nie boję się malowania znajdź gdzieś dobrego lakiernika który będzie prawie identyczny jak kolor samochodu ---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ---------- Po tym jak kumpel mi opowiadał o 2 specach od malowania to jakoś odechcialo mi się malować- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mówisz o face czy WWW ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nosz kurw... Proszę Cię Zostawię dekle u Vario. Tylko zapytałem Bartku- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A masz jakies katalogi itp do tego ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jutro zobaczysz pewnie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ok ale mniej więcej ile tak na oko ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No żeby pasowało pod kolor mojego samochodu ---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ---------- albo maska dach i tylna klapa- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o to samo zapytałem ---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ---------- Może maskę też w dipie dać jakby to wyglądało Vario?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ten niebieski mi się widzi :shock3: ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ---------- fajnie to wygląda- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pokażesz o co Ci chodzi?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko ciekawe ile Vario weźmie za dekory- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jaką polecałbyś Grzesiu?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chciałbym zmienić dekory u siebie tylko który kolor dobrać. czerwony czy złoty? Ktoś by tam mógł zajrzeć i zobaczyć? Samochodowe bagażniki dachowe, bagażniki rowerowe ? Poznań, cała Polska- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wysłałem na pw. ---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ---------- Wysłałem na pw. Powiedz Lechowi, żeby też wpadł do Vario - zabiorę dekle. ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ---------- ...takie nowe miejsce na spoty chyba się szykuje Bartek ja zostawiam fele u Varia na tydz takze az tak sie nie pali z tymi dekielkami:decayed: ramkę spakuj- A4 B5 TDI by a4-freunde
no jakoś ja też mam ori a całkiem inaczej wygląda niż Twój:whistling:- [B5 AFN] Mój srebrny Avancik
nieźle cisnąłeś że taki tył zaśnieżony:wink:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie robię tylko pytam bo nie chciałbym kupować maski tylko coś wymyślić innego. Jakieś propozycję ? - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00