Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. ja u siebie będę montować z fisem
  2. no oczywiście nie ma problemu oczywiście jeżeli ekipa się zgra Sobota pasuje mi na raty... Tzn. co drugą mam pracującą, do tego zanim zjadę z delegacji to... Oczywiście dużo wcześniej wiem, które soboty mam wolne Tak więc liczę, że uda się coś zorganizować ostatnio był spot na wrześni w ubiegłą niedziele to aż 7 aut było podobno ja nie mogłem bo m nie choroba dopadła i lipnie było:facepalm:
  3. Tam jest gałka skrzyni z puszki po redbullu? Czy jadąc z Poznania do Warszawy przez Łódź (muszę tam odstawić ludzi) da się chociaż fragmentami A2 bez opłat przejechać? Przede wszystkim z Łodzi do Warszawy? wydaje mi się że jest km 10 gr za 1km bo od strykowa/konina za bramki się płaci 14 zł za jedną :facepalm:
  4. tak oszpecić audi masakra :facepalm:
  5. tuning na maxa :facepalm::facepalm::facepalm: ---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ---------- Oferta - Audi A4 - Sprzedam zadbanego avanta !!! Szkoda mi się go pozbywać, ale szukam nowszego modelu. Pierwotnie chciałem przekazać auto znajomy kolejny delikwent światła masakra :facepalm::facepalm:
  6. no oczywiście nie ma problemu oczywiście jeżeli ekipa się zgra
  7. :hi:Patrząc na otomoto znalazłem coś takiego Oferta - Audi A4 - POLECAM TUNINGOWANE - DZIKIE AUDI W PIĘKNYM KOLORZE. ALU FELGI -17 Z NOWYMI OPONAMI-SZEROKOŚĆ OPONY Z PRZODU 215 A Z TYŁU 235 ,KL co sądzicie Panie/Panowie?
  8. Panowie coś ogarniemy jakiś spocik coś? Chodzi tu o spot koniński itp tylko trzeba by było większą ekipę zebrać
  9. ja mam namiary do ziomka który się tym zajmuje ---------- Post dopisany at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ---------- :hi:
  10. szczerze nie powiem CI bo dałem do elektryka to i mi zrobił za 10 zł po znajomości :banan:
  11. luźne może styki są i dlatego nie działa... ja tak miałem u siebie że w kostce miałem wypięte lekko
  12. a u elektryka byłeś może ?
  13. chłopacy może jak to zobaczą to odezwą się w tej sprawie
  14. ogólnie widać że tarcze zegarów sa bardzo dziwne i oznaczenia np aku itp widać gołym okiem
  15. a jakie masz zegary na tą chwilę ? teoretycznie można aczkolwiek jak gadałem z moim ziomem który mi robić będzie zegary że trzeba po prostu dodatkowe sondy podłączyć czy coś takiego
  16. to je wrzuć bo nic nie ma ;] ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- szczerze widzę 1 raz takie zegary dziwne trochę.. są takie w B5 ale nie aż takie....
  17. to są zegary po lifcie widzę ---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ---------- zdjęć nie można powiększyć i lipa
  18. na spocie konińskim były 2 jak dobrze Pamiętam a na ostatnim spocie na Wrześni nie wypowiem się bo leżałem w łóżku ja mam B5
  19. Ciekawe jakby to było gdybyśmy zrobili Spota Poznańsko-konińskiego i grilla oj czuje że byłoby grubo :naughty::naughty:
  20. pewnie wczorajszy jesteś
  21. Jak tam Panowie wam mija czwartkowe popołudnie? Slo na słupcy jesteś?
  22. : Hi: : Hi: : Hi: : A4fan:
  23. całkiem ładnie wygląda
  24. ładna sztuka powiedzcie mi Panowie dlaczego niektóre audi mają ustawienia świateł a ja ich nie mam ?
  25. no niektórzy mają a ja wyzdrowiałem w końcu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.