Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. no trzeba porobić trochę ---------- Post dopisany 12-12-2012 at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany 11-12-2012 at 23:43 ---------- :hi::hi:Bry a u nas co się dzieje taka stypa ? Panowie co z wami ?
  2. jutro do elektryka zadzwonie i zapytam
  3. Arkadiush odpowiedział(a) na bernardo8 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    normalnie cieszymy się razem z Tobą
  4. Panowie ktoś może z Poznania czy okolic jest w stanie przemienić licznik z przed lifta na polifta z fis-em ?
  5. Co sądzicie o tym autku?
  6. no po części masz rację podłącze go do prostownika :-)
  7. ale masz też taki że nie masz możliwości dolewania wody ? czy jaki masz? u mnie też chyba będzie trzeba
  8. no to ciągnie Ci nieźle :decayed:
  9. no jak ja kupiłem samochód to taki był aku i nawet go nie wymieniałem. Ale jak padnie aku to wtedy kupie z korkami
  10. no ok czaje ---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ---------- a ja tej zaślepki w ogóle nie mogę oderwać ani odczepić
  11. to jedziemy na basen :grin::grin:
  12. szczerze jak go kupiłem to taki był już... tamtą zime wytrzymał a teraz widać jakby przy odpaleniu męczył się.
  13. czyli akumulator wystarczy podładować ? czy jak ? ---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:18 ---------- pewnie to s4 ---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ---------- a mam jeszcze jedno pytanie. Jak odłączę akumulator to będą błędy w komputerze ?
  14. Witam. Mam taki akumulator jak widać na zdjęciu http://img15.imageshack.us/img15/5791/dsc00253ks.jpg problem taki że nie moge otworzyć w żaden sposób tej pokrywki gdzie są korki bo chciałbym dolać wody. Jak to otworzyć? bo w każdy możliwy sposób robiłem nawet wyjąłem aku i nic ;/:facepalm:
  15. mi przyniósł rózgę
  16. :hi:Witam ostatnio zauważyłem że lekka stypa się robi u nas Panowie
  17. ładna ale wrzuć coś z wnętrza
  18. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w Nadwozie i Wnętrze
    No to lipa bo chce zrobić zderzak po liftowy a okazuje się że trzeba zderzak kupić ;/
  19. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w Nadwozie i Wnętrze
    to ja wiem że inna tylko mi chodzi o rozmiar czy pasuje
  20. widziałem ale mi chodzi o nie wytartą bo swoją tez mam wytartą
  21. Arkadiush opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    Witam. Obecnie mam zderzak przed liftowy. Chciałbym mieć halogeny w zderzaku. Czy kratka z po lifta pasuje do przed ?
  22. też chyba odwiedzę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.