Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Silver limousine part II Quattro, Bose, Recaro...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
poprostu obszyta skórą:whistling: w A4 są takie same, jak jest wersja skórzana

Wszystkie gałki po lifcie są w skórze :eusathink:

Opublikowano
poprostu obszyta skórą:whistling: w A4 są takie same, jak jest wersja skórzana

Wszystkie gałki po lifcie są w skórze :eusathink:

nie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ja mam skórzaną :kox:

---------- Post dopisany 27-01-2013 at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany 18-01-2013 at 18:53 ----------

No to zaczynamy powoli wiosenne porządki :whistling: Wielkie podziękowania dla Hammera za ogranięcie wszystkiego i dla szwabów za ekspresową wysyłkę :grin:

20130126_191834.jpg

Opublikowano

no ładnie, to teraz jakieś mądre koło:naughty:

Opublikowano

ile $$ takie prezenty ? ^^

Opublikowano
  • Autor
no ładnie, to teraz jakieś mądre koło:naughty:
I tu się zaczyna problem bo posucha na allegro jak nie wiem :thumbdown: Wszystko tylko ori i ori :whistling: Mam chrapkę na jeden wzór ale jest w kosmicznej cenie :grin:

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

ile $$ takie prezenty ? ^^

PW

Opublikowano

no ładnie ładnie a co to za wzór ??? koła

Opublikowano
Mam chrapkę na jeden wzór ale jest w kosmicznej cenie :grin:

Mercedes?:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Nie Mercedesy mnie nie kręcą raczej,

Rotory :whistling:

Opublikowano

myślałem że mówisz o tych, ktoś je ostatnio wrzucił w battalionie - chyba jedyny komplet na allegro:wink:

7158327063_505ea52c6b_c.jpg

A Rotory moim zdaniem chyba trochę zbyt nowoczesne do spokojnej, seryjnej budy b5:eusathink:

Opublikowano
  • Autor

No może nowoczesne ale podoba mi się bardzo ich design :naughty: Ale pewnie ich nie kupie bo cena powala, więc zostaje szukać intensywnie. Jakbyś widział coś ciekawego możesz podesłać linka :wink:

Opublikowano

Z SS pod Q bedziesz zadowolony:wink: tylko odboje sobie zalóz twardsze na tył, bo niestety z ludźmi z tyłu skręcony odpowiednio lubi dobijać:wink:

Opublikowano

Michał ma racje, rotory są zbyt nowoczesne do naszych fur, chociaż na takim RSie zrobią szał, Bulczas, zawsze lubiłeś szprychy...

554793_261744413929331_1429878907_n.jpg

Opublikowano
  • Autor
Z SS pod Q bedziesz zadowolony:wink: tylko odboje sobie zalóz twardsze na tył, bo niestety z ludźmi z tyłu skręcony odpowiednio lubi dobijać:wink:
Czytałem kiedyś że od golfa chyba czy to o te chodzi

---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ----------

Michał ma racje, rotory są zbyt nowoczesne do naszych fur, chociaż na takim RSie zrobią szał, Bulczas, zawsze lubiłeś szprychy...

http://s14.postimage.org/j2c1cv3ct/554793_261744413929331_1429878907_n.jpg

:jerk::slina:
Opublikowano
Ja mam skórzaną :kox:

---------- Post dopisany 27-01-2013 at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany 18-01-2013 at 18:53 ----------

No to zaczynamy powoli wiosenne porządki :whistling: Wielkie podziękowania dla Hammera za ogranięcie wszystkiego i dla szwabów za ekspresową wysyłkę :grin:

http://s19.postimage.org/3vzu67uhr/20130126_191834.jpg

jak bys linka nie dostale to bys nie wiedzial o tym gwincie:wink::grin:

Opublikowano

Na ebay są dobre promocje:grin: KW za 350zł do Q:kox:

Opublikowano
Na ebay są dobre promocje:grin: KW za 350zł do Q:kox:

gorzej jak wyebany ale w Pl gdzies regeneruja

Opublikowano
  • Autor

Obserwowałem kilka używek ale jak mam dać 500-600 i regenerować to za tysiaka mam nówkę a do Q i tak nie ma wyboru jak do ośki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.