Treść opublikowana przez Arkadiush
-
Zegary
No powiem Tobie że widać różnice i mocno to daje :facepalm:ale ja nie podpowiem Tobie. Też szukałem zegarów polift ale tam IMO jest w liczniku i bawienie się by było także zostanę przy swoich tylko muszę poczekać aż elektryk mój znajdzie czasu bo jak już to rezenie wszystkiego będzie każdy czujnik itp trzeba będzie dawać manetkę zmienić itp ---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ---------- i chyba nie masz czujnika temp po lewej i może ładowności aku
-
Zegary
a pokaż efekt jak to wygląda u Ciebie
-
Zegary
Ja nie mam polifta ja mam zwykły liczniki 4 zegary a znalazłem taki sam z zegarkiem i pełnym fis-em tylko manetke bede musiał zmienić
-
Zegary
no tak ---------- Post dopisany 09-12-2012 at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany 21-11-2012 at 11:44 ---------- Kupie dobre zegary polift pisać ---------- Post dopisany 20-12-2012 at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany 09-12-2012 at 22:10 ---------- w sumie znalazłem zegary z takim samym zegarkiem jak ja mam i tylko będzie trzeba z kabelkami walczyć bo IMo w kluczyku mam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Slo jaka sygnatura :kox:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
widzę żę koledzy z Konina i okolic budzą się ze snu zimowego
-
Pytanie silnik benzynowy
No wiesz w km jest różnica na pewno aczkolwiek leje na zmiane 95 a 98. Słyszałem że na Shellu jest dobra bena ale nie wiem bo nie miałem okazji jeszcze zatankować..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja mam np Nokie E6 dobry telefonik a bateria trzyma mi około 6-7 dni
-
Pytanie silnik benzynowy
świece wymieniałem jakieś 3-4 miesiące temu więc myślę że to możemy odrzucić. Aczkolwiek może to wina paliwa? No nie wiem ciągle tankuje Verve98 i nie wiem ---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ---------- No zobaczę z tym pomysłem może się uda ale jak to nie to to nie wiem ;/ nie dzieje się to ciągle ale raz na jakiś czas.. Albo przepustnica jest zapieprzona ;/
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Dobrze że autko znalazło się
-
Pytanie silnik benzynowy
Objawy są takie żę samochód działa na biegu jałowym jest ok a jak się przyciśnie gaz to tak się dusi jakby "pierdział" i nie wiem co to jest myślałem że woda ale nie ;/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A coś już wiadomo nad zlotem ogólnopolskim ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
jak każdy ma tel przy sobie Tomasz jak zawsze w posterunku B6 ---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ---------- no zawsze można kulig ile dasz rade samochodów uciągnąć za jednym razem :naughty:
-
Pytanie silnik benzynowy
Panowie tak się was zapytam. Samochód stoi pod wiatą na dworze i mam w zbiorniku ponad 40 litrów paliwa i jak odpalam zostawiam go na chwile i jak ruszam to tak "pierdzi" jak go mocno przegazuje to jest ok. Dolałem dodatek na usuwanie wody i co jakiś czas jest to samo co to może być?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tomasz jak zwykle dostępny 24/7 :banan:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Chyba brak chętnych, od ostatniej Twojej propozycji praktycznie zero odzewu, niestety... PS: czy na forum dostępny jest gadżecik - wizytówka forum, którą można włożyć za wycieraczkę spotkanej A4? Szukałem na forum, ale chyba nie ma, mogę się mylić... W mojej małej miejscowości widzę wiele A4, ale bez ramek klubowych, na forum też nie znalazłem nikogo... Myślę że taka wizytówka byłaby fajną sprawą Nie potrzeba wielce kolorowej wizytówki, która wiąże się z jakimiś kosztami. Wystarczy napisać na małej kartce adres strony z zaproszeniem. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany to wejdzie i się zarejestruje pomimo tego czy będzie to kolorowa reklama z zaproszeniem czy zwykła informacja na białej kartce ale wiesz włożysz wizytówkę czy coś to inaczej jakoś tak myśle no spota można zrobić gdzieś tak jak Bart-s mówił w PWR i do jakieś pizzerii coś np ---------- Post dopisany 18-11-2012 at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany 14-11-2012 at 13:41 ---------- Panowie organizujemy coś? Na Wrześni? ---------- Post dopisany 19-12-2012 at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany 18-11-2012 at 13:05 ---------- Ale tu u nas stypa Panowie żyjecie tutaj ?
-
Akumulator BOSCH
nowy s4 kosztuje u mnie 300 ---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ---------- no po części masz rację podłącze go do prostownika :-) A w której części nie mam racji? Uświadom mnie co robię źle no dobrze mówisz ---------- Post dopisany 19-12-2012 at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany 08-12-2012 at 16:14 ---------- powiedzcie mi. Czy może być wina akumulatora żeby przepustnica co jakiś rozregulowała się ?
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
i tego Tobie z całego serca życzę a tak po za tym, żeby OT nie poszło na marne: plany a do tego widać, że nie tylko na piśmie, ale również widać efekty tak trzymać!! Może S zrobi się ale to dalekie plany ---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ---------- E tam Panowie nie powinni się doczepić jak na spocie patrzyliśmy to moje Hidy dobrze są ustawione ekipa stwierdziła tak ---------- Post dopisany at 12:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ---------- a co do planów wszystko po trochu pomalutku dążę do celów i planów żeby wyglądało na ładnego avant ---------- Post dopisany at 12:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ---------- może za 5 lat dostane zaproszenie do batalionu :grin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
w robocie byłem od 8 do 20 i sam niedawno wróciłem.. jak coś mam wolne to możemy się spiknąć to zobaczysz jak dają Hidy- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
no to kozak ja zbieram pomału- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
a nuda zaraz spadam spać a u Ciebie? widziałem w końcu temat dałeś- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Grzesiu spokojnie nic się nie stało gadałem z policjantem i nie doczepią mi się do lamp ---------- Post dopisany at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ---------- ja ostatnio na Spocie patrzyliśmy i dobrze są ustawione- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Teoretycznie też mogę śmigać bo bukowiny zależy jaki termin itp- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
wiem ale miałem pasażerkę która odpoczywała spała i tak lipton ---------- Post dopisany at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ---------- Ja gadałem z policjantem dzisiaj kolegą powiedział jak dobrze jest ustawiony i nie przeszkadza innym to jest ok - [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !