Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. ładny samochód ale jakoś ta naklejka mi się nie widzi na samochodzie:kwasny:
  2. Ogarnięte - skończyliśmy montaż z Miguelem o 17:00. Zdążyłem wejść do chaty żeby się umyć i chwilę później ekipa spotowa była już u mnie przynajmniej nie musiałeś odpalać samochodu a ile było aut ?
  3. no ja nie mogłem nawet na 15 minut pozwolić bo pielęgniarka nie wiedziałem kiedy przyjedzie ;/
  4. a ja mam angine ropną :kwasny: we wtorek pracowałem i szefowa nie chciała mnie zwolnić a jak do domu przyszedłem ponad 38 stopni gorączki tabletki okazały się za słabe i do żyły dali mi:kwasny:
  5. Arek się rozchorował ale spot aktualny - grupa Poznań do Wrześni przyjedzie. Setup... hmm, ja nie zdążyłem mnie nieźle rozłożyło że jestem uziemiony bo mam antybiotyk w żyły ;/ ---------- Post dopisany 29-10-2012 at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2012 at 13:01 ---------- a Panowie ze konina i okolic czemuż to na spocie nie było?
  6. a na co chory jesteś?
  7. ja nie mogłem z przyczyn choroby niestety bo ja chciałem ;/:facepalm::facepalm: Usprawiedliwiony. Ale reszta gdybym brał dalej antybiotyk do ustnie to spoko ale dali mi w żyły weflon i lipa ;/ i tak nie wiedziałem o której przyjedzie pielęgniarka ;/ Ale daj spokój - chory jesteś, dałeś wcześniej znać. Nie ma o czym mówić (zdrowie jest najważniejsze). no ja napisałem wcześniej bo chciałem być z wami chłopacy szczery.. trochę pomogłem w tym spocie bo napisałem żeby coś zorganizować także niedługo nie wiem co mi lekarz powie jutro bo jak powie że wszystko si to w środe zawitam do Poznania bo liczniki będę miał wymieniane na polifcie z fisem :naughty:i tempo podłączony więc jak by ktoś się chciał spotkać to pisać
  8. ja nie mogłem z przyczyn choroby niestety bo ja chciałem ;/:facepalm::facepalm: Usprawiedliwiony. Ale reszta gdybym brał dalej antybiotyk do ustnie to spoko ale dali mi w żyły weflon i lipa ;/ i tak nie wiedziałem o której przyjedzie pielęgniarka ;/
  9. ja nie mogłem z przyczyn choroby niestety bo ja chciałem ;/:facepalm::facepalm:
  10. Z Waszych stron nikt się nie pojawił - poza miejscowymi wleciał tylko Poznań. no a kilku zgłaszało się a slo ?
  11. Witam jak po spocie Panowie ?
  12. a co się stało że na lawecie ?
  13. Tomku jak coś podeślij mi foto ze spotu na face podam Ci e-maila:naughty:
  14. a masz problem Tomaszu?
  15. Panowie miłego spotu mnie niestety nie będzie ;/ angina wygrała ze mną.... wrzućcie foto jakieś po spocie
  16. kolor ładny ale czekam na opis lepszy i lepsze foto:kox:
  17. : Siema: Panowie mnie na spocie nie będzie niestety ;/ Dzisiaj w nocy przyjechało po mnie pogotowie bo mnie tak w klacie łupało że z bólu wytrzymać nie mogłem i mnie zabrali ale mnie wypuścili ale mnie uziemili na stałe w chacie bo teraz mam dożylne zastrzyki i weflon mam ;/ do środy siedzę w domu ;/ jeszcze raz Panowie sorki :facepalm:
  18. mam nadzieje że wyzdrowieje do niedzieli żeby pojechać z wami
  19. do dziś najpóźniej jutro "groka" sobie zapodaj 2 dni walczę z tym dziadostwem;/
  20. nie wiem czy bede bo chory jestem angine mam:facepalm:
  21. trzeba rozruszać ekipę
  22. nie musi być akurat tu
  23. Nie nie teraz zbieramy wiarę na wrześni a później może na Poznaniu
  24. Padła propozycja od Bart-S że przy Tesco i jest to jedyne rozsądne miejsce. czy tesco czy kauchland obojętnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.