Treść opublikowana przez Arkadiush
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jedziesz na Bukowine ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba nie bo ekipa się wykruszyło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Też dobry pomysł Jedzie ktoś na Bukowine ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak zawsze nasza organizacja jest the best ---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ---------- ale to miał być spot na zakończenie roku 2012
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może ogarniemy coś na PWR ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba że zrobimy gdzieś bliżej żebyśmy spotkali się konkretnie ekipą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może o datę Ci chodziło:doh:no mi pasuje cały dzień w niedziele bo mam wolne ale pytanie gdzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chodzi Ci o godzinie tej wieczornej?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie to jak coś w niedziele organizujemy ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a w 3 śpisz układ porządny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to grubo to jeden pokój na spotkania klubowiczów? na spoty ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to daleka przeprowadzka !
-
Audica nie odpala
ja miałem tak prawie tak samo. Ja oddałem do swojego elektryka i mi ją przeczyścił. Osobiście sam się nie podjąłbym czyszczenia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Weź kilku z nas w kombi i zapakujemy Ciebie całego:grin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie ogarniesz trochę czasu w niedziele ?
-
Audica nie odpala
mi się wydaje że przepustnica najpierw bo ja miałem czyszczoną a jak nie to używkę kupi elektryk i zrobi ---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:40 ---------- a świece też możesz wymienić
-
Audica nie odpala
Wydaje mi się jak obroty skaczą Tobie to przepustnica bo ja miałem coś w podobnie i byłem u elektryka i wyczyścił mi przepustnice i jest wszystko si:naughty:
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Na razie zderzak to odległy temat; ) chce zrobić najpierw porządek w środku na 4 stronie nowe foto
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wstępnie jestem za .... W niedziele coś na zakończenie i podsumowanie roku 2012 fajnie by było jakbyśmy zebrali ekipe ---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ---------- piszesz się na niedzielne pożegnanie 2012 roku? ;D
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jednak to prawda co mówią o polakach Polak potrafi :grin: ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ---------- Panowie może w niedziele zrobimy jakieś spotkanie na zakończenie roku 2012?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ale ekipa no nie ma co Tomek a Ty jak tam już wytrzeźwiałeś?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Polish tuning wieś :grin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jeśli widziałeś Audi to tak - jeśli ktoś szedł piechotą, to nie ja. Nie widziałem audi właśnie ---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ---------- ---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ---------- Samochód mistrzostwo Oferta - Audi A4 - Witam stan bardzo dobry !! możliwa zamiana !! nie odp na meile !!! wszelkie info pod numerem 889366706 :grin::grin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry polski film ---------- Post dopisany at 01:01 ---------- Poprzedni post napisany at 00:59 ---------- jechałem ulica Zamysłowskiego i wydawało mi się że właśnie Ciebie widziałem:banan:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no nie wiem jak się nazywa ta ulica dowiem się i dam znać ale kurde dałbym rękę odciąć że to Ty byłeś koło 22