Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja ASIA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i stało sie. W ostatnią niedziele zostałem pełnoprawnym członkiem. Po oględzinach kilku sztuk (ulepionych sztuk) znalazlem.

Myśle ze nawet w dobrym stanie.

A4 B5 1.9tdi 110 km AVANT

A co tam w niej siedzi to tak:

-1.9 tdi AFN

-klimatronik

-2 el. szyby

-2 podyszki

-el. lusterka

-tempomat

-ori radio concert

-hak

coś tam napewno jeszcze jest. Dodam pózniej jak odkryje.

Zostało w niej wymienione juz przezemnie:

-kompletny rozrzad z wszystkimi rolkami i napinaczami

-pompa wody

-olej (mobil super 10w40) + wszystkie filtry (sztuk 4)

-termostat

-napinacz paska alternatora

-niestety chłodnica (stara została nadszarpnięta zębem czasu);-)

-wężyki powrotu(stare juz twarde były więc poszły do wymiany)

-uszczelka pokrywy zaworów(zła nie była ale szału tez nie było)

-oczywiście płyn chłodniczy (dynagel 2000)

No i to chyba na tyle by był.

ZDJĘCIA JESZCZE Z KOMISU

JAK OGARNĘ JĄ TROCHE TO ZROBIE ZDJĘCIA NA SWOIM TERYTORIUM

C26875618_1.jpg

<br /><br />

C26875618_4.jpg

<br /><br />

C26875618_9.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Fajnie, że masz już wymieniony zderzak ze spryskami (działają spryski?), fotele kubełkowe też na plus no i kiera obszyta ale pewnie będziesz zmieniał na 3-ramienna :)

jeśli chodzi o airbagi to masz minimum 4 szt.

Opublikowano
  • Autor

No airbagi fakt 4 (małe niedopatrzenie) ;-). Spryski działaja będzie czym ksenon myć he he.

Co do planów to narazie nie ma. Ale cos napewno w przyszłosci będzie.

Opublikowano

fajny Avnat! Ori spryski w zderzaku :thumbup1: Wnętrz też ładne, ale 3-ramienna kierownica aż się prosi do tył kubełków :wink: Jakieś plany co dalej już są? :wink:

Opublikowano

no łada sztuka pozazdrościć spryskiwaczy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Puki co to ksenon i środek wszystki lampki w led. Może to nie do końca piknie. Ale mi sie podoba. A pózniej alu.

Niestety gleby nie będzie. Nie na moje warynki nisko zawieszone auto. Niestety.

Był GOLF 3(i jeszcze jest) i musze stwierdzic ze miska ma wiecej metrów spawu niż progi (nie obrazajac posiadaczy golfów).

1_083.jpg

<br /><br />

Opublikowano

galeby wielkiej jeśli nie masz warunków nie musisz robić, ale jakieś sprężynki -30mm poprawią wygląd, a auto będzie nadal użyteczne :wink:

Opublikowano
  • Autor

Pożyjemy zobaczymy. Narazie sprawdzam i testuje. I puki co wszystko gra.

W niedziele robie mały wypad w Bieszczady.

Opublikowano

O Dynowiak:decayed: Siema, w Bieszczadzy przetestujesz zawieche po tych dolach:grin: zanim dojedziesz do Sanoka:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

No fakt narazie nic nie stuka ani nie puka przetestuje w niedziele i wszystko wylezie he he (chociaż po oględzinach w warsztacie nie powinno nic się pokazać)

Może uda się jakąś fotkę zrobić w ładnej zimowej scenerii Bieszczad o ile pogoda nie dopisze he he

---------- Post dopisany 13-01-2013 at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2013 at 21:03 ----------

No i zaczynamy:

-podświetlenie tablicy rej. BIAŁE

-podświetlenie wnętrza BIAŁE

-ksenon (HID) ;-)

-postojówki białe

Opublikowano

ale, że jak już takie zmiany czy tylko plany:naughty:

Opublikowano

ładna ładna :)

Opublikowano
  • Autor

Juz takie zmiany wpadły. Pomału pomału bede modził.

Opublikowano

no to jak na początek fajne zmiany :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Troche wolnego czasu nie poszło na marne

17012013273.jpg

<br /><br />

Opublikowano

tez sie do tego zbieram ale nie mam warunkow haha ;d moglbys opisac przebieg prac i jakich papierow uzywales ? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Kolego samę końcówke zacząłem 120 na szlifierce oscylacyjnej (głębokie wżery) a potem juz całość 240, 320, 500, 2000 i na końcu pastą TEMPO.

Półtorej godziny roboty efekt zadowalający. Choć mogłoby być lepiej. I tak mówią ze smoli i trzeba przetrzeć co jakiś czas.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.