Treść opublikowana przez Arkadiush
-
Zegary z polifta do przedlifta ?
ja u siebie będę montować z fisem
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no oczywiście nie ma problemu oczywiście jeżeli ekipa się zgra Sobota pasuje mi na raty... Tzn. co drugą mam pracującą, do tego zanim zjadę z delegacji to... Oczywiście dużo wcześniej wiem, które soboty mam wolne Tak więc liczę, że uda się coś zorganizować ostatnio był spot na wrześni w ubiegłą niedziele to aż 7 aut było podobno ja nie mogłem bo m nie choroba dopadła i lipnie było:facepalm:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tam jest gałka skrzyni z puszki po redbullu? Czy jadąc z Poznania do Warszawy przez Łódź (muszę tam odstawić ludzi) da się chociaż fragmentami A2 bez opłat przejechać? Przede wszystkim z Łodzi do Warszawy? wydaje mi się że jest km 10 gr za 1km bo od strykowa/konina za bramki się płaci 14 zł za jedną :facepalm:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak oszpecić audi masakra :facepalm:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tuning na maxa :facepalm::facepalm::facepalm: ---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ---------- Oferta - Audi A4 - Sprzedam zadbanego avanta !!! Szkoda mi się go pozbywać, ale szukam nowszego modelu. Pierwotnie chciałem przekazać auto znajomy kolejny delikwent światła masakra :facepalm::facepalm:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no oczywiście nie ma problemu oczywiście jeżeli ekipa się zgra
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Patrząc na otomoto znalazłem coś takiego Oferta - Audi A4 - POLECAM TUNINGOWANE - DZIKIE AUDI W PIĘKNYM KOLORZE. ALU FELGI -17 Z NOWYMI OPONAMI-SZEROKOŚĆ OPONY Z PRZODU 215 A Z TYŁU 235 ,KL co sądzicie Panie/Panowie?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie coś ogarniemy jakiś spocik coś? Chodzi tu o spot koniński itp tylko trzeba by było większą ekipę zebrać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mam namiary do ziomka który się tym zajmuje ---------- Post dopisany at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ---------- :hi:
-
zamykanie szyb po przytrzymaniu kluczyka w zamku drzwi- nie dziala
szczerze nie powiem CI bo dałem do elektryka to i mi zrobił za 10 zł po znajomości :banan:
-
zamykanie szyb po przytrzymaniu kluczyka w zamku drzwi- nie dziala
luźne może styki są i dlatego nie działa... ja tak miałem u siebie że w kostce miałem wypięte lekko
-
Co to za zegary?
a u elektryka byłeś może ?
-
Co to za zegary?
chłopacy może jak to zobaczą to odezwą się w tej sprawie
-
Co to za zegary?
ogólnie widać że tarcze zegarów sa bardzo dziwne i oznaczenia np aku itp widać gołym okiem
-
Zegary z polifta do przedlifta ?
a jakie masz zegary na tą chwilę ? teoretycznie można aczkolwiek jak gadałem z moim ziomem który mi robić będzie zegary że trzeba po prostu dodatkowe sondy podłączyć czy coś takiego
-
Co to za zegary?
to je wrzuć bo nic nie ma ;] ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- szczerze widzę 1 raz takie zegary dziwne trochę.. są takie w B5 ale nie aż takie....
-
Co to za zegary?
to są zegary po lifcie widzę ---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ---------- zdjęć nie można powiększyć i lipa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na spocie konińskim były 2 jak dobrze Pamiętam a na ostatnim spocie na Wrześni nie wypowiem się bo leżałem w łóżku ja mam B5
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ciekawe jakby to było gdybyśmy zrobili Spota Poznańsko-konińskiego i grilla oj czuje że byłoby grubo :naughty::naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pewnie wczorajszy jesteś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak tam Panowie wam mija czwartkowe popołudnie? Slo na słupcy jesteś?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
: Hi: : Hi: : Hi: : A4fan:
-
[b5 1.8t ANB] Czarny avant
całkiem ładnie wygląda
-
[B5 1.8 LPG] Pasjonatka
ładna sztuka powiedzcie mi Panowie dlaczego niektóre audi mają ustawienia świateł a ja ich nie mam ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no niektórzy mają a ja wyzdrowiałem w końcu