Treść opublikowana przez Arkadiush
-
Zegary
ja znalazłem takie z podświetlaniem czerwonym całym i mi wystarczy w sumie też ładnie wyglądać będzie i wsio będzie podłączone na tip top nawet tempomat:naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie może w niedziele na PWR zrobimy jakiś spocik ?
-
Zegary
ja też takie chciałem ale nie znalazłem takich
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi::hi:hejooooo :hi:
-
Zegary
no ogarnie temat to wstawię efekt tego rezania
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie jakiś spocik coś?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
moglibyśmy coś zrobić konkretnego na PWR np połowa drogi ale teraz konkretna ekipa i ludzie
-
Zegary
ja bede miał te zamontowane i tak lipa ;/ ale zobaczymy czy podłączą mi chłopaki
-
Zegary
http://obrazki.elektroda.net/81_1279542685.jpg takie właśnie potrzbuje
-
Zegary
wszystko ok tylko mam inny zegarek ten bez cyferek i lipa byłaby z podłączeniem:facepalm:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wróciłem ze Wrześni właśnie a u Ciebie? na baletach pewno byłeś? nie miałem spotkanie na balety nie jeżdżę bo jakoś nie chce patrzeć jak po sali latają 13-16 latki i szukają przygód :facepalm: ---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ---------- Organizujemy coś na PWR? coś większego czy coś?
-
Zegary
no dobra to czekam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
: Hi:
-
Zegary
a pokaż jak one wyglądają kolego wrzuć tu zdjęcie
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
widziana dzisiaj Września audi a4 avant dwie ładne kobietki prowadziły i audi na PO który przejeżdżał przez wrześnie? przyznać się :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wróciłem ze Wrześni właśnie a u Ciebie?
-
[ALL B5] Audi A4 Quattro B5 2.8 V6 193 KM 1997 LPG
wrzuć coś więcej zdjęć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:
-
Zegary
no właśnie zastanawiam się czy brać je czy nie... ---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ---------- a ile to pracy w mniej więcej zajmę? bo mi mówili że z dodatkowymi tymi sondami problem będzie ;/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hejka :hi::hi:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
slo jak zwykle na posterunku
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Bartek trzymamy słowo
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Chyba brak chętnych, od ostatniej Twojej propozycji praktycznie zero odzewu, niestety... PS: czy na forum dostępny jest gadżecik - wizytówka forum, którą można włożyć za wycieraczkę spotkanej A4? Szukałem na forum, ale chyba nie ma, mogę się mylić... W mojej małej miejscowości widzę wiele A4, ale bez ramek klubowych, na forum też nie znalazłem nikogo... Myślę że taka wizytówka byłaby fajną sprawą Była już raz inicjatywa to daliście ciała Jeśli chcecie zorganizować coś troszkę większego to PWR się do tego nadaje (zarówno Poznań jak i Konin mają tu 50km a i lokalnie kilka aut się znajdzie). Ja akurat byłem usprawiedliwiony że miałem anginę i nie mogłem do was dołączyć :facepalm: tylko czy Poznań dojedzie do PWR i okolice? Ostatnio nie było problemu więc i tym razem pewnie nie będzie - jeśli oczywiście dogadamy się i zorganizujemy to tak aby miało ręce i nogi Wyjeżdżam za chwilę na Węgry - wracam po tygodniu, możemy wtedy spróbować coś zorganizować... na spocie Poznańskim napisałem żeby jakoś zachęcić innych ludzi którzy nie wiedzą o nas itp żeby zachęcić trochę i co sądzicie o tym ? jak można to zrobić?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Chyba brak chętnych, od ostatniej Twojej propozycji praktycznie zero odzewu, niestety... PS: czy na forum dostępny jest gadżecik - wizytówka forum, którą można włożyć za wycieraczkę spotkanej A4? Szukałem na forum, ale chyba nie ma, mogę się mylić... W mojej małej miejscowości widzę wiele A4, ale bez ramek klubowych, na forum też nie znalazłem nikogo... Myślę że taka wizytówka byłaby fajną sprawą Była już raz inicjatywa to daliście ciała Jeśli chcecie zorganizować coś troszkę większego to PWR się do tego nadaje (zarówno Poznań jak i Konin mają tu 50km a i lokalnie kilka aut się znajdzie). Ja akurat byłem usprawiedliwiony że miałem anginę i nie mogłem do was dołączyć :facepalm: tylko czy Poznań dojedzie do PWR i okolice?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Chyba brak chętnych, od ostatniej Twojej propozycji praktycznie zero odzewu, niestety... PS: czy na forum dostępny jest gadżecik - wizytówka forum, którą można włożyć za wycieraczkę spotkanej A4? Szukałem na forum, ale chyba nie ma, mogę się mylić... W mojej małej miejscowości widzę wiele A4, ale bez ramek klubowych, na forum też nie znalazłem nikogo... Myślę że taka wizytówka byłaby fajną sprawą co do odzewu to trzeba poczekać trochę a nie od razu zero odzewu teoretycznie zakładając wizytówka ok ale ktoś musiał to zrobić itp a wątpię żeby ktoś to zrobił za darmo chyba że mylę się...