Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi AEB QUATTRO AVANT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto moja Audi A4 1.8 Turbo Quattro.. kupiona za grosze:D

Auto mechanicznie jest po lekkim wirusie oraz zalozony IC z a5 i turbina k03s + MBC.

W aucie jest zamontowana instalacja LPG Stag 4 listwa REG oraz reduktor KME gold turbo.

Z zewnatrz jest troche poobijana ale mi tam nie przeszkadza kiedys sie zrobi:)

W srodku zmieniona cala tapicerka stylizowana na golfa iv gti oraz podsufitka czarna ala s4 wraz ze wszystkimi plastikami.

Radio JVC Chameleon sub Alpine oraz wzmacniacz JBL GTO XXX

W slupku zegary cisnienia doladowania oraz cisnienia oleju.

Wyposanienie:

-2x Air Bag

-4x el. szyby + lusterka

-climatronic

-fotel kierowcy elektrycznie regulowany

-swiatla do jazdy dziennej

W planach:

-TIP

-wydech przelotowy

-porzadne orurowanie do ic

-w dalekiej przyszlosci malowanie calego auta

Foto

http://imageshack.us/a/img171/5905/dsc0054ts.jpg http://imageshack.us/a/img341/9089/dsc0056yop.jpg http://imageshack.us/a/img835/631/dsc0057cf.jpg http://imageshack.us/a/img197/4114/dsc0060icn.jpg http://imageshack.us/a/img11/5131/dsc0063pi.jpg http://imageshack.us/a/img22/4246/dsc0065cp.jpg

Opublikowano

ładny samochód ale jakoś ta naklejka mi się nie widzi na samochodzie:kwasny::facepalm:

Opublikowano
  • Autor

mi sie wydaje ze kazdy ma swoj styl?? innym sie podoba a innym nie musi :)

Opublikowano

Teraz tylko gleba kolo sciagnac jaszczurke i i ledy i bedzie na czym oko zawiesic ;)

Opublikowano
  • Autor

ledy zostaja z czystej praktyki i oszczednosci a gleba nie na nasze drogi:kwasny:

Opublikowano
ledy zostaja z czystej praktyki i oszczednosci a gleba nie na nasze drogi:kwasny:

wszystko się da nie musisz od razu gleby dawać do ziemi wystarczy taka która oko będzie cieszyć :)

Opublikowano
  • Autor

jesli mialbym ja glebowac to tylko zawieche 1be. a jaszczurka zniknie po malowaniu bo maskuje grube rysy:wink: a mozecie powiedziec co wam w niej sie nie podoba?

Opublikowano

popatrz sobie w galerie poprzegladaj zdjecia i zobaczysz jak zrobic auto zeby sie podobalo :)

Opublikowano
  • Autor

W wiekszosci wszystkie sa na jedno kopyto. gleba duza fela. a ile komfortu masz jezdzac na typowych polskich drogach? jak bedzie cos mocniejszego w garazu to i sie pomysli. znajac bedzie to cos z 2.7 BT

Opublikowano

dlaczego nie mamy dróg na glebe?? od 6 lat mam w astrze f i juz 2gi rok leci w audii i nigdy o nic powaznie nie zachaczyłem (żona raz IC przebiła przy kraweżniku i sie nauczyła)...trzeba umiec jeździc na glebie....a lekkie przetarcia podłoga to normalka...nad krawezniki nie możesz przodem podjechac , a jesli chodzi o twardość to nie ma tragedii ...wielowachacz robi robote i dośc dobrze wytłumia skakanie po dziurach => czyz sie myle??

Opublikowano

mi sie nie podoba że auto to kameleon, każdy element inny kolor :whistling: ledy, jaszczurka też nie :thumbdown: pewnie dużo kilometrów robisz że ledy Ci sa potrzebne.

jedyne co mi się podoba to silnik i napęd :whistling:

i chciałbym zobaczyć tapicerkę :shock3: stylizowana na golfa :whistling:

Opublikowano
a mozecie powiedziec co wam w niej sie nie podoba?

Że nie ma liftowych lamp, że środek w drewnie, że maska inny kolor ma, jaszczurka, ledy :)

Opublikowano

zerwij jaszczura:decayed:

Opublikowano

Nie widzicie że kolega napisał , że kupił za grosze...teraz włoży reszte gotówki, popatrzy w galerie i będzie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.