Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Silver limousine part II Quattro, Bose, Recaro...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po sprzedaży mojego byłego A4 przyszedł czas na delikatne zmiany. Auto znalazłem dosyć szybko. Pacjent to A4 polift z silnikiem 1.8 turbo 180KM AJL.

No to tak:

Silnik:

1.8 turbo

180KM

280000 tys km, tak tak taki jest przebieg oryginalny nie jak w moim poprzednim dieslu 220 tys km :decayed:

założony jakiś chiński stożek który wylatuje na dniach :facepalm:

w planach odległych chip :whistling:

Zawieszenie:

seryjne 1BV

w planach gwint lub jakiś kit obniżający o co do Q ciężko :kwasny:

Wnętrze:

fotele Recaro z pełną elektryką, niestety nie grzane

kierownica z esy plus pakiet skóra

licznik z fisem

nagłośnienie BOSE

Felgi:

seryjne 17" z oponami 225/45 które lądują na złomie :whistling:

zima - kute felgi z A8 z oponami 205/55

w planach 18",19" wzór nieznany :naughty:

W planach:

bixenon

zderzak ze spryskami

pdc

zobaczymy co czas przyniesie :naughty:

DSC_0072.jpg DSC_0074.jpg DSC_0075.jpg DSC_0076.jpg

DSC_0077.jpg DSC_0078.jpg DSC_0079.jpg DSC_0080.jpg

DSC_0081.jpg DSC_0082.jpg DSC_0083.jpg DSC_0084.jpg

DSC_0097.jpg

Opublikowano

będę pierwszy:decayed: Recaro bogate, szkoda że licznik z czerwonym podświetleniem, fajnie że Q:kox:

Jak wrażenia po przesiadce z grzebanego diesla?:naughty:

W przyrodzie nic nie ginie, znowu będą dwa fajne srebrne sedany w SO:grin:

Opublikowano

jak ja podrasujesz to nikt sie nie kapnie ze furacza zmieniles :decayed:

Opublikowano

AJL fajny silniczek do tego Q i sedan - nic tylko pogratulować :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
będę pierwszy:decayed: Recaro bogate, szkoda że licznik z czerwonym podświetleniem, fajnie że Q:kox:

Jak wrażenia po przesiadce z grzebanego diesla?:naughty:

W przyrodzie nic nie ginie, znowu będą dwa fajne srebrne sedany w SO:grin:

Fis trochę wypalony i docelowo i tak będzie z białym podświetleniem. Przesiadka z grzebanego diesla, hmm na pewno brakuje momentu ale za to powyżej 3tys jest ogień i myśl że samym programem robię ponad 200KM :decayed:. Druga rzecz to kultura pracy oczywiście na korzyść benzyny, do tego zimą mniej problemów z odpalaniem pewnie. No i Q nie mogę się doczekać śniegu :banan:
Opublikowano

ładna sztuka i masz w Q :slina: bezawaryjności życzę

Opublikowano

Elegancka przesiadka:naughty: Bulczas nie da rady przebic 200km programem bez ruszenia mechaniki:wink: turbo trzeba by załadować K03s to z BEXa

Opublikowano
  • Autor
Elegancka przesiadka:naughty: Bulczas nie da rady przebic 200km programem bez ruszenia mechaniki:wink: turbo trzeba by załadować K03s to z BEXa

Czyli program tutaj się mija z celem bo ile dojdzie 10KM :grin: Dobrze będzie na fajne koło i gwint :naughty:

Opublikowano

Nie no softa warto zrobić, powinno dać okolice 200, przejrzyj sobie wątek modyfikacje 1,8t:wink:

Opublikowano

ile teraz trzeba dac za takie zadbane 1.8TQ?

jesli mozesz to napisz PW...

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Bulczas no piękna przesiadka :kox:

sąsiedzi pewnie się nie zorientowali co:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Bulczas no piękna przesiadka :kox:

sąsiedzi pewnie się nie zorientowali co:decayed:

Każdy pyta czemu nie ma czarnego dachu już :grin:

20130113_003329.jpg 20130113_003409.jpg

<br /><br />

Opublikowano

ładna ładna sztuka :)

Opublikowano

I co Bulczas, jak tam jazda Quattro? :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
I co Bulczas, jak tam jazda Quattro? :decayed::decayed::decayed:
Nigdy więcej innego napędu :kox: Banan na twarzy cały czas :banan:
Opublikowano
I co Bulczas, jak tam jazda Quattro? :decayed::decayed::decayed:
Nigdy więcej innego napędu :kox: Banan na twarzy cały czas :banan:

Dokładnie tak samo powiedziałem sobie po jeździe testowej identycznym samochodem, tuż przed rozebraniem na graty. 180KM robi robotę i śniegu do pośmigania bokiem nie potrzeba. We wtorek zawita kolejna z AJL .. Przegonię wszystkie 180 kuce :grin:

PS. Posiadam do tego silnika i Q zawieszenie 1BE z lepiej wyposażonej wersji, a także np biały licznik czy gałkę od S4. Jakby co, pisz.

Opublikowano

Bulczas bierz tajle co kolega wyżej wymienił. :naughty: Furka fajna obadana na żywo juz jakiś czas temu. :decayed:

Opublikowano
gałkę od S4

jak wygląda gałka s4 w b5?:whistling:

Opublikowano

poprostu obszyta skórą:whistling: w A4 są takie same, jak jest wersja skórzana

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.